Witam w Nowym Roku!
Zainstalowałem wreszcie upragnionego C.S.-a, gram na patchu 1.5.07 jak doradziliście zainstalowałem Random Mod i… znowu ta kropka zamiast krzyża jako kursor celownika. Mam już swoje lata i od 3 lat jestem okularnikiem, kursor kropka to nie na moje oczy. Spotkałem się już z podobnym problemem w Oblivion Lost i znalazłem poradę na zmianę kropki w krzyżyk:
Trzeba skasować pliki cursor.dds i cursor_blank.dds z gamedata\textures\ui
oraz w pliku system.ltx w sekcji [hud_cursor] zmienić cross_length = 0.000 na 0.015 i mamy stary kursor.
Niestety w Random Mod analogicznie postąpić nie można… Wiem że Elvis Scatter jest współautorem Randoma. Może jest sposób ma powrót do kursora z czystej wersji? Jeżeli tak to napiszcie Mużyki bo przyjdzie zagrać na czyściochu a w Random jest kukurydza i woda mineralna…
Dzięki Elvis! Kursor celownika jest lepszy niż w oryginale. Dużo pomocy i mądrych porad znalazłem na tym forum, nie mędrkowanie a konkrety. Niestety sam chyba niewiele wniosę bo jestem kiepski w informatyce, za to chętnie podzielę się wiadomościami z misji i ekwipunku, nie zawsze jednak mogę regularnie tu zaglądać… ![]()
Oficjalnie i nieoficjalnie Michu stworzył moda samemu. Ja mu pomagałem przy tworzeniu niektórych elementów i naprawie błędów, czyli ich rozwikłaniu… Tak więc nie wiem dokładnie co tam Michu pozmieniał.
Spróbuj w ten sposób:
[hud_cursor]
cross_length = 0.006
min_radius = 0.001
max_radius = 0.02
Przepraszam pomyłka. post do skasowania.
Myślę , że ten temat zawsze będzie aktualny .Zaraz poszperamy .
Warto zerknąć do porad kolegów : http://stalkerteam.pl/topic/754-celownik/
Zamykam, w temacie który gawron podał jest wszystko opisane.
Powód Zamknięcia : Temat z 2009 roku.