Jump to content

kmicic0

Weteran
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kmicic0 last won the day on November 7 2011

kmicic0 had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutralny

About kmicic0

 • Rank
  Twardziel
 • Birthday 04/04/1974

Profile Information

 • Ruble
  719
 • Procesor
  Pentium 2,4
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Groza
 • RAM
  6
 • Karta graficzna
  Nvidia GiForce 860 GTS
 • System operacyjny
  Win7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znalazłem C:\Użytkownicy\Publiczne\Dokumenty publiczne\stalker-1 Oprogramowanie hakerskie działa,zapisałem grę wyszedłem z gry i po ponownym uruchomieniu odpaliło. Dalej nie daje za zadania i nie mogę znaleźć w schowkach SMG Taktyk prowadzenia walki,jak to jest zapisane w grze spróbuję coś pokombinować.
 2. @tom3kb Nie wyświetla mi się żaden sms zespawnowałem sobie ten dysk,uruchomiłem wyświetlił się biały napis,że program został uruchomiony ,i brak efektów. Szukaj folderu o nazwie _appdata_ czy podobnego w głównym folderze moda. Tego folderu nie ma,to jest folder w systemie .
 3. Gram na repaku w wersji 2.2, jak do tej pory w schowkach SGM nie znalazłem ani jednego dokumentu , otrzymałem te dwa które widać na filmiku za zadania. A by nie zakładać kolejnego tematu mam pytania, do tych co grają na repaku. 1) Gdzie zapisuje sejvy i informacje o błędach. 2) W menu SMG ustawiam npc bez granatów, a mino to wszyscy rzucają granatami. 3) Kupiłem oprogramowanie hakerskie zainstalowałem, i nie mogę moim gg "zdobywać elektronicznych pieniędzy".
 4. Dobrze pomyliłem się chodzi o SMG
 5. Gdzie szukać Książek\dokumentów do nauki taktyk walki bronią np: taktyka walki bronią AK 74,jest taki wpis w pda. Chodzi o to. https://youtu.be/w_-Fq6vQm6w
 6. kmicic0

  Misje

  Utknołem w parku maszynowym z zadaniem znaleźć ładunek wojskowych lub jakieś informacje. Znalazłem kilka trupów żołdaków i nic się nie dzieje.
 7. @portalsPróbowałem firefoxem i chrome ten sam efekt.
 8. @konkun11 Proszę wzoruj się na tym ja znowu nie mogę znaleźć sposobu na kuloodporność. Nie wolno publikować na innych forach. W modzie SMG 2.2 niektóre współczynniki mają znacznie obniżoną wartość. O to artefakt wzoruj się na tym. [af_oasis_cheat]:af_base $spawn = "artefacts\af_oasis_cheat" class = SCRPTART visual = dynamics\artefacts\af_cristall_plant.ogf description = st_oasis_heart_cheat_descr inv_name = st_oasis_heart_cheat inv_name_short = st_oasis_heart_cheat inv_weight
 9. Znowu ten sam błąd mody pobrane z podanych linków: FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 502 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'actor_helm_mercenary'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report stack trace: WRZUCAM TEN SAM BŁĄD OD JAKIEGOŚ CZASU. ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE NIKT NI CHCE POMÓC W USUNIĘCIU TEGO BŁĘDU.
 10. @tom3kb Spróbuję przez firefoksa. Mam tego moda właśnie z Mega i prawdopodobnie, przez to mam tyle wylotów. @tom3kbLogowanie z faierfoxa. Zalogowany przed wejściem do pobieralni i taki efekt : https://youtu.be/f33SXepyJao
 11. @tom3kb W odpowiedzi na twojego posta proszę. : https://youtu.be/9tAXd3ulG1k
 12. Problem z forumową pobieralnią.Tak wygląda próba pobrania moda. https://youtu.be/7Rdv4maW7ds
 13. Proszę Plik znajduje się w gamedata\configs\misc\items\items.ltx
 14. Mógłby ktoś wrzucić na forum cały plik items.ltx bez spolszczenia i ze spolszczeniem kolejny raz pobrałem z linka w pierwszym poście i nie na tego pliku. Próba logowania się do pobieralni : Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Coś poszło nie tak, jak powinno. Proszę spróbować ponownie. Kod błędu: 2S119/1
 15. Nie chcę oftopować znowu próbuję pobrać z pobieralni pliki moda i rzuca mną do 1 strony po odnalezieniu pliku i kliknięciu pobierz sytuacja się powtarza.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity