Jump to content

StalkirTZ

Turysta
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About StalkirTZ

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • RAM
  4 GB
 • System operacyjny
  Windows 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie, tym razem mam taki problem. Edytuję mapę Zatonu i chciałbym wyłącznie przez all.spawn przenieść do innego miejsca respawn handlarza (Sowę). Wyciągnąłem docelowe koordynaty (Dodawałem nowy Spawn Element w Level Editorze na mapę i spisywałem dane), wypakowałem all.spawn, edytowałem: - alife_zaton (linijka od "stania przy ladzie" i sześcian respawnu Sowy) - way_zaton (linijki od miejsca w które ma podejść,gdzie ma patrzeć handlarz i gdzie gracz podczas handlu) Po uruchomieniu gry, Sowy brak zarówno za ladą w Skadowsku, jak i w wybranym przeze mnie miejscu. Ktoś ma jakieś pomysły? Przeciąganie elementów ręcznie wyłącznie w Level Editorze oczywiście nie działa.
 2. Problem rozwiązany, należy zainstalować SDK bezpośrednio na dysku C bez żadnych "program files" i nic nie usuwać po drodze. No i pliki converter.ini i fconverter.ltx należy odpowiednio zmodyfikować do tego co pisałem powyżej Edit: Jako że temat ten pojawia się teraz na samej górze wyszukiwarki google po wpisaniu "sdk poradnik stalker" zrobiłem film jak to dokładnie zrobiłem YOUTUBE
 3. Witajcie Od kilku tygodni staram się uczyć całego środowiska Xray na bazie CoP. Chciałem uruchomić w Level Editor'ze mapę Zatonu, aby nauczyć się podstaw poprzez inżynierię wsteczną. Najpierw podczas konwertowania mapy (tak aby LE mógł ją otworzyć) pojawił się w okienku cmd problem o takim kodzie: Zaczęło działać, kiedy z "gamedata/levels/zaton" usunąłem plik "level.details". Postąpiłem tak po przeczytaniu jakiejś porady na ruskim forum potraktowanym translatorem google. Teraz faktycznie coś przetwarza przez jakieś 6 minut, a potem wyskakuje to co załączyłem poniżej. Ma ktoś pomysł co mogło pójść nie tak, lub co mogę z tym zrobić dalej? Edit: Mam Windowsa 7, świeżo bo instalacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord