Problemem nie jest to , że nie ma kto sprawdzać tylko to, że ostatnio wyszło masę modów w tłumaczeniu do sparawdzeunia. LW SGM Zmeeloow reszty nie wymienię bo już nie pamiętam. Sam miałem pykać w LW potem przeszło na SGM geo 2.0 a gram w Zmelowa. Choć pewnie porzucę go bo mi komp nie wyrabia sprawdzę jutro dokładnie.
Gotowy post dotyczący polonizacji jest pod linkiem… :http://www.stalkerte…dpost__p__37050
Teraz tylko trzeba poczekać, aż Portals wrzuci plik polonizacji do Pobieralni i zalinkuje ![]()
Możliwe, że te uzupełnienie naprawi mój błąd w TŚ 2 z dzikiem, co się nie chciał ruszyć. Dziś w nocy zaczynam ściągać ![]()