Skocz do zawartości

kamil190

Zasłużony
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana kamil190 w Rankingu w dniu 14 Lipiec 2016

kamil190 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

403 Przyjacielski

O kamil190

 • Tytuł
  Doświadczony
 • Urodziny 30 Kwiecień

Informacje

 • Ruble
  1183
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nie ma takiej :)

Ostatnie wizyty

3 584 wyświetleń profilu
 1. "HARDWARMOD v3.2 -Trudna Wojna" - poradnik przejścia.

  Inne miejsce znalezienia apteczki dla Bagiennego Doktora (Kordon): Jeszcze jedno zadanie na koniec gry - Zlikwidować Imama:
 2. @Agrael Ten kod od sejfa Połamańca to 1111. W tym sejfie jest 7 artefaktów.
 3. @kondotier Jest jeszcze jeden sposób na te daty, a mianowicie lalka. Ona podpowie nam kody, ale za opłatą serka. Trudniej będzie w X-18, bo wtedy zabiorą nam ekwipunek. A kod do sejfu (w X-18) będzie o wydarzenie z jakiegoś kontynentu.
 4. @kondotier W opcjach jest możliwość robienia save'ów, tylko w bezpiecznych miejscach. Jeśli się tą opcję odznaczy to można zapisywać, gdzie się chce.
 5. @smox W tej skrzyni jest wieżyczka. Nie da się tej skrzyni otworzyć. Jeśli będziemy wykonywać zadania bandytów (tych z Obrzeży Zony) to w pewnym momencie, jeśli wybierzemy opcję o wzięciu wynagrodzenia to ta wieżyczka nas zabije. A co do tego artefaktu to znalazłem wideo, gdzie można go znaleźć i informacje co ten artefakt daje. O wypadaniu tego artefaktu nie ma nic. https://www.youtube.com/watch?v=k8E_rAcxkHY
 6. Na Obrzeżach Zony znalazłem 2 pistolety na bazie wojskowych: Ten stalker bardzo lubi chodzić z głową do góry: Przeklęty artefakt (najpierw trzeba posłuchać radia na Obrzeżach Zony, aby dostać info o schowku):
 7. Gdy oglądałem filmiki, to znalazłem wideo o samochodzie na Obrzeżach Zony. Znajduje się tam PDA Zaurusa i namiar na schowek. W schowku jest świetny artefakt (Upadła Gwiazda), który daje 50kg do unoszenia. Niestety okazuje się, że to bubel.
 8. Zawsze można drugim sposobem (między innymi podjechać autobusem i skoczyć na autobus): Na "Obrzeżach Zony" proponuję założyć maskę od Stępki i znaleźć ten schowek. A w schowku jest dobra broń na mutanty (snork, izlom, zombie):
 9. Dzięki laptopowi na Wysypisku można wykonać zlecenia takie jak poszukiwanie artefaktów: W tej Zonie dzieją się nienormalne rzeczy: Nie polecam brać tych zleceń na laptopie. Gdy przyleci helikopter to jest wylot (nawet 2 wyloty). Ale skoro z tym jest problem, to z pewnością, jest też problem z kupnem broni, amunicji, wyposażenia, itd.
 10. Jeśli ktoś ma problemy z kontrolerem lub z innymi zadaniami, może zajrzeć na kanał Top Secret: https://www.youtube.com/channel/UC0sLq5XInUmfcII5tyANhqA/videos . Są tam wideo-poradniki, np. ten mówiący o lodówce:
 11. Urodziny @cichy

  Najlepszego i dużo modów do stalkera
 12. Kamil190 solenizantem.

  Dzięki za życzenia.
 13. Wiatr Przemian v 1.0

  @Anton Gorodecki Zdaję mi się, że te analogiczne podziemia były w NPŚ 2 ''Życie dzień za dniem'', Reborn i Lewicz mod 3.1. Podobne zdjęcia z Lewicz mod 3.1:
 14. Wiatr Przemian v 1.0

  Czerwony Las chyba mi się wydaje, że to.
 15. Wiatr Przemian v 1.0

  Patch 1: https://cloud.mail.ru/public/2KqW/2qFcMGagt] lub https://yadi.sk/d/NnLVvzeM39Trb6] Zmiany:
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność