Z tego co pamiętam to Kardan bierze butelkę wódki ( za bardziej skomplikowane ulepszenia ) oraz standardowo kasę.
Jak @vidkunsen pisze - Po trzech flaszkach odpływa i nie ma z nim kontaktu.
Tak wiec chcąc nie chcąc musisz czekać do następnego dnia. Ewentualnie nie upijaj biedaka.. ![]()
Nie bło mnie nie miałem jak napisać . Znalazłem jednego z jego kolegów i musze mu o tym powiedzieć i oddać mu jego rzeczy . Będę czekał zobaczę jak będzie a wczytać save nie mogę bo dużo zrobiłem już . U mnie w ZP za podróż do (zapomniałem nazwy ale jakiegoś lasu ) chce 1000 monet więc mało a jest to jednak miejsce ważne bo są tam misje
@Agrael widzę moje dzieło ci się spodobało ![]()
@Raymanek - to zadnie nie jest kluczowym, więc może czekać. A na Zatonie jest jeden “las”. Żelazny Las. Nazwa pochodzi od lasu słupów elektrycznych. Nie ma sensu płacenia za przeprowadzanie w ramach tej samej lokacji. Traci się nie tylko grę, ale i możliwości znalezienia czegoś, lub zrobienia zadania pobocznego. Np. nie natrafisz na NPCów na warsztatach podstacji, dających zadanie i dobrą nagrodę za wykonanie. Nie będziesz miał też okazji zwiedzić jaskiń pod Spaloną wsią. A trzeba tam wleźć i przeszukać.
Weź inne zadania od NPCów i je wykonaj, czas wykonywania spowoduje, że Kardan się zdąży obudzić.
@kondotier wiem biore inne misje a płacenie może i zabiera różne atrakcje jak misje poboczne czy inne , ale jak komuś nie chce się chodzić albo się muntantów boi to płaci.
@Raymanek Argument, że się nie chce chodzić, albo strach przed mutantami, wybitnie nie stalkerski. Przecież po to grasz, aby mieć frajdę, a nie polizać loda przez szybę. Przewodnicy tylko wtedy, jak mod tego wymaga. W ZP tylko pomiędzy lokacjami. Choć pomiędzy Jupiterem i Prypecią można przez tunele komunikacyjne, nawet jak Garik już swoje usługi oferuje. Dreszczyk emocji zawsze na karku.
Korzystając z przewodnika, nie znajdziesz w obozie pionierskim (Imuzirodnoje) dobrej broni, apteczek, wódki. A w innych miejscach przypadkowych schowków, jak na dachu stacji benzynowej, czy pod kamieniami na drodze poniżej. Nie wejdziesz na sosnodąb, aby mieć kwestowego arta itp i itd.
T tylko opis na Zatonie, a co będzie na Jupiterze? Tam niestety wszędzie na własnych nóżkach. To samo w Prypeci. Tak że się pomału przyzwyczajaj.
Marnujesz grę i rozgrywkę.
@kondotier ale ja nie mówiłem , że ja tak robie
nie zrozumielismy się chyba
No to graj
.
Raymanek - rób zapis - tzw. twardy - przed każdym zadaniem, potem sprawdź czy ci się opłaca akurat teraz wykonywać daną misję.
p.s. w tunelu Janów - Prypeć nie używaj: RPG-7, pod lufowych czy RG-6 lub AGS-30, bo zginą lub będą ranni i zatem wrodzy ci co idą z tobą i nie dostaniesz specjalizacji lidera grupy, długie serie - 20-25 pocisków z PK dają radę.
@vidkunsen z innej beczki wiesz gdzie znajdują się 3 detektory wales ? Są lokacje ich ?
Jeden z detektorów znajdziesz na Janowie, w koparce w wiosce Kopaczi. Za wypełnienie zadań “Legowisko pijawek” i “Badanie nad anomaliami” dostaniesz po jednej sztuce. Możesz też liczyć na łut szczęścia i szukać ich w ciałach NPC.
Można je zazwyczaj spotkać przy wykonywaniu misji jak w/w Gatzek - trupy oraz czasem jako zapłatę za misję, trupy z Welesem to polecam te w egzoszkieletach.
