Gunslinger mod

Kilka filmików z przechodzenia Zewu Prypeci z modem Gunslinger.

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=oVJkNf9ceeA

https://www.youtube.com/watch?v=o-Ut0U3DLTA

https://www.youtube.com/watch?v=J7uNglQvm-g

 

Wygląd “raczek” w jednym z pancerzy Czystego Nieba.

http://pixs.ru/showimage/STALKERCal_4056183_25781082.png

http://pixs.ru/showimage/STALKERCal_7440155_25781352.png

http://i12.pixs.ru/storage/3/5/8/STALKERCal_9874267_25781358.png

3 polubienia

Ewidentnie widać iż ten mod będzie przełomowy

Tym razem prezentacja celowników do broni snajperskiej.

 

4 polubienia

Po kilku miesiącach ciszy krótki filmik z animacją usuwania zacięcia broni w SA80.

2 polubienia

Kolejny długi materiał :grin:

2 polubienia

Nowy model high poly jednego z celowników. Poprzedni wylądował w koszu ze względu na błędy projektowe i niezgodność z oryginałem:

Spoiler

Ekipa pracująca nad projektem przyznała, że poprzedni rok był dla nich wyjątkowo ciężki - zespół skurczył się, wszyscy mieli mniej czasu na modowanie niż by chcieli, a pewne rzeczy (jak wstawiony post wyżej celownik) musiały odejść na zieloną trawkę.

Projekt jednak żyje i choć autorzy nie raczą nas informacjami tak często, jakby mogli, to mamy okazję pooglądać sobie nowy model - Protecta 12 w prawie pełnej krasie (bo bez tekstur) :slightly_smiling_face:

Spoiler

Prawie miesiąc temu dostaliśmy model celownika bez tekstury, teraz rzut okiem na ten sam sprzęt, ale już nieco ładniejszy:

Spoiler

Próbka teksturek dla L-85

4 polubienia

L-85 już oteksturowany.

Spoiler

Trwają prace nad granatnikiem 6G30.

Spoiler

3 polubienia

Tłumik 5.56

2 polubienia

Celownik Aimpoint COMP M4S (alternatywa dla PK-A na Picantinnę). Model pochodzi z gry “Firearms”, reteksturowanie od SAM61. Prace w toku. Info pochodzi ze strony macierzystej moda na VK.

Spoiler

1 polubienie

Jeszcze gorące nowe wideo

4 polubienia

Więc praca wre! :3 jakieś wieści kiedy beta ma wyjść or finalna ?

5 godzin temu, AbiNeKhorn napisał:

jakieś wieści kiedy beta ma wyjść or finalna ?

Jak skończą to wyjdzie, klasyk.

1 polubienie

@Junx racja, święta racja.

Ten mod to jest jak z Duke Nukem będą go robić kilkanaście lat, zobaczymy go może w 2025 :slightly_smiling_face:

Co nie zmienia faktu, że fajnie to wygląda.

L85A2

3 polubienia

Wywiad z Chamzatem (Хамзата) - autorem, głównym programistom i animatorem projektu Gunslinger:

1 polubienie

Acha, czyli wszystko po staremu. Jak się pojawi, to będzie🙂 Kiedy, no jak skończymy, to będzie. I tak od kilku lat.

3 polubienia