Jump to content

Recryx

Stalker
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About Recryx

 • Birthday 10/14/1991

Profile Information

 • Ruble
  45
 • Procesor
  Intel Core2 Duo E8400
 • Płeć
  Mężczyzna
 • RAM
  4GB DDR 2
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 460
 • System operacyjny
  Windows 7 x64

Recryx's Achievements

Gość w Zonie

Gość w Zonie (1/21)

0

Reputation

 1. Nie, wtedy wszystko jest jak powinno.
 2. Przeinstalowałem, ale widać, że ten błąd wkradł się do sejwa i już tam zostanie.
 3. Bioradaru nie posiadam, nawet nie wiem gdzie go zdobyć
 4. Masz na tych sejwach zainstalowaną łatkę na nieśmiertelność ważniejszych npc'ów i/lub AA? Muszę wiedzieć czy przeinstalować gamedatę.
 5. Korzystając z rady prosiłbym o sejwa z terenu Doliny Mroku i jeśli to możliwe, przed zwiedzeniem labolatorium X 18. Jeżeli ktoś posiada sejw z łatką na nieśmiertelność ważniejszych npc'ów byłbym wniebowzięty. Proszę o PW lub o wrzucenie w tym temacie linku
 6. Grę odinstalowałem poprzez Revo Uninstaller więc rejestry wyczyszczone. Po reinstalu gra od nowa działa bez problemów, ale nie mam siły grać od początku i do tego nie ma pewności czy w przyszłości bląd nie wystąpi ponownie. Dodam, że problem z teksturami pojawił się jakieś 5-10 minut po emisji.
 7. Niestety wszystkie sejwy jakie posiadam zostały zapisane na terenie DM. Przeinstalowałem grę oraz mody, nie instalowałem już nawet AA, jadnak problem wciąż jest. Przejście na inną lokacją również nie pomaga Jeżeli zapiszę grę na innej strefie niż DM, a następnie wczytam grę to mimo iż nie ma tekstur horyzontu to nie ma też piszczącego komunikatu.
 8. Zmieniłem z pełnego dynamicznego oświetlenia na statyczne i już nawet sprawny sejw został zarażony "piszczkiem", to samo jak zmieniłem jakość tekstur.
 9. Wszystko instalowałem jak należy dopiero w DM spotkałem się z jakimkolwiek problemem. Czy przez usunięcie AA nie będę musiał rozpoczynać gry od początku?
 10. Przed chwilą wczytałem wcześniejszy sejw na którym nie ma błędu oraz są tekstury horyzontu. po jakiś 5 minutach gry tekstury nagle znikają. Jeżeli zrobię sejw, gdy nie ma tektur i go wczytam, pojawia się piszczący komunikat :(
 11. Witam, na terenie Doliny Mroku w pewnym momencie zauważyłem iż zniknęły tekstury horyzontu. Uruchomiłem ponownie grę, wczytałem wcześniejszy sejw z nadzieją, że to minie jednakże zastałem dodatkowo piszczący komunikat: Posiadam : Narodnaja Soljanka, DMX Mod 1.3.4, Autumn Aurora Log: Expression : fatal error Function : CScriptEngine::lua_error File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp Line : 73 Description : <no expression> Arguments : LUA error: ...shadow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_logic.script:1493: attempt to call field '?' (a nil value)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity