Z przyjemnością informujemy o awansie kilku najbardziej Dośw. Tłumaczy. Dzięki ich ciężkiej pracy na naszym forum od 2010 roku regularnie pojawiały się spolszczenia do przeróżnych modyfikacji. Nadszedł czas, aby odeszli na zasłużoną ''emeryturę" tłumacza i tym samym dołączyli do Elitarnych.
Jednocześnie nie możemy zapomnieć o @malakas, który w niewyjaśnionych okolicznościach odszedł z forum w 2013 roku. Niegdyś pełnił bardzo ważną funkcję i w pełni zasłużył na najwyższe wyróżnienie.
Na koniec mamy pewną niespodziankę. Podjęliśmy decyzję o awansie @Suseł na Mechanika. Należy się za zgłębianie tajemnic związanych z modowaniem stalkera oraz opublikowaniem Martwe Niebo 1.0. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do stworzenia wymarzonego moda.
