Obcy wśród obcych: Epizod III

Nie pomyliłem modów z tym, że do otworzenia skrzyni nie jest potrzebny klucz.
Masz zlecenie na zabicie wszystkich bandytów w ich bazie i laptop jest w tym miejscu
o którym pisałem.
Na filmie powyżej 2:27:49

1 polubienie

@cez137 A to co jest? Maszyna do pisania? :sweat_smile:

Spoiler

Druga sprawa - Dolina Mroku w OwO III jest przeniesiona z Czystego Nieba i do tej drugiej części bazy jak się nie pokombinuje to nie da się wejść bo przejścia są zagrodzone. Zresztą i tak nic tam nie ma.

1 polubienie

@OldMan @Szczepan9205 dobra, mieliście racje, ja po prostu jej nie zauważyłem ale klucz tam niepotrzebny , to było ostatnie zadanie, skończony, pozdro

1 polubienie

Ano ludziska - modzik skończony. Super się grało, zwroty akcji dość ciekawe. Ogólnie cała trylogia jest warta polecenia. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do udostępnienia po naszemu całej trylogii. Pozdro bratany.

Coś w naszej pobieralni brakuje w katalogu moda pliku luncher.exe, na google drive jest wszystko. Wypadałoby to sprawdzić. Po prawej pliki z naszej pobieralni, po lewej z google drive.

Ogólnie mod taki sobie, wkurza brak dowolności wykonywania zadań, ma być tak jak autor zaplanował. Brak artów, mało i mizerne schowki. Z braku laku da się pograć.

Zakończenie ewidentnie sugeruje, że będzie cz.4.

Lichy musi dostarczyć laptopa Barmanowi i klucz się musi przydać do otwarcia drzwi…

Mkk7:

Uwaga! Niektóre postacie w modyfikacji mogą posługiwać się tzw. „slangiem młodzieżowym”. Jeśli masz do tego negatywny stosunek, przejdź obok. Jeśli nadal zdecydujesz się zagrać, nie mów, że Cię nie ostrzegałem.

Yandex: https://disk.yandex.ru/d/AY3Pi6PbnWnfsA

Google: https://drive.google.com/file/d/1-GblmekjH3gzykoQM-e-xKOTvdzybEzd/view

Obowiązkowa poprawka (od 9.11.24): https://disk.yandex.ru/d/m9fw1j_i3Wj-Kg

Dalszy ciąg historii znajdziesz w modyfikacji The Dark Side of Cordon: Prologue.

Na to kopsasz pliki językowe i z bańki. :slightly_smiling_face:

@vidkunsen dzięki, ale mój rosyjski jest na poziomie poniżej zerowego. Może ten mod zainteresuje któregoś z tłumaczy?

Dobra, widzę, że na ap-pro.ru jest dopisek: “Kontynuację historii można znaleźć w modyfikacji Dark Side of Cordon (jeszcze nie wydanej).”

Kubus Puchatek - słownik (taka mała książeczka) w rękę i powoli ściągniesz na kompa, zainstalujesz i na to nakładka językowa.