Skocz do zawartości

Bagna - problem z przejściem


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle mam problem, doszłem do limańska ale stwierdziłem żeby się wrucić i po poznawać okolicę, i tak doszłem do bagien... chodzę, rozwalam renegatów, szukam artefaktów. I tak aż w końcu mi się znudziło i postanowiłem wrucić, i w tym problem. Gdy chcę przejść z bagien na jaką kolwiek lokacje to niemoge, pisze mi "Niemożesz chodzić bez przewodnika po bagnach". sprawdzałem każdego przewodnika i nic. ma ktos jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filippo23, z całym szacunkiem, ale co ma piernik do wiatraka? Nie wiem, ale odczuwam wrażenie, że masz zły dzień... :-|

Na Bagna można wrócić, np. aby wykonać jakieś questy lub zarobić trochę kasy jak nie chce się ciągle zabijać bandytów i innych frakcji.

"Kolo" ma zły dzień siedem dni w tygodniu - Elvis Scatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bagna można wrócić, np. aby wykonać jakieś questy lub zarobić trochę kasy jak nie chce się ciągle zabijać bandytów i innych frakcji.

To racja. Nie mam złego dnia, po prostu - Czysto Niebowcy są tylko na początku, nie mają dobrego sprzętu i... jakoś ich nie lubię :-P A poza tym, to już nie mogę mieć własnego zdania? Wszystko trzeba komentować? :roll:

Filippo23, z całym szacunkiem, ale co ma piernik do wiatraka?

No cóż... Pierniki są częściowo z mąki, a mąkę "produkuje się" w wiatrakach :-D

@Elvis: To przestaje być śmieszne. Jeśli kiedykolwiek było.

Wyłącz komputer. Idź na spacer. Pograj w kosza. Komputer uruchom w następny weekend - Elvis Scatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.