Jump to content

Strieloker03

Turysta
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Strieloker03

 • Rank
  Gość w Zonie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam stalkerzy! Mam spory problem z upadłą gwiazdą. Podczas wizyty w X-10 w celu znalezienia kombinezonu do biolabu. Kombinezon jest oczywiście za drzwiami w pomieszczeniu z burerem. No więc burer zabity, jednak w momencie w którym chce podnieść kombinezon gre bez żadnego ostrzeżenia wyrzuca do pulpitu. Próbowałem już kilkanaście razy, przechodziłem od nowa cały lab, zmieniłem oświetlenie na statyczne i włączyłem średnie ustawienia, jednak nic to nie dało. Gra cały czas wyrzuca do pulpitu w momencie podnoszenia kombinezonu (bez żadnego komunikatu). Jedyne co udało mi się osiągnąć to wcze
 2. @kondotier wielkie dzięki stalkerze! Nie wiem czy jest to za sobą powiązane, ale postać rekina pojawiła się na posterunku dopiero po oczyszczeniu starej bazy wolności.
 3. Mam problem, mianowicie po przejściu z radaru na magazyny wojskowe aktywuje mi się zadanie "stary znajomy", co oczywiście jest normalne, jednak po przyjściu na miejsce wskazane przez PDA, nie znajduje najemnika rekina. Co prawda na posterunku są inni najemnicy jednak zadawanie im pytań nie przynosi żadnych skutków. Próbowałem już wczytywać wcześniejsze zapisy oraz gram na wersji 1.0004. Mam nadzieje, że tyle lat po wydaniu tego moda znajdzie się ktoś tak dobry i pomoże mi z tym problemem:)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity