Random Mod

Wojo to sie tez wczesnie dal wybic i to z pacel w D :mrgreen: a egzo sobie zakupilem :stuck_out_tongue: .

[ Dodano: 2008-11-22, 02:23 ]

Naprawde swietny mod. G36K jest juz u Aszota :mrgreen: . Tylko zolta amunicja do grozy i innych broni tego samego kalibru nie dziala a i do czego sluzy gitara?

Zawsze to jest niezły zarobek jak się odpowiednio do tego podejdzie. Ogółem teraz można łatwiej wykonywać questy mając lepszy sprzęt i można więcej wymyślać.

A poza tym, można wybić wojskowych. Chociaż, oni się ciągle respawnują, no i tamten z KM’em…

Mi się to podoba - obliguje to do większego bawienia się aby zarobić na nie. Dla osób, które grają w stalkera po raz któryś już to jest to przydatne.

Nie jest przesadą, ponieważ i tak Ciebie na niego nie stać w tym etapie gry :(. Przynajmniej takie miałem zamiary… :slight_smile:

Podoba mi sie :slight_smile: ale ezgo w kordonie to juz lekka przesada.

Kukurydzę kupiłem na Bagnach w barze .
Sprawdzę u innych barmanów.

No dynamiczne to też na normalnym nie da się grać to wiem i nie gram tak, ale działało na Dynamicznym tylko obiektów, ale na modzie coś nie teges. Dziwne bo ja to mam najwięcej w Jantarze :shock: Wcześniej jakoś nie ma problemów - pomijam bagna bo tam zawsze coś nie działa…
Dobra koniec narzekania bo mod jest dobry a to, że są problemy z szybkością chodzenia to już indywidualny problem. Grunt, że mod jest stabilny nie tak jak niektóre inne :slight_smile:

lol do finalnej wersji zostało dodanych tylko kilka małych tekstur, nowy przedmiot, handel z NPC i kilka poprawek. U mnie na statyku gra chodzi tak samo jak normalna wersja 40-60FPS. Na dynamicznym się nie da grać, bo i normalnie się nie da (sprzęt mój ciągnie ale 23FPS to dla mnie za mało).
Jedyne spowolnienia jakie zauważyłem po dodaniu moda to chwilowe zacięcia gry spowodowane wczytywaniem spawna nowych mutantów… Ale to na prawdę nie robi różnicy bo po chwili znika ten problem i dalej gram normalnie :frowning:

Ulepszona, ale beta lepiej i znacznie płynniej chodzi… Trzeba się bawić :stuck_out_tongue:

Grę może spowalniać wiele nowych bajerów. Ja się do tego nie mieszam. Ulepszona gra? Ulepszona. I po co usuwać jego części…

No to co innego może spowalniać grę? Grałem w betę i nie było żadnych problemów. Gram w pełną wersję i musiałem zmniejszyć detale. O ile wiem w becie było mniej tekstur.

gamedata\textures\item\item_kons.dds
gamedata\textures\item\item_medgaz.dds
gamedata\textures\item\item_medban.dds
gamedata\textures\item\item_medkit_0.dds
gamedata\textures\item\item_spalnik.dds

gamedata\textures\ui\ui_icon_equipment.dds
gamedata\textures\ui\ui_npc_monster.dds

gamedata\textures\prop\prop_woda1.dds

Oraz większość tekstur w katalogu gamedata\textures\act. Nie polecam usuwania tekstur, bo to między innymi one dodają klimat (raczej nie spowalniają gry).

Właśnie o tym mówię - więc pytanie do Micha - które tekstury są odpowiedzialne za nowe przedmioty?

Folder w którym znajdują się tekstury to: gamedata\textures
Uważaj jednak, gdyż znajdują się tam również tekstury nowych przedmiotów.

Zmniejszenie detali pomaga… ale ja mam małą prośbę o pomoc z tym modem - czy dałoby się usunąć niepotrzebne tekstury? Wiem, że kilka jest nowych i te powinny zostać, ale to “nowe” wersje tektur można by usunąć. Ubolewam nad tym bo z moją rozdzielczością aż miło się gra, a aby się dało płynnie na tym modzie grać to trzeba zmniejszać rozdzielczość jak dla mnie za mocno.

Ja kukurydzę znanej z reszta firmy :frowning: widziałem u handlarzy, a mam ten sam problem ze zwalnianiem gry zmniejszenie detali pomaga??

Ja mogę tylko polecać ten mod. Gram na nim trochę i bardzo mi się podoba. Jednakże ubolewam nad grafiką - jak wspomniano wyżej momentami prędkosć gry spada niemiłosiernie. W podstawowego stalkera gram na max detalach jakie wyciągam i działa płynnie. Na tym modzie to jest niemożliwe.
Jakby co mam procesor quad 2.4 GHz, 2 GB ram, grafika Geforce 8800 GTS. No ale i tak mod fajny.
I jedno pytanie - gram na savech z bety ale nie widzę np. nowych puszek z kukurydzą… jak wygląda ich dostępność? Bo jakoś nigdzie ich nie mam :expressionless:

Właśnie te opisy są fajne .Pogram na tym modzie dla kilku frakcji i podzielę się z Wami
swoją opinią . Nie zdążyłem jeszcze posłuchać muzyki.Trzeba jeszcze pracować niestety :mrgreen:

Ja zawsze mogę ulepszyć coś w modzie. Jak znajdę czas :-/