Kamuflaż flektarn można powiedzieć, że występuje w grze. Kombinezony o takim zbliżonym kamo mają stalkerzy z Wolności (ci mniej doświadczeni). Jeżeli masz kamizelkę kuloodporną, to teraz musisz mieć jakąś kamizelkę na to, spodnie i bluzę (w kamuflażu takim jaki chcesz), lub cały kombinezon. Oczywiście trzeba będzie zrobić jakieś przeróbki, np. ochraniacze na kolanach, na ramionach, lokciach. I na koniec kominiara i maczeta i jedziesz na mutanty.
Jeżeli coś się Wam uda to zamieszczajcie jakieś zdjęcia .
Po pierwsze chcę idealny jak w grze a nie jakieś niemieckie demobile …
Po drugie mam kamizelkę kuloodporną ale na 9 mm kupiłem za 150 $ w Usa bo tam gdzie mieszkam nie jest zbyt ciekawie.
Modułowa możliwe tak, bo zależy z jakiego materiału i, ale z mi chodziło bardziej o takie co mają już kieszenie na stałe. Po drugie do modułowej musisz do kupić ładownice, kieszenie i tak dalej, bo chyba chodzenia w samej kamizelce modułowej bez niczego mija się z sensem.
Co do kamuflaży DPM też jest tani, nawet CCE francuski widziałem w przystępnej cenie, ale polski kamo też nie jest złe. Po drugie można wykorzystać kombinezony mechaników wojskowych , które można kupić za około 15 zł.
Albert ja wiem ile kosztuje kamizelka kevlarowa. Nie są to tanie rzeczy, ale mi chodziło o stworzenie kombinezonu jak najbradziej zbliżonemu właściwościami do orginalnego. A kamizelkę taktyczną można kupić za mniej niż 150 zł, ale bedą to kamizelki używane (co nie znaczy, że do wyrzucenia), które też dadzą radę. Co do kamuflażu, to też nie musi być flecktarn (prawie każdy go wybiera), ale inne, np. brytyjski DPM, polski wz. 93 i tak dalej.
l. Ostatnio, np. widziałem płytę stalową do kamizelki kuloodpornej za ok 15 zł i nawet był wkład kevlarowy za 5 zł, ale gościu napisał, że jest stary i nie chroni już przed kulami.
To kit ci wciskal ja mam kamizelke kuloodporna i kevlar kosztuje 250zl a plyty sapi 350. Za 15 to zwykla blacha bez wlasciwosci ochronnych. Kostium stalkera mozna zrobic samemu malym kosztem. Nie musi to przeciez byc idealna kopia tego z gry. Kupujemy flecktarn spodnie i palatke to wyjdzie ponizej 50zl, kamiezlke taktyczna to okolo 150zl za najtansza, maske przeciwgazowa ale to jakies grosze i replike najlepiej kalacha ale to juz wiekszy wydatek bo 400+ zl.
Ja nie znam żadnej firmy robiącej kombinezony , ale dlaczego by nie zrobić samemu coś takiego. Ja właśnie będę planował co i jak. Jakieś materiały już kupiłem, nici i tak dalej i powoli będę coś tworzył. Można nawet zrobić sobie wypasiony pancerz, jak się trochę poczeka i poszuka na allegro.pl. Ostatnio, np. widziałem płytę stalową do kamizelki kuloodpornej za ok 15 zł i nawet był wkład kevlarowy za 5 zł, ale gościu napisał, że jest stary i nie chroni już przed kulami.