Mam problem :na bagnach wyłączyłem celownik bo mam szczerbinki do pistoletów ,więc mi nie potrzebny .Poszedłem potem do kordonu to celownik jest włączony i nie zmienia rozmiarów tylko jest w każdej broni jednakowej wielkości .Co jest źródłem problemu ?
P.S :w kordonie miałem wypełnione wszystkie misje tylko na bagna wróciłem po lunetkę PSO-1
Wejdź w ustawienia gry i masz pokazuj celownik, pokazuj odległość, pokazuj ncp i włącz dynamiczny celownik - klikniesz to ostatnie i celownik będzie dynamiczny.
Robię tak jak napisałeś i jak wczytuję sejwa to celownik jest taki malutki jak będę miał dostęp do internetu na komputerze ze Stalker’em
to dam screen’a.Już załączyłem ![]()
Jeśli masz na maksa ulepszonego to nie ma praktycznie odrzutu. Tak że to boże być od ulepszeń problem.
