Jump to content

kamil190

Redaktor
 • Content Count

  946
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  97

kamil190 last won the day on January 1

kamil190 had the most liked content!

Community Reputation

2629 Przyjacielski

2 Followers

About kamil190

 • Rank
  Przewodnik
 • Birthday April 30

Profile Information

 • Ruble
  2607
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9065 profile views
 1. I koniec 4-miesięcznej wędrówki 4-miesięcznego biegania po Zonie w Anomaly 1.5.0. Fajne jest ulepszanie broni lub zbroi, kiedy nie mając pieniędzy na ulepszenia, używamy specjalnych zestawów do ulepszeń i zestawów do broni/zbroi. Ciekawe też jest naprawianie jakiejś zbroi (np. egzoszkieletu Monolitu albo egzoszkieletu "nosorożec Monolitu" lub innej frakcji) poprzez wyjmowanie z innych zbroi części i naprawianie ich, aby później kupić zestaw do naprawiania egzoszkieletów i zastosować naprawione komponenty w poniszczonym egzoszkielecie. Na lokacjach jest więcej drzew - można na Bagnach to zauważyć niedaleko ruin wioski. I całkiem przyjemnie te lokacje prezentują się one dla oka. Wojskowy lab jest zamknięty, więc nie da się go zwiedzić pieszo - jedynie można wejść do niego i sobie wpisać komendę demo_record. A fabuła... Co by tu powiedzieć... Pierwsza linia to pójście do Elektrowni. Druga linia fabularna podobała mi się najbardziej z czterech - pojawia się frakcja Grzech. W trzeciej poznajemy nową frakcję, a w czwartej jesteśmy w szeregach nowej frakcji. Ale są takie zadania, które mają kolor żółty - czyli powinny być głównymi, a tak naprawdę to jest tylko bieganie od jednej do drugiej postaci. Czerwony Las to miejsce prawie nie do przejścia. Ciągle się jest tam Monolit. Jeszcze frakcja Grzech urzęduje w kopalni. Ciężko zobaczyć wrogów przez te krzaki. Jednakże można zaszaleć z ekwipunkiem, wybijając ich wszystkich. Na plus zasługuje przebieranie się za członka innej frakcji. Lecz będąc stalkerem, nie da się przebrać za monolitowca lub członka frakcji Grzech. Czemu tak? Nie wiem. A tutaj przykład, że z tyłu można się podkraść i zagadać np. z czystoniebowcem o jakąś pracę lub nawet do Zimnego. A co do błędów: Plusy: + ładne lokacje + nowe bronie + 2 nowe frakcje - Grzech i ИИГ (MBD) + 4 główne linie fabularne - jedna jest za ИИГ (MBD) + można naprawiać i ulepszać sprzęt bez pomocy mechanika Minusy: - pewne takie zadania oznaczone jako główne, w których trzeba latać od jednego do drugiego - postać wolno biega (w taki sposób to można i ten mod przechodzić pół roku i nadal nie przejść) - czasem błędy w lokacjach (np. lewitująca anomalia, lewitujący kamień) - do niektórych schowków nie da się dostać - zadanie od Sacharowa na łażenie po drutach albo i nawet pod mapą - niewykonalne Ten mod jest idealny dla zwiedzania lokacji i cieszenia się z widoków z gry.
 2. Nie ma nic lepszego niż sztachety: Tak się zastali, że w końcu musieli rozłożyć ręce (Monolit ich wybił) Korzystanie z lornetki. Spójrzmy jak to wygląda w trzeciej osobie. Czyżby postać, chciała strzelać z lornetki? Pozazdrościł Striełokowi, że się znalazł w temacie "Stalker "na wesoło" " to i on spróbował nie być gorszym. I kolejny... Tym razem mechanik w Barze:
 3. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności
 4. Nowe Czasy. Naukowe Podejście patche: Patch 0.8 poprawia pory roku. Patch 0.85 poprawia cykliczne cut-sceny i logikę niektórych fabularnych NPC.
 5. Tym razem chleb jako artefakt: Sprytna taktyka - schować się pod mapę, a potem zaatakować: Kontroler niewyspany : Striełok trenuje pantomimę: Bez komentarza: Albo on się patrzy na mnie, albo patrzy się do góry, albo słucha muzyki :
 6. Źródło: KLIK Co jest w beta wersji: Instalacja i uruchomienie: O Beta-wersji: Aby było ciekawiej na moddb.com, modyfikacja ma już 1 głos z oceną 1.
 7. Mini-update 0.6.4: - Przejście na jesienną mapę. - Poprawki na lokacji "Północne Bagna" ("Северные Топи"). - Rzeka Prypeć teraz płynie.
 8. Stream X-Ray Multiplayer Extension [Tryb obrony]:
 9. @Monolithalian Można zawsze pokombinować z teksturami, np. w 1k lub mniejszej rozdzielczości. I pobrać taki dodatek lub inny: https://comod.me/resources/optimizirovannye-tekstury-1k-1024x1024.17/
 10. Nazwa: S.T.A.L.K.E.R. F.M. Platforma: Cień Czarnobyla - 1.0004 Twórca: stalkerFM Data wyjścia: 31.12.2019r. Opis: Instalacja: Link: Dodatkowo: Wideo: Źródło: ap-pro.ru
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.