Jump to content

Guidelines

Zasady Ogólne

1. To forum tworzymy my wszyscy. Ty również. Dbaj o jego poziom.
Pisz posty w odpowiednich im działach i nazywaj je tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce. Pamiętaj pisząc post, że niektórzy z nas stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie gry STALKER, ale nie brakuje tu osób bardzo doświadczonych, ze znanymi modderami tej sceny włącznie.

2. Odpowiadasz za to co piszesz. Twój post świadczy o Tobie i Twoim szacunku dla czytających. Nie tolerujemy chamstwa, prowokowania do kłótni, nieuctwa, kryptoreklam, pornografii i nielegalnego oprogramowania. Dla prywatnych opinii tego typu jest "PW". Twoje problemy z dysortografią, gorszym dniem, rozterkami sercowymi i burzliwym okresem dojrzewania lub przekwitania to Twoja sprawa i Twój problem. Traktuj wszystkich uczestników dyskusji z szacunkiem. Użytkownik forum który swoimi treściami burzy porządek, a co za tym idzie niszczy idee forum oraz wykazuje brak szacunku i pogardę wobec treści przedstawionych przez innych użytkowników, czym zniechęca ich do działalności na rzecz forum - może podlegać usunięciu z forum. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany, lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba, oraz banowania użytkowników.

3. Zanim umieścisz post, użyj wyszukiwarki (przycisk "Szukaj"). Zorientuj się, zanim zapytasz, być może interesujący Cię temat już istnieje. Czasem zamiast zakładania nowego tematu wystarczy po prostu prywatna wiadomość poprzez "PW".
Pisz tak by nie doprowadzać innych do rozpaczy swoją umiejętnością posługiwania się ojczystym językiem. Szkoda Twojej roboty i naszego czasu na kasowanie postów, napisanych po "polskiemu". Rozumiemy że możesz nie mieć polskiej czcionki lub nie znać dobrze języka polskiego będąc obcokrajowcem (w razie potrzeby administracja rozumie po angielsku i po rosyjsku). Jeżeli masz problemy z ortografią użyj do pisania posta programu do edycji tekstu z wbudowaną opcją korekty, a dopiero tak sprawdzony post wklej na forum. Używanie prawidłowej polszczyzny na tym forum powinno być bezwzględnie przestrzegane.

4. Administrator ma równe prawa i określone konkretne zadania jak nadzorowanie forum, zajmowanie się stroną techniczną serwisu itp. Jeśli masz zastrzeżenie co do któregoś Administratora, zwróć się z tym do niego, a w przypadku braku odpowiedzi do innego.

PORZĄDEK NA FORUM:

- Ostrzeżenia dają MODERATORZY i ADMINISTRATORZY wedle WŁASNEGO uznania bo taka jest ich rola - CZY SIĘ TO KOMUŚ PODOBA CZY NIE. Usunięcie z  
 Forum realizuje ADMINISTRATOR/RZY po zapoznaniu się z faktami i oceną zaistniałej sytuacji.


Od decyzji Moderatora można odwołać się do któregoś z Administratorów. Decyzje Administratorów są nieodwołalne.

Jedynym źródłem opłacania serwera i pozostałych kosztów są dobrowolne datki od chętnych (nie czyni z nich to świętych krów - żeby ta kwestia była jasna).
Forum nie współpracowało/uje z żadna organizacją, partią, czy "kółkiem zainteresowań". Wspieramy tylko ludzi grających w stalkera i inne gry.NAJWAŻNIEJSZE: KAŻDY TUTAJ, COKOLWIEK ROBI - ROBI TO KOSZTEM WŁASNEGO CZASU I ZDROWIA - CZYLI ALTRUISTYCZNIE - NIKT NIE CZERPIE JAKICHKOLWIEK 
               ZYSKÓW Z ISTNIENIA STALKERTEAM I PRZYNALEŻNOŚCI DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI. CHCĄC BYĆ JEDNYM Z NAS - SZANUJ POZOSTAŁYCH. TYLE.

 

REGULACJE PRAWNE:

Administracja dokonuje starań aby wszelkie materiały zamieszone w serwisie były legalne. Jeśli jednak zauważyłeś materiał, który może lub łamie czyjeś prawa autorskie poinformuj o tym któregoś z administratorów, a materiał zostanie dokładnie sprawdzony i w razie potrzeby usunięty. Forum korzysta także z systemu blokowania Spamu, jeśli złamiesz regulamin Twoje dane takie jak adres e-mail, IP czy nazwa użytkownika mogą zostać dodane do głównej bazy danych nie zależnej od administracji tego portalu.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Dane te nie zostają przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem sytuacji opisanych w tym regulaminie. Administratorzy i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Adres e-mail jest wykorzystywany do potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare). Na twój adres e-mail mogą być wysyłane inne informacje w zależności od ustawień Twojego konta.

 

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.