True Stalker

FATAL ERROR

[error] Expression :
[error] Function : invalid_parameter_handler
[error] File : D:\TrueStalkerEngine\src\xrCore\xrDebug.cpp
[error] Line : 848
[error] Description : invalid parameter

@vidkunsenZgadzam się z tobą w 100 %.

1 polubienie

zna ktoś jakiś spawner do wersji 1.5? bo ten co był kiedyś podawany cofa od razu do wersji 1.0 :disappointed_face: i najlepiej taki by też od razu dało się uruchomić wszystkie schowki.

Fiodor89:

https://stalkerfile.ru/IAKQPZCF9EqRaZL/file

https://stalkerfile.ru/6iTgAxiDIMH9DWN/file

@vidkunsen dzięki a jakaś instrukcja jak to działa? Jak to uruchomić itd?

Plik który wystarczy wrzucić do folderu to stary spawner który wywala do wersji 1.0 a plik z aplikacją blokuje mi mój antywirus McAfee i nie umiem go wyłączyć:( jest w stanie ktoś z tym pomóc?

Podstawka + mod + spawner, trajner odpalasz jak odpalisz moda, odpal moda i daj pauze a potem trajner.

24 minuty temu, vidkunsen napisał(a):

trajner

jAK?

21 minut temu, Fiodor89 napisał(a):

trajner

W tym przypadku ten spawner.

Fiodor89 - spawner jest wgrywany do moda - część z zamiana część nie, odpalanie spawnera w czasie pauzy F1 lub S.

Trajner jest niezależny od moda ale na niego wpływa - odpalasz grę/moda, pauza, alt +tab - i teraz odpalasz trajnera z miejsca w którym go masz na kompie, ustalasz w nim (w trajnerze) te wartości które cię interesuja, alt + tab i grasz już z na przykład bez ograniczenia bagażu, nieśmiertelność, zdrowie radiacja i tak dalej.

@vidkunsen No i to dobre wytłumaczenie tylko że mój walnięty antywirus go blokuje:(

@Fiodor89 to powinno być gdzieś dodaj do wyjątków czy coś w tym stylu jeśli i tak chcesz go uruchomić.

Tak Fiodor89 - daj do wyjątków, powinno pomóc.

@vidkunsen Dzięki a wiesz może jak to zrobić w tym McAfee?

@Fiodor89 no googlnąć, Mcafee i wyjątki.

https://www.mcafee.com/support/?locale=pl-PL&articleId=TS102056&page=shell&shell=article-view

Nie kumam macafi, zajrzałem na w/w wpis Tom3kb i cos mi świta. :slightly_smiling_face:

@tom3kb @vidkunsen Dzięki za pomoc stalkerzy. udało się odpalić ale oczywiście coś spieprzyłem(jestem technologicznym laikiem) i nie mogę wczytać żadnego seva od momentu odpalenia. pozostaje znów robić reinstalkę;(

Fiodor89 - wczoraj pobrałem i zainstalowałem, wersja 1.5 z trajnerem oraz spałnerem bez łatki spolszczenia:

Mod:

https://drive.google.com/drive/folders/1LEUr5o4g-4ptzcZgOt4MbgJ6j9hyIKcT

Mod ze spałnerem:

https://cloud.mail.ru/public/Zx9K/76gMdDvaU

https://disk.yandex.ru/d/TR2oA5bocAIlyQ

Trajner z opisem zastosowania:

https://stalkermod.ru/treneryi-stalker/trejner-true-stalker.html

Goły spałner z opisem:

https://stalkermod.ru/treneryi-stalker/spavner-true-stalker.html

Teraz możesz z forum pobrać spolszczenie i podkopsać na w/w instalację.

w jakiej kolejności instalowałeś spawner/ Łatkę 1.5?

@vidkunsen*?

bo próbowałem w każdej i zawsze mi wraca do wersji 1.0;(

ale trajner chociaż chodzi

Zainstalowałem z exe, potem łatkę/pacza, nastepnie spawner a trajner czeka na uzycie bo to program dodatkowy i nie trzeba go instalować, nakładka jest na 1.5 ale ekran startowy pokazuje 1.0.

42 minuty temu, vidkunsen napisał(a):

nakładka jest na 1.5 ale ekran startowy pokazuje 1.0.

Właśnie nie koniecznie. widać nawet na handlu u Sidora. kupuje inne rzeczy na 1.5 a inne na 1.0