Jak robiłem mój pierwszy poradnik instalacji addona, to pytałem, czy dostane ruble. Otrzymałem odpowiedź, że nie przyznajecie ich od dawna, bo nie mozna ich do niczego użyć i tutaj mam małą propozycję:
Kupowanie ozdób na profil np ramka zdjęcia profilowego:
Wszystko można wymyślić i było dużo planów, tylko zwyczajnie ni ma komu robić i/lub czasu nie ma, niestety. Dopóki popyt na takie coś jest niewielki, to tym bardziej.
Podstawowy problem teraz też niestety jest taki że IPB zaczyna robić dość dziwne zmiany licencyjne. Chcą też zablokować/ograniczyć tworzenie dodatków w 5. Nie wiadomo jak długo będzie wsparcie dla 4. Trochę mam problem nawet co zaproponować teraz długofalowo