Ten “sneak peak” nowego Gaussa wygląda ciekawie. Teraz tylko czekać na wideo gameplayowe. W sumie zastanawiam się, czy autorzy wrzucą możliwości przerabiania Gaussa.
Fajna zabawka, ale którego stalkera będzie stać na taką nówkę, sztukę
. W zestawie do tego będą dodawać mini atomówkę
.
mkk7 no ty to jesteś jasnowidz, sprzedaż wiązana: gauß + : 
![]()
Smaka robią tylko :v
Jak stał by się cud i dało rade Gunslinger’a połączyć z innymi modami to prędzej z modyfikacją Wormwood niż CoC.
Cud się niestanie bo _Sin nieprzepada za udostępnianiem swojej pracy.
Także w kwestii łączenia stawiam na Shokera 3.0
Mały update w serii dopracowań moda. Dopracowano położenie rąk GG w trakcie wychylania się. W oryginale w czasie wychylania ręce GG pozostawały w bezruchu w odniesieniu do obrazu gry.
Zmieniono reakcję huda, tym samym hud zmienia położenie w zależności od nachylenia GG. Dodano także w trybie celowania, ale bez nachylenia samej broni. Tym samym poprawki zbliżyły reakcje do tych realistycznych.
Oto video pokazujące efekt zmian:
Demo nowego ekranu ładowania moda:
Wow no po prostu wow te modele broni ogółem ładne będą widzę modele broni super…
Wystarczy poczekać, mam nadzieję że wyjdzie
Celowniki. PSO-1M2 i 1PN93-4.
Mod wygląda bardzo ładnie wiadomo coś o premierze?
Patrząc na tą listę to tak zrobione z 50% na oko czyli nie za szybko wyjdzie, jeśli w ogóle wyjdzie
Snajperka SWU
Kolejny filmik z zabawkami z moda, a w nim nowe PDA i jak zachowuje się podczas Emisji, dodatkowo wpływ emisji na elektronikę w karabinie Gaussa (celownik), nowe animacje itd.