Skocz do zawartości

Klimatyczne miejscówki i zakamarki Zony w CS


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z Was wędruje po Zonie i szuka.... no właśnie czego? Niczego, tak sobie wędruje i znajduje fajne miejscówki. Znacie jakieś ciekawe miejsca, gdzie nie prowadzi nas gra? Gdzie trzeba wejść specjalnie omijając drogę fabuły i normalnej gry, aby znaleźć coś ciekawego, lub nie? Ja dzisiaj z nudów zwiedziłem całą fabrykę w Jantarze, gdziekolwiek jest wejście. Niestety nic nie ma tam ciekawego, ale jedna rzecz mnie zainteresowała - podchodząc do drzwi do podziemi w Jantarze w fabryce, gra robi autosave. Czytałem na innym forum, że też tak ktoś miał, stąd moje pytanie - co tam jest? Nie da się otworzyć tych drzwi, ale wygląda na to, że coś tam jest. A tak dla ciekawskich kilka screenów: 5a8d191ce9aebed79eb46c0c606ddb5f52d32087 - drzwi do podziemi - niestety robiłem to około 20:00 w nocy w grze, więc musiałem świecić latarką, a co za tym idzie nic nie widać - mod na którym gram wzmacnia siłę latarki więc efekt widać :lol: 7774b02db0c0ed42f8b5178d7c7cc8e6917a6b73 - screen z schodów na najwyższy poziom budynku z promieniowaniem psionicznym (kto wymyślił tę nazwę?) fdb3e0c1e5676458e650bbfb9bde0407d25fd307 screen z najwyższego punkty w Jantarze chyba, czyli z dachu budynku z promieniowaniem z widokiem na zawór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że patrzyłem przez szparę i jest tam przygotowana tekstura, więc na mój rozum to chcieli te podziemia dać. Tak mi się nudzi, że postanowiłem zdobyć zdjęcia najlepszych bugo-miejscówek, więc teraz coś z innego świata - tj świata poniżej zony i od jej kuchni: 66922a1f0ce8e45431efaea41820153bef95b8c3 - pierwsze oznaki końca świata... 74f3d75f8e569f1b682316e26a88f50512f7b45a - jakaś "anomalia" ? edb795424c04837b3be93bffeef0648a09b5ff0e - Stalker, na krańcu świata bcbf93af725a6788af16a332c5d0312a1cab9745 no i nowy świat, czyli UnderZone. Czy po za Jantarem da się wyjść po za mapę gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie się tam pobawiłem będąc pod mapą (niestety nie mam screenów) więc opiszę co ciekawego tam jest - nie da się wrócić na górę, każdy krok kończy się spadaniem w dół, strzelając "w stronę mapy" pociski wbijają się w jej podstawkę - fajny efekt strzelając z granatnika, pociski się wbijają i nie eksplodują. Ale biada jak się do nich strzeli to wtedy jedno wielkie bum... Pytanie z ciekawości - przy Barierze są Monolitowcy, kiedy próbuję do nich podejść wpadam w promieniowanie i tracę zdrowie. Czy jest jakieś podejście tam inne? Pytam się bo mają fajny sprzęt i chciałbym sobie go pozbierać - może znajdę coś - btw. utłukłem ich z SVD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych przy helikopterze to zdjąłem i przejrzałem ich ciała bez trudów - mod na jakim gram pozwala na znajdowania artefaktów przy ciałach w efekcie czego mam magazyn artefaktów więc mogę wejść w promieniowanie, ale właśnie przy tej barierze nie da rady :-(

A funkcji "edytuj" to nie ma? Jeszcze raz i będzie ostrzeżenie - F23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ciekawe miejsca :

1. Agroprom , zadanie zalej podziemia , w korytarzu pomiędzy klatką schodową a kręconymi schodami do wyjścia znajduje się zwalony pod kątem tunel wentylacyjny ,

wchodząc na tunel stań, obróć się o 180 stopni a na górze w tunelu wentylacyjnym leży amunicja i leki p/p, tylko skacząc z dołu na ślepo można przy odrobinie cierpliwości je złapać ,pokazuje się F .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

2. W bazie Wolności , Dolina Mroku, po prawej stronie od wejścia , na samym końcu hali, są zakratowane drzwi , pisze oczywiście drzwi zamknięte . W środku jest chyba jakiś warsztat. Gram bez modów , czy można wejść do środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. W bazie Wolności , Dolina Mroku, po prawej stronie od wejścia , na samym końcu hali, są zakratowane drzwi , pisze oczywiście drzwi zamknięte . W środku jest chyba jakiś warsztat. Gram bez modów , czy można wejść do środka?

Robiłem co mogłem - strzelałem w to itd. nic. Raczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę teraz z Bandytami . Może coś się uda .

[ Dodano: 2008-11-19, 18:51 ]

Zdobyłem bazę kilka razy , różnymi frakcjami , ale nie mogłem drzwi otworzyć.

Jak byłem w Wolności , też nie.

Dołączona grafika

to wprawdzie z SoC, ale chcę nawiązać do screenów Windmakera -na końcu świata i innych .Zwyczajna niedoróbka lokacji,powtórzona w CS.

Jantar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.