Skocz do zawartości

Problem z zalogowaniem


scooby1878

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co napisali na ich oficialnym facebooku to serwer powinien wstać przed majem czyli niedługo ;)

Tutaj oryginalna notka.
 

"Server for Europe will be stopped on 29.04.2013 at 6.00 am London time. Transfer will be made to the new servers. Launch planned before May."

 

 

Regulamin punkt 2.2 proszę się stosować. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć wszystkim !!!

 

Wczoraj po długiej przerwie usiadłem z powrotem do gry stalker i normalnie mnie zamurowało,(You are banned!)

 

Coś nowego dzieje sie na serwerach czy są jakieś problemy . Bo nie mam żadnej informacji.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został wprowadzony nowy patch który dokumentnie ... ech, szkoda pisać. Nie mniej jeżeli chcesz się przekonać osobiście to należy wykonać poniższe kroki:

 

1. Skasować wszystkie pliki w folderze "temp" w katalogu gry

2. Z folderu "Packs" w katalogu gry usunąć pliki Local.so i Script.so

3. Odpalić Launcher i poczekać aż ściągnie nową łatkę.

4. Załamać się :tongue:

 

Duża liczba osób w tym ja przeniosła się z graniem z SZone na serwer Stalker-Online http://www.stalker-online.co/ Niestety jest on całkowicie po rosyjsku ale działają na nim wszystkie questy i podobno widać wolę przetłumaczenia na angielski. No i przede wszystkim można kupować amunicję normalnie za kasę. Gwoli wyjaśnienia obecnie są 3 serwery :D Dwa serwery Szone (rosyjski i angielski) i jeden Stalker-Online (rosyjski) a firmy spierają się która której ukradła grę :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardziej niż na jakieś ministerstwo wygląda to (blokada strony) jak działanie hakerów konkurencji :D Nie sądzę żeby organa państwa kłopotały się wstawianiem informacji o blokowaniu strony i konieczności usunięcia oprogramowania. Raczej by zgarnęli cały sprzęt razem z właścicielami i pojechali.

Trzeba czekać, wkrótce pewnie się sprawa wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok. Dzięki. Gram na angielskim serwerze. Na razie jest ok mam tylko nadzieje że go nie zamkną.

Hallo,

 

Witam wszystkich, Gram na angielskim serwerze,  jakie są moje odczucia po patch-u  - na 10 p.  daje 7.

 

1. Nie jest łatwo bo trzeba craftować naboje, Ale urozmaica to grę i jest to dobry trening i podwyższanie swoich umiejętności. 

2. Jest luźniej na serwerze choć są bugi :( Ale za to więcej jest artefaktów

3. Na plus dla mnie rozpocząłem nową postacią jak by kto pytał "rummagerzone" dzięki temu robiąc od nowa zadania mam inne spojrzenie na stalkera - na razie zatrzymałem się na zadaniach w wiosce stalkera.

 

Podsumowując nie jest tak źle i jest spokojnie. Czekam na nowy patch.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dobra na razie i tak chce zadania porobić żeby  się trochę rozbudować.  :thumbsup:

 

A powiedz bo kupiłem AK-74 i używam naboi 5.45x39 .Co byś proponował ciut lepszego  żeby można  było kupić, nie za drogo i naboje łatwo z craftować? :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj poinformowałem naszych że utknąłem w Tungusce,ale  udało mi się wyjść z pomocą innego gracza  i jestem już w lubeczy :D Proszę o przekazanie innym bo odwołuje akcje ratowniczą.

 

Mało poważnie iść gościem na I Levelu ale do odważnych świat należy.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, podepnę się pod temat. Po długim czasie postanowiłem wrócić do SO jednak mam problem z zalogowaniem się do gry. O ile logowanie na stronie przebiega pomyślnie, to w grze każdorazowo wyświetla się komunikat z błędnym hasłem bądź loginem. Czy można coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.