Wykrzaczenie

@Piesek Jeśli chodzi o tłumaczenie PL i wg. ciebie błędy …nie wyważajmy otwartych drzwi . Zajrzyj tutaj Błędy w spolszczeniu OP-2.2 , czytałeś :white_question_mark::white_question_mark: polecam komentarz @Hobby w szczególności foto folderów gry.

A w kwestii errorów

  1. Stalkery mają to do siebie , że nie wybaczają małej pojemności pamięci. A ja tu słyszę na twoich filmikach …co ty tam puszczasz jednocześnie ? audiobooki , youtubę ??? To nie przejdzie. Tak się nie bawimy.

Pozamykaj wszystkie zbędne apki w ’ Menadżer zadań ’ Windowsa. Co jakiś czas ręcznie kasuj najstarsze save gry ( przedtem zrób gdzieś ich kopię ) Ile masz RAM’u ?

( i jeszcze dodatkowo ile GB masz wolnego miejsca na dysku C ? ( dla instalacji tego moda powinno to być ca. 60GB to b.ważne )

  1. Log txt może wskazywać na nie odczytanie jednego z plików przez silnik gry, potrzebnych do uruchomienia. Silnik szuka linii , której nie ma. I tu PATRZ to co napisałem jako pierwsze …spolszczenie !
1 polubienie