Witaj na forum.
A pamiętasz pytanie, jakie w Cieniu Czarnobyla na samym początku dostaje GB od Sidorowicza? Potraktować jak nowicjusza, czy jak doświadczonego.
Na pewno dostaniesz sporo modów do wyboru, poczynając od tych najstarszych z działu zaurusa, po podstawki z różnymi “upiększeniami”.
Na początek, dopóki bliżej nie poznamy Twoich umiejętności pobytu w Strefie, polecił bym Ci mody Dejavu. I rzucił bym cię od razu na głęboką wodę, czyli wskazał wersję Dejavu Outfater-addon. Ten mod przypomni Ci wszystkie trzy podstawki równocześnie i przygotuje do gry w mody z nowej generacji. Ma ulepszenia teksturowe i silnikowe. No i ciekawy i wymagający scenariusz.
< base_url >/applications/core/interface/index.html
Aby móc zagrać w sporo modów, będziesz potrzebował Cienia Czarnobyla v.10004. Jak masz z wyższymi patchami, to na forum jest cały dział, jak swoją podstawkę zdegradować na 1.0004.