Jump to content

Cwaniaczek Flint

Turysta
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Cwaniaczek Flint

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. Wywala mnie, jak podejmuję bodaj piątą walkę na arenie, co jest?
 2. No nie wiem, warto ciągnąć jeszcze raz? Jest lepsza optymalizacja etc? W sumie jak są poprawione i dodane nowe zadania, to może się skuszę, ale ogse obczaję najpierw
 3. Dziękuję bardzo Panowie za cenne rady, dzięki nim sobie uświadomiłem, że lepiej zrobię odświeżając sobie serię od początku, a więc Cień Czarnobyla. Właśnie ściągam OGSE, żeby wbić się już w środowisko modyfikacji i żeby po prostu nie zmagać się z siermięgą pierwszej części. Będę nękał w przyszłości i dzielił się wrażeniami, pozdro!
 4. Cześć wszystkim! Uwielbiam serię, pierwszą część przeszedłem gdzieś koło 2009 roku, następne dwie dwukrotnie, ostatnio skończyłem zew prypeci. No i mam ochotę w końcu jakiś mod ruszyć, ale szczerze mówiąc kręci mi się w głowie, jak próbuję się zorientować który warto ruszyć, od którego zacząć, etc. Zobaczyłem wideo Heda https://www.youtube.com/watch?v=0fFXKtAFmc0 i już wiem, że call of chernobyl, ale widzę też na forum, że jest kilka przewrotów na bazie tej platformy i znowu zawrót głowy :). Którą wersję wybrać? Chcę spolszczoną wersję z ruskim dubbingiem, wiadomo, no i może jakiś rozbudowany wątek fabularny? Słyszałem, że call of chernobyl jest generalnie pusty fabularnie, ale obiecaną otwartość świata chcę zachować, pomożecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity