Skocz do zawartości

bugtrap ;/


Rekomendowane odpowiedzi

Hm... w mi?dzy czasie instalowa?e? jakie? mody? Masz patcha o5?

Ja te? tak mia?em i okaza?o si?, ?e musia?em si? w save-ach cofn?? o lokacj? w ty? - mia? tak w Agropromie i jedynym ratunkiem by? powrót do ostatniego save-a z Wysypiska przed wej?ciem do Agropromu.

Polecam robi? duuuu?o save-ów - ja po doj?ciu do Czerwonego Lasu mam tak oko?o 300-400 save-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmniejszasz ustawienia - grasz na rozdzielczo?ci np. 1280x1048 i po k?opocie. Ja próbowa?em na wersji 03 gra? ale po wej?ciu do Kordonu (czy mo?e ju? na Bagnach nie wiem) bugtrapy ?apa?y mnie non stop. Teraz mam bugtrapy tylko w przypadku ch?ci rozmawiania z rannym Stalkerem - przy próbie rozmowy (aby da? mu apteczk? np.) wywala mnie do pulpitu. Winowajc? upatruj? w modach - mam 3 mody - Any NPC Trade, 500 kg i Faction War. No i patch 05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jakiego Ty masz kompa - procek, grafika itd.[...]

proc 2 rdzeniowy 2.60 mHz 2 gb ram ddr2 GF 8600 GT, zasilacz ledwo co chodzi niemam wentylatora na karcie graficznej - ten komp mam od pó? roku a juz ledwo co dyszy.

[...]Ja próbowa?em na wersji 03 gra? ale po wej?ciu do Kordonu (czy mo?e ju? na Bagnach nie wiem) bugtrapy ?apa?y mnie non stop.[...]

ja gram na 0.3 i niemam zadnych problemów (o prócz tego z bugtrapem na sejwach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... z go?ej wersji nie mam, ale za to z wersji z modem Any NPC trade, owszem powinny dzia?a? i bez tego moda.

Sprawdza?em i dzia?a? powinien bez problemów - http://www.sendspace.pl/file/UA99jmIY/ Masz dwa save-y - 33 jest jeszcze na Bagnach przed przej?ciem do Kordonu, a 34 to tunel w Kordonie. W prezencie masz sporo kasy, AK, Granat do RPG ale za to ma?o ammo. Wi?kszo?? broni na max ulepszona w celno??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.