Jump to content

Lycoris Radiata

Stalker
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Dobry

About Lycoris Radiata

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  72
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  TOZ-34
 • RAM
  4
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystkie skrzynki jakie można mam upchane towarem. Dla jednych szmelc dla mnie skarb. ☺️
 2. @cez137 Zobacz czy pancerza maskującego założonego nie ma. A co do broni to zwiększony udźwig mam (i dusze kolekcjonera więc ciężko mi się z gnatami rozstać)
 3. dzień 34. autozapis magazyny wojskowe - bar.sav @cez137 Spróbuj ten, ciężko tak porównać bo każdy ma inne tępo gry ale może jakoś pomoże, jak nie to sugeruję zacząć od nowa. Sam też musiał nową grę zaczynać bo dwóch ważnych npców zabiłem ale znacznie szybciej i swobodniej mi następne podejście poszło.
 4. @cez137 Spróbujmy inaczej, który masz dzień na autosejwach?
 5. @cez137 Jak chcesz to możesz podać trochę dokładniej gdzie skończyłeś to Ci mogę podesłać jakiegoś autosave, bo mam wszystkie zapisane od początku mojej gry,
 6. @cez137 Jak mu książkę oddasz to dostaniesz inne zadanie a wraz z nim przejście do Labiryntu, Pda Striełoka to całkiem inna linia zadań (Recepta na żywe serce)
 7. @cez137 Przejście dostaniesz po przyniesieniu książki górnika z zapomnianego lasu, a skoro Pda znalazłeś to odnieś je Doktorowi.
 8. @cez137 Przejście to ten niebieski znacznik na mapie z sali wcześniej, ale z tego co widzę na twojej mini mapie nie ma przejścia. Jesteś pewien że dostałeś przejście?
 9. @cez137 Podążaj jasnożółtą ścieżką, Przejście jest w tej wielkiej sali na końcu w prawym górnym rogu sali.
 10. @cez137 Pokaż kartkę Akimowi, on ci powie że schowek jest w x16 w szybie windy potem latarki zanieś do górnika. Polecam zabrać kontener na jeden artefakt ponieważ serce poltergaista promieniuje jak cholera.
 11. @cez137 Pamiętam że Maks Luber na wysypisku daję receptę na rubinową błonę za odnalezienie jego pda u bandyty w dolinie mroku. Zwykłe błony są w Labiryncie w sporej ilości.
 12. @cez137 Normalna gamedata po pobraniu moda jest uboga, są w niej ukryte pliki i jak chcesz mieć do nich dostęp to musisz mieć ją wypakowaną specjalnym programem. Nie znam się na tym ale jakoś tak to szło.
 13. @cez137 Żeby mieć dostęp do tych plików musisz mieć pobraną wypakowaną gamedate. https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/
 14. Mi się Wolność wroga zrobiła kiedy strzeliłem im fotkę przy ognisku dla Fotografa, nieśmiali jacyś skoro tak reagują.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity