O to już dość duży kawał roboty odwalony, a wszystkie lokacje skończyli już w 100%, wiesz może??
Niestety jeszcze nie są skończone tak że jeszcze trzeba poczekać.
Dobrze by było, po wyjściu już finalnej wersji moda, skrzyknąć większą ekipę tłumaczy i speców od zgrzytów w trakcie polonizowania i zrobić tego moda w krótszym czasie. Czy taka opcja miałaby szanse powodzenia? Co sądzą inni?
Pomysł bardzo dobry, jak się tam dogadacie, na pewno szybko by praca poszła. Ja mogę być testerem, kilka modów już testowałem i znam się trochę na błędach technicznych ![]()
No to fajnie by było, bo testowanie jest bardziej efektywne, jak testujący sam potrafi znaleźć błąd i go wskazać, a na dodatek zalecić leczenie. Wiem @korn, że Ty należysz do elity tych osób i to bez wazeliny z mojej strony.
Jeszcze prace potrwają nad tym modem na obecną chwile trwa zasiedlanie lokacji.
Nowe screeny**http://ap-pro.ru/forum/59-2752-7** post nr 93.
Nowe screeny
Na stronie podano date opublikowania moda-15.10.2012r. ciekawe czy termin zostanie dotrzymany?
Gotowość Lokacji
Perymetr - 90%
Kordon - 90%
Wysypisko- 90%
Аgroprom - 90%
Rostok- 90%
Jantar - 90%
Rostok - 90%
Magazyny Wojskowe - 80%
Radar - 90%
Czerwony Las- 90%
Limańsk - 80%
Mgliste Miasto- 90%
Prypeć - 80%
Czarnobyl - 80%
Ach szkoda że jestem słaby z rosyjskiego i nie rozumiem co koleś na tym filmiku gada
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pTIKcoSf258
Nie pisz posta pod postem. Cichy.
Temat edytowany, proszę o przeniesienie do działu nowości. Mod jest gotowy dodałem linka do pobrania.
Pojawił się oficjalny patch który zawiera 4 poprawki do moda…http://pl.rghost.net/48390841…szczegóły zawartości na stronie domowej.
Modziwo wymiata - ale trzeba cierpliwości przy instalacji . I trochę instynktu
.
Strona z patchami, fixami i usprawnieniami moda http://ap-pro.ru/forum/79-9865-29#527798
Jeśli na stronie moda - przy addonie - jest taka informacja: cyt " (4) Дата старта игры теперь в 2015, как написано в описании мода.", [ tłum. (4) data startu gry teraz w 2015 r, jak pisze w opisie moda ], a ilość fiksów koniecznych do pobrania, aby jako tako grać jest spora, warto się na niego łakomić?
Dmucham na zimne, bo już się wciągu dwóch miesięcy, przewiozłem na trzech takich niby skończonych modach.
Jestem niepoprawnym optymistą, ale seria porażek boli.
Ja to rozumiem zupełnie inaczej… Data wydarzeń opisanych w modzie to 2015 rok…, ale to nie zmienia faktu że warto poczekać jeżeli sypią się patche i fixy. Za dwa tygodnie mod okrzepnie i będzie do grania.
Mod w pełni grywalny - ma co prawda pewne niedociągnięcia techniczne - ale do przejścia. Świetnie przerobione lokacje i nietuzinkowa fabuła. Polecam na przyszłość.
Też go skończyłem. I nie żałuję gry, choć faktycznie techniczna strona moda może zaleźć za skórę. Ale w ogonie modów w które grałem, nie plasuje się.
Kto lubi nowe lokacje ( albo mocno przerobione, aż do niepoznania ) to je tu znajdzie. No i nietuzinkowy scenariusz.
O co chodzi z tymi jasnymi teksturami? Dlaczego pojawia się taki problem? Wiecie może czemu? Bardzo chciałbym się dowiedzieć, a widziałem to już w kilku modach. Moderzy kompilują mapy z modelami o niskiej rozdzielczości, czy jak? Jeśli ktoś z was wie i się zna, z wielką chcęcią usłyszałbym opinię.
P.S. O, sorry, bo trochę wyskoczyłem z tym jak Filip z konopii. Piszę o tym, bo zauważyłem ten problem w filmiku powyżej. I mimo pracy, jaką włożył autor moda, uwazam, że to nie jest na plus. No i chciałbym się dopytać - czemu się tak się dzieje i czy można temu jakoś zapobiec.
Widocznie autor moda nie kocha mrocznej, “klimatycznej” pogody w Zonie. I dobrze. Większość akcji odbywa się przy dobrej, słonecznej pogodzie.
Aby było dobrze widać lokacje, wstawił tylko grę za dnia i na mocnym rozjaśnieniu w ustawieniach. Taka jego wola. Grając, można mieć inaczej.
A chcesz mieć ciemniej, suwak jasności na lewo, graj nocą, albo dodaj któryś z modów psujących pogodę.
Mnie akurat takie ustawienie pogody bardzo odpowiadało. Przynajmniej mogłem podziwiać nowe, nietuzinkowe lokacje w szczegółach, a nie tylko widzieć “światełko na końcu tunelu”.
Choć i nocą też działałem i deszczyk mi popadał. Co kto lubi
A nie, nie, nie o to mi chodzi. Zauważyliście pewnie, że w SoC, gdy doda się nowy obiekt do mapy, jego tekstura jest bielsza, jaśniejsza, różni się od oryginalnej. O. Wygląda mniej więcej tak:
http://img379.imageshack.us/img379/5349/stalkersdkco2.jpg
Ja do waszych upodoobań nic nie mam, mod wygląda fajnie, myślę, że wart jest zagrania, ale te tekstury… ![]()
A tak właściwie, bardziej interesuje mnie skąd bierze się ten problem. Może wystarczyłoby podmienić tekstury tych modeli. Albo coś z oświetleniem, shaderami…
No właśnie - nie znam się i po to pytam.