FATAL ERROR
[error] Expression :
[error] Function : invalid_parameter_handler
[error] File : D:\TrueStalkerEngine\src\xrCore\xrDebug.cpp
[error] Line : 848
[error] Description : invalid parameter
FATAL ERROR
[error] Expression :
[error] Function : invalid_parameter_handler
[error] File : D:\TrueStalkerEngine\src\xrCore\xrDebug.cpp
[error] Line : 848
[error] Description : invalid parameter
@vidkunsenZgadzam się z tobą w 100 %.
zna ktoś jakiś spawner do wersji 1.5? bo ten co był kiedyś podawany cofa od razu do wersji 1.0
i najlepiej taki by też od razu dało się uruchomić wszystkie schowki.
@vidkunsen dzięki a jakaś instrukcja jak to działa? Jak to uruchomić itd?
Plik który wystarczy wrzucić do folderu to stary spawner który wywala do wersji 1.0 a plik z aplikacją blokuje mi mój antywirus McAfee i nie umiem go wyłączyć:( jest w stanie ktoś z tym pomóc?
Podstawka + mod + spawner, trajner odpalasz jak odpalisz moda, odpal moda i daj pauze a potem trajner.
24 minuty temu, vidkunsen napisał(a):
trajner
jAK?
21 minut temu, Fiodor89 napisał(a):
trajner
W tym przypadku ten spawner.
Fiodor89 - spawner jest wgrywany do moda - część z zamiana część nie, odpalanie spawnera w czasie pauzy F1 lub S.
Trajner jest niezależny od moda ale na niego wpływa - odpalasz grę/moda, pauza, alt +tab - i teraz odpalasz trajnera z miejsca w którym go masz na kompie, ustalasz w nim (w trajnerze) te wartości które cię interesuja, alt + tab i grasz już z na przykład bez ograniczenia bagażu, nieśmiertelność, zdrowie radiacja i tak dalej.
@vidkunsen No i to dobre wytłumaczenie tylko że mój walnięty antywirus go blokuje:(
@Fiodor89 to powinno być gdzieś dodaj do wyjątków czy coś w tym stylu jeśli i tak chcesz go uruchomić.
Tak Fiodor89 - daj do wyjątków, powinno pomóc.
@vidkunsen Dzięki a wiesz może jak to zrobić w tym McAfee?
@Fiodor89 no googlnąć, Mcafee i wyjątki.
https://www.mcafee.com/support/?locale=pl-PL&articleId=TS102056&page=shell&shell=article-view
Nie kumam macafi, zajrzałem na w/w wpis Tom3kb i cos mi świta. ![]()
@tom3kb @vidkunsen Dzięki za pomoc stalkerzy. udało się odpalić ale oczywiście coś spieprzyłem(jestem technologicznym laikiem) i nie mogę wczytać żadnego seva od momentu odpalenia. pozostaje znów robić reinstalkę;(
Fiodor89 - wczoraj pobrałem i zainstalowałem, wersja 1.5 z trajnerem oraz spałnerem bez łatki spolszczenia:
Mod:
https://drive.google.com/drive/folders/1LEUr5o4g-4ptzcZgOt4MbgJ6j9hyIKcT
Mod ze spałnerem:
https://cloud.mail.ru/public/Zx9K/76gMdDvaU
https://disk.yandex.ru/d/TR2oA5bocAIlyQ
Trajner z opisem zastosowania:
https://stalkermod.ru/treneryi-stalker/trejner-true-stalker.html
Goły spałner z opisem:
https://stalkermod.ru/treneryi-stalker/spavner-true-stalker.html
Teraz możesz z forum pobrać spolszczenie i podkopsać na w/w instalację.
w jakiej kolejności instalowałeś spawner/ Łatkę 1.5?
bo próbowałem w każdej i zawsze mi wraca do wersji 1.0;(
ale trajner chociaż chodzi
Zainstalowałem z exe, potem łatkę/pacza, nastepnie spawner a trajner czeka na uzycie bo to program dodatkowy i nie trzeba go instalować, nakładka jest na 1.5 ale ekran startowy pokazuje 1.0.
42 minuty temu, vidkunsen napisał(a):
nakładka jest na 1.5 ale ekran startowy pokazuje 1.0.
Właśnie nie koniecznie. widać nawet na handlu u Sidora. kupuje inne rzeczy na 1.5 a inne na 1.0