A to sama stacja, w środku i na zewnątrz plus chata Zulusa z innej perspektywy:
Trzeba przyznać, ze się postarali. Zaczynam szukać dalej.
A to sama stacja, w środku i na zewnątrz plus chata Zulusa z innej perspektywy:
Trzeba przyznać, ze się postarali. Zaczynam szukać dalej.
Ale kto wtaszczył t ę łódź do środka to ja już nie wiem i po co.
Ale kto wtaszczył t ę łódź do środka to ja już nie wiem i po co.
Jak to kto? Aszot. A po co? Żeby sprzedać ją Hawajczykowi, żeby mieć więcej kasy na blanty u Gandzi
Naprawdę super zdjęcia. Proszę wrzuć jak załączniki żeby te zdjęcia nie przepadły za jakiś czas. Zwiększyłem maksymalny rozmiar do 3464x2312px aby zdjęcia dobrze wyglądały.
Wrzucę jak tylko wrócę do domu (30/03) tam mam tę stronkę dodaną do ulubionych. Jak znajdę tutaj, to wrzucę wcześniej. Cieszę się, że się podobają.
Budynek w Limańsku: