To przedziwne zwierze pojawiło sie pierwszy raz w Portoryko.Znane jest głównie z tego że wysysa krew i czasem wnętrzności ze zwierząt domowych.Chupakabra wygląda z tego co wiadomo tak:
Wiele osób uważa że Chupakabra to zwierze obcych itd. ,ale są też opcje że Chupakabra to tajny eksperyment CIA,który powstał już w 1940 roku.Podobna gdy żołnierze USA walczyli z Japończykami na Filipinach właśnnie wtedy już ona tam grasowała i była wrogo nastawiona do Japończyków,a w tej chwili eksperyment wymknął się z pod kontroli.Lecz są też plotki że to poprostu dzikie psy,ale jak dzikie psy wysysały by krew.
A wy co sądzicie o tym wszystkim?