Jump to content

kamil190

Redaktor
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

kamil190 last won the day on April 16

kamil190 had the most liked content!

Community Reputation

1595 Przyjacielski

1 Follower

About kamil190

 • Rank
  Stary Wyga
 • Birthday April 30

Profile Information

 • Ruble
  2607
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6529 profile views
 1. "Dollchan 8: Nieskończoność" Użyto map lokacji z oryginalnej trylogii. Twórcy przyjdzie zrobić rzeczywiste rozmiary Zony do skali gry. Autorzy mówią, że trwają teraz prace nad pisaniem fabuły i kwestów.
 2. Lider zespołu pracującego nad modyfikacją «Sigerous 3.0» odpowiedział na kilka pytań w odniesieniu do aktualnego stanu projektu i planowanej fabuły. - Jak wiecie, przez cały czas prac nad modem, kilka razy zmieniały się fabuła i główny scenarzysta. Jaka historia jest teraz przygotowywana? Kwestowa linia będzie opowiadać o pierwszej wędrówce grupy Striełoka do centrum Zony? - W tej chwili głównym scenarzysta jest „Geonezis” - autor serii modów «Na przekór śmierci» («Смерти Вопреки»). Czy Twoim zdaniem «SGM 3.0» odziedziczył coś z tych modyfikacji? - Na jakim etapie jest teraz realizacja fabuły? Czy scenariusz jest napisany i czy wykonywana jest praca nad zadaniami bezpośrednio w grze? - Jakie są główne zalety nowej historii wg ciebie? - Wielu jest zainteresowanych pytaniem, kiedy wyjdzie mod? Oczywiste jest, że podanie nawet przybliżonej daty wydania nie jest możliwe. Ale co jeszcze musi zrobić zespół deweloperski, aby mod był gotowy? Nad czym teraz idą prace? Czy są jakieś trudności w rozwoju?
 3. Liczba subskrybentów oficjalnego zasobu «Stalker: Legacy of Times» niedawno osiągnęła 4 000. Autorzy projektu podziękowali graczom za wsparcie i na cześć tego wydarzenia zaprezentowano nową porcję materiałów roboczych. Teraz główny nacisk kładziony jest na modelowanie i opracowywanie nowych miejsc poziomu w grze. Szczególną uwagę zwraca się na terytorium frakcji Wolność. Twórcy starają się myśleć jak najbardziej o rozmieszczeniu wszystkich obiektów, żeby wszystko odpowiadało logice i nic nie było poza kontekstem. Jak pokazują nowe screeny i nieduży teaser, prace zostały zrobione poważnie, ale dużo jeszcze trzeba zrobić. Równolegle z pracą nad designem lokacji, rozpoczęła się zamiana modeli «stalkerskiej» opuszczonej techniki na bardziej jakościowe analogi. Nowe modele stara się maksymalnie optymalizować. Twórcy moda z radością deklarują, że ostatnio rozwój rozwija się w kosmicznym tempie. Obecnie znacznie więcej czasu poświęcono na rozwój niż poprzednio, a wynik pracy nie jest trudny do zauważenia w nowych materiałach demonstracyjnych.
 4. Teaser: Trochę screenów: Projektowi potrzebny jest scenarzysta!
 5. Patch gotowy: Archiwum patcha: yadi.sk Instalacja: - Rozpakujcie archiwum w folder gry (Zamieniając wszystkie pliki) - Uruchomcie clear.bat - to ważne! Poprawki: - Poprawiony wylot przy rozpoczęciu gry w Czystym Niebie - Poprawiony wylot w Render_R3 (Dynamiczne oświetlenie na DX10) - Poprawiony kursor w trybie okienkowym.
 6. Poradnik cz.1: Poradnik cz.2 - 12 dokumentów, karta dostępu do X-12 w Czarnobylu, ładunki wybuchowe: Wskazówki od @kondotier: (Inne miejsca spawnu dokumentów (X-16 i Baza Powinności))
 7. Oficjalny art Czystego Nieba opublikowany. Można go pobrać stąd: Google.drive
 8. Nazwa: S.T.A.L.K.E.R.: Jestem - Duch (Я — Призрак) Platforma: Zew Prypeci | Patch: 1.6.02 Twórcy: KANON T.E.A.M Data wyjścia: 10 kwietnia 2019 r. Oficjalna grupa na VK S.T.A.L.K.E.R.: Ja — Duch - nowa fabularna historia rozgrywająca się wokół legendarnego stalkera Ducha, na lokacji Jantar. Modyfikacja została zrobiona na platformie «S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci», oprócz nowej fabuły i unikalnych kwestowych NPC, gra uzyskała zaktualizowaną grafikę z użyciem prac projektu «Atmosfear3», posiadającą zintegrowaną paczkę broni «STCOP 3.0». Fabuła i cechy modyfikacji: Linki: Instrukcja instalacji: Wideo: Screeny: Źródło: ap-pro.ru, stalkermod.ru
 9. Znane są pewne szczegóły z prac nad nową wersją «Road To The North». Projekt oferuje graczowi globalnie zmieniony S.T.A.L.K.E.R. z użyciem części prac z «Call of Misery», zawierający w sobie nową fabułę. Pomimo faktu, że modyfikacja jest tworzona przez zachodnich modderów, główny twórca obiecuje dalszy rozwój wsparcia dla języka rosyjskiego, który jest wybierany w ustawieniach gry. Według twórcy linia fabularna wzrośnie, na podstawie wyboru, który zrobi gracz w dialogach i na ludziach, których on spotka. Wydarzenia w grze, takie jak, np. śmierć NPC w grze - mogą silnie zmienić fabułę i dialogi. Nawet postacie niefabularne otrzymały bardziej żywe zachowanie. Oni bardziej przejmują się i opiekują się innymi, opłakują śmierć przyjaciela i mogą wymawiać wasze imię w dialogach. Autor podkreślił, że w samych dialogach wiedzie się nacisk na model realnej rozmowy z realnym człowiekiem, co przyczynia się do pełnego ujawnienia postaci. Warto zauważyć, że w przypadku fabuły istnieje również pełna swoboda działań w modzie. Jeśli mówimy o wypełnianiu świata gry, to wszystko jest tutaj standardowo - wszystkie lokacje wzięte są z oryginalnego «Call of Chernobyl». Oprócz wyżej wymienionych informacji, mod powinien zawierać nowe mutanty, nowe przedmioty, a także wprowadzenie systemu rozkopywania schowków łopatą, systemu używania filtrów dla masek przeciwgazowych (jak było to w serii gier «Metro») oraz również systemu maskowania z pomocą załóżonych na gracza zbroi innych frakcji. Autor powiedział również, że w modzie pojawi się unikalny system dziennika z zadaniami. Dziennik będzie można otworzyć i przeczytać w przypadku, jeśli nagle zgubiliście się w czasie wypełniania misji. Twórca obiecuje także kilka końcówek i wysokiej jakości cutsceny. Na dany moment mod został już wydany, a twórca przygotowuje nowy patch z numerem 14. Planuje się w nim poprawić istniejące błędy, a także dodać nową zawartość - nowe kwesty, nowe mutanty i nowe dzienniki notatek, które będą mogli zostawiać NPC. O dacie jego wyjścia na razie nic nie wiadomo.
 10. Gdy GG zapomni się, że Eliminatora można naładować 12 nabojami (patrz prawy dolny róg ): Wcięło go trochę:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord