Jump to content

Meandros

Turysta
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Meandros

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, chodzi o ten patch. I tak, wrzucałem, i wyskoczyło mi to samo.
 2. Cześć. Postanowiłem niedawno jednak zainstalować tego patch'a od Cenegi do Stalkera. Więc pobrałem, wchodzę w instalator, i wyskakuje mi error. No to chciałem się dowiedzieć czemu mi wyskoczył i wyskakuje mi coś takiego: Error Code: -5001 : 0x80070002 Error Information: >SetupNew\setup.cpp (142) PAPP: PVENDOR: PGUID: $ @Windows 7 / Server 2008 R2 Service Pack 1 (7601) IE Version: 9.11.9600.18816 Wie ktoś może o co chodzi?
 3. @kondotier O cholercia, a to Ci ciekawe! Dzięki za informacje. Aż wczytam save'a z początku gry i wykonam to zadanie ze zleceniem Morgana. Dodam jeszcze, że po rozmowie z Drzazgą który leżał pozostawiony przez Flinta, i po wykonaniu tego zadania (bez pójścia do Oazy) w mojej skrytce zauważyłem Oko. I właśnie miałem przez cały czas taką myśl, czy to ja tam zostawiłem to Oko czy to dostałem za to zadanie? Bo jeśli @MaklerR ma rację, no to niestety, nie dostanę tego artefaktu który zdobył Flint. A szkoda :P PS czy to normalne, że typek z Wolności sprzedał mi gitarę, puste PDA i harmonijkę?
 4. Cześć. Ostatnio wykonując zarazem questa Rozpraw się z Flintem, Sroka i Zemsta idąc najpierw do Gonty, przeczytałem gdzieś, że mogę dostać rzeczy zdobyte oszustwem przez Flinta aka Srokę. I teraz pytanie, czy dostanę je do skrytki w Janowie czy Zatonie? Co otrzymam? No i czy w ogóle jest to prawda?
 5. Postanowiłem dać sobie z tym modem spokój. Bardzo dziękuję tym, którzy wyrazili chęć pomocy , mimo Waszej pomocy, i tak daję sobie z tym spokój, bo to za dużo jak na moją główkę. Mam do Was pytanko, a mianowicie czy znacie jakieś starsze i ciekawe mody do CoP? Najlepiej, jakby było do nich możliwe spolszczenie. Jeszcze raz chcę Wam podziękować.
 6. @Chlebczarow Tak, posiadam na komputerze. @Anton Gorodecki Właśnie! Dziękuję że mi przypomniałeś. Otóż nie rozpakowywałem za pomocą 7-zip'a tylko wybrałem opcję w winrar'ze "Rozpakuj tutaj". I nie, nie instalowałem tej biblioteki.
 7. Komputer mam dosyć słaby, a oto parametry: Procesor: AMD Athlon(tm) II X2 220 2.80GHz. System: 32-bitowy RAM: 3GB Grafika: AMD Radeon 6450 HD. CoC'a i patch'a pobrałem z moddb tak jak jest w poradniku do instalacji na forum. I nie, nie próbowałem ponownej instalacji. Gdy zauważyłem, że gra mi się nie włącza po kilku minutach, postanowiłem wyłączyć to i przyszedłem na forum. Póki co, niczego nie reinstalowałem.
 8. A więc tak, podczas gdy spróbowałem odpalić grę z silnika (z spolszczeniem) dalej miałem brak odpowiedzi na tym okienku które załączam. Potem spróbowałem bez spolszczenia i to samo. Tak u mnie wygląda ta linijka we właściwościach pliku po usunięciu "\bin": "D:\Call of Chernobyl\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Chernobyl".
 9. @kondotier ja postanowiłem zagrać w CoC'a po obejrzeniu poradnika u Makler'a, więc zrobiłem wszystko to co on nie sprawdzając przed tem, czy CoC bez spolszczenia mi szedł. Sprawdzę to. Co do odpalenia CoC'a bezpośrednio z silnika, chodzi o odpalenie CoC'a bezpośrednio z folderu w którym owy się znajduje, tak? (Nie przenosiłem go nigdzie). Spróbuję bez spolszczenia odpalić CoC'a, jeśli odpali to dam znać.
 10. @kondotier problem w tym że wchodząc w logi są one całkowicie puste. @EDIT: W sensie, że wchodząc w ten "notatnik" jest on całkowicie pusty, a powyżej znajduje się tylko plik .bkp
 11. Czołem Stalkerzy! Przychodzę do Was z pewnym problemem, a mianowicie nie odpala mi się CoC z zainstalowanym patch'em 1.4 i polonizacją z tego serwera. Gdy wyskakuje mi to okienko "S.T.A.L.K.E.R Call of Chernobyl" (no w każdym razie wiadomo o co chodzi) to czekam, czekam, czekam i czekam a gdy najadę kursorem na okienko kręci mi się takie kółeczko tak jak przy "braku odpowiedzi" no i rzeczywiście jest brak odpowiedzi, bowiem gdy naciskam na okienko wyskakuje mi brak odpowiedzi, następnie "zakończ proces". Czy ktoś mógłby mi pomóc? Dodam jeszcze, że podczas wkładania do foldera z CoC'iem foldera z patch'em, wybrałem przy tamtych pliczkach opcję "kopiuj i zamień" (nie wiem, czy dobrze zrobiłem). W każdym bądź razie, jeszcze raz prosiłbym o pomoc w rozwikłaniu tego problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity