Toteż ja tak robię. Jak coś znajdę fajnego to biegam z tym mimo, że parametry ma słabsze. Ale trochę mnie to wkurza bo lubiłem sobie znajdować nowe bronie i kombinować z ulepszeniami. A tutaj to nie ma sensu.
Do Doliny Mroku - Jupiter, pod pogłębiarką jest teleport, do Agropromu - Zaton, Płaskowyż południowy trochę dalej za helikopterem.
No odpalam Jenota idę po tego Tamerlana. Jest poza Zaton/Jupiter jakiś technik? Bo to głupota ,żeby tak daleko zapierdzielać.
Edit: Mam Tamerlana, a i zapomniałem napisać Niedźwiedź ma fajny wzór na respiratorze. Straszny miał w założeniu chyba być…
Edit2: Hej to czasem nie SEVA Monolitu?
Technicy Prypeć/Zaton/Jupiter. Handlarze w każdej lokacji ale bieganie nie jest zbyt uciążliwe szczególnie jak masz zniżkę w któregoś.
A on jest czynny od początku czy dopiero się aktywuje po informacji o nim?
Zapewne portal aktywuje się dopiero jak dostaniesz zadanie w Dolinie Mroku. W wersji 2.0 było to po ewakuacji z Prypeci grupy Kowalskiego i wykonaniu zadania emisja promieniowania psionicznego. Możliwe, że wersji 2.2 są zmiany, ale skoro portal jest nieaktywny to znaczy, że takowego zadania jeszcze nie dostałeś. Graj dalej, aż ktoś cię wyśle do Doliny Mroku i tyle na ten temat.
Wyjdź z Pralni drugimi drzwiami, pobiegnij do przejścia do podziemi, zejdź do nich i od razu wróć do Prypeci. Tak żeby gra się przeładowała. Wróć do Pralni tymi samymi drzwiami, którymi wychodziłeś. Idź do właściwych drzwi i je otwórz, od wewnątrz oczywiście. Ekipa Kowalskiego powinna tam cały czas czekać. Możliwe, że taka operacja pomoże.
A podeślij sejwa sprzed akcji zobaczymy czy u mnie pójdzie.
Zacząłem sie bawić systemem obrażeń w Jenocie bo ten co istnieje mnie trochę wkurza. W moim bullet_speed (MV - muzzle velocity) będzie miał wpływ na hit_power broni a wszystkie upgrady bullet_speeda będą również podnosiły hit_power.
Na razie zrobiłem sobie tabelkę ![]()
Nie idzie próbowałem z każdej strony tylko ty nie masz wielu questów zrobionych może to to.
Gdzie się zapisują osiągnięcia w sgm bo postawiłem od nowa grę i nie mam nic.Savy chodzą normalnie ale osiągnięć nie ma. Wygląda na to, że są one zapisywane w gamedacie którą od nowa postawiłem i wtedy znikły. Starą gamedate posiadam.
Gra w żadnym wypadku nie zapisuje nic w plikach gamedaty. Takie informacje jak osiągnięcia są zapisywane tylko i wyłącznie w sejwach.
To dlaczego jak wgrywam jakiegokolwiek sejwa mam te same statystyki tzn. teraz od zera. Jak wgrywam ostatniego sejwa tak i np. ze środka rozgrywki, może mi w którymś momencie wykasowało osiągnięcia możliwe to??
Proszę. Zobaczymy co sprawdzisz.
https://rapidshare.com/files/1341019168/prypec 1.scop
Siemka
Problem podobny,po postawieniu gry+mod(po wywaleniu po zmianie lornetki na lepszą)sejwy są ok a osiągnięcia poginąły jak i np.zdawanie giwer u mechaników-mało nalicza części albo handlarze mają “lady” jak z początku gry.
A jestem już w Magazynach Wojskowych. :nuke:
O właśnie ja mam rangę bodajże 450-500 a jak zdaję 10 giwer Kardanowi to on mi z tego może 7 części wyciąga…
Normalne to?
Ty grasz w czysty SGM2.2 czy w Jenota bo piszesz w obu tematach? LD
Siemka, to mój pierwszy post, bo zarejestrowałem się dopiero przy pobieraniu tego moda. W sumie wcześniej nie trafiłem na to forum ale widzę, że ciekawa ekipa tutaj pomieszkuje :).
No i od razu mam pytanie niestety, gdyż w modzie jest (tak jak w opisie na początku w sumie) jakiś haczyk który nie pozwala na zwiększenie udźwigu, a ja od zawsze w Stalkerach grałem ze zwiększonym udźwigiem, bo nigdy nie jarało mnie latanie 20 razy od trupów do handlarza skoro mógłbym to zrobić za jednym razem, to samo tyczy się zmęczenia który imo jest zbyt krótki (owszem realistyczny, ale to imo jest gra i nie chce iść z jednego miejsca do drugiego 25 min skoro mogę 5).
I pytam was czy wie ktoś jak zmienić te ustawienia tak żeby gierka nie wywalała bugtrap. Z góry dzięki za info bo modzik jest spoko ale bez tego mnie na pewno odrzuci o jestem z tych niecierpliwych i po prostu gra mnie szybko znudzi, a tego chciałbym uniknąć.
Ło kutwa ale się rozpisałem ![]()
@LordDino
JE różni się tylko zmianą pancerzy, broni i balistyki. Więc odnośnie rzeczy niezmienionych to i na tamtym temacie pisze.
Sam nie wiem czemu, przynajmniej temat jest na tablicy :).
PS: Jak ktoś chce dreszczyk emocji to Czerwony Las nie gwarantuje większych wrażeń…
Qubsik poszukaj sposobów na zwiększenie wagi i możliwości biegania na forum na bank jest i działa sam poprawiałem bieg i raz skok. Patrz czy po przerobieniu nie wywala bug trapa i po kłopocie jak wywala to próbuj w inny sposób.
Ganges pisz w jednym temacie i to nie w tym bo jest osobny do problemów z tego zostaną usunięte niepotrzebne posty.
Gra w żadnym wypadku nie zapisuje nic w plikach gamedaty. Takie informacje jak osiągnięcia są zapisywane tylko i wyłącznie w sejwach.
Mylisz się. Ten mod zapisuje coś (prawdopodobnie swoje ustawienia i osiągnięcia) do gamadataconfigsmod_parameters.
np. plik gamedataconfigsmod_parameterssave_datasave_data.sgm zmienia sie po każdym sejwie i zawiera przykładowo:
*```
param1=jermak|6329|35589|inv_used|searched|string
param2=jermak|6329|0|m_cleaner_timer|2962|number
param3=jermak|6329|0|stat_taynikov|0|number
param4=jermak|6329|0|zat_mechanic_stripping|3|number
param5=jermak|6329|0|actor_web_money|0|number
param6=jermak|6329|0|supply_fill_timer|3013|number