Jump to content

kamil190

Redaktor
 • Content Count

  2377
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  230

kamil190 last won the day on December 3

kamil190 had the most liked content!

Community Reputation

6337 Przyjacielski

3 Followers

About kamil190

 • Rank
  Redaktor naczelny
 • Birthday April 30

Profile Information

 • Ruble
  6123
 • Frakcja
  Grzech
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mroczny Parów

Recent Profile Visitors

13318 profile views
 1. Jeden z subskrybentów społeczności «Планета Выживших» porozmawiał z twórcą modyfikacji «Смерти Вопреки 3. Осколок Тьмы». Według słów twórcy, cała baza lokacji została zmieniona i część lokacji usunięto. Wkrótce w formie builda zostaną przekazane innemu zainteresowanemu zespołowi lub będą w formie wolnego dostępu. Na pozostałych lokacjach zostanie wdrożona koncepcja NPŚ3 w skróconej formie i kolejnymi wydaniami mini-modów, jak było z NPŚ1. Długie milczenie tłumaczy się tym, że przez ten czas, prace posuwały się bardzo wolno i z przerwami. Niewykorzystane lokacje będzie można otrzymać przed premierą, jeśli zespół tak zdecyduje. Kontynuacja fabuł «Droga we Mgle», «Doliny Szeptów» i pozostałych modów będzie realizowana w miarę możliwości, ale samym priorytetem jest fabuła NPŚ. Zakończono pomoc projektom «SGM 3.0» i Projektowi "Odstępca", która nadal są tworzone. Nad modem pracuje 5 osób. Wszystko, co zostało wymyślone przez 5 lat, już nie będzie zrealizowane, ponieważ zdecydowano się porzucić wiele rzeczy. Data premiery jest wciąż nieznana.
 2. Na oficjalnej grupie tworzonej modyfikacji «Kontrakt na nowe życie» pojawiło się nowe demonstracyjne wideo. Wideo zostało nagrane przy użyciu wartości FOV 78 i HUD FOV 0.58. Jak zaznaczyli twórcy, ten widok działa bez problemu na FOV 65-100 i HUD FOV 0.55-0.70. Odrzut i ruch broni zostaną przemyślane wkrótce. https://vk.com/video-75209887_456239089
 3. Twórcy projektu «S.C.O.P.E» ciągle dzielą się świeżą informacją. Dziś autorzy podzielili się informacją w formacie tekstowym i opowiedzieli o pracy. Zaznaczyli również, że później będzie nieduże wideo, w którym zostanie zademonstrowana część poprawek. Zapełniono wszystkich ekskluzywnych NPC na Kordonie i zaczęto bardziej szczegółowo opracowywać scenariusz. Autorzy mają pomysły dla fabularnych linii i zadań. Ale te pomysły, na razie, nie zostały uformowane w pełny, na stu procentowy "obraz". Zainteresowani gracze mogą zasugerować swoje pomysły na zadania, które mogą zostać zrealizowane. Dla NPC (zwykłych i wyjątkowych), które będą na nowych lokacjach, napisano oddzielne profile, które zawierają w sobie, różniące się od standardowego ZP: dialogi, zawartość spawnu, głos (na przykład: stalkerzy na lokacjach ZP mówią o tym, że do Sidorowicza na Kordon, łup nieść daleko; stalkerzy na Kordonie przy tym, mówią inne frazy). Również dla NPC dodano 3 dodatkowe dźwiękowe profile. Wzięte z COC, dodatkowe imiona dla NPC. Dodano odcinanie części mutantów. Dodano nowe jedzenie i medykamenty, zepsute jedzenie truje nas. Dodano egzoszkielety frakcji (będą bardzo rzadkie, niektóre będą posiadały jeden egzemplarz). Ponadto trwają prace nad zbieranie modeli dla różnych przedmiotów, NPC i mutantów (Na screenach, rzadcy NPC, tymczasowo mają model Wstrząsa). Na razie, lista fabularnych NPC na Kordonie jest taka: głównodowodzący i wojskowy lekarz (posterunek), Sidorowicz i przewodnik (wioska nowicjuszy), mechanik i handlarz (gospodarstwo za mostem), lokalny przywódca bandytów (ATP).
 4. Jaki tam S.T.A.L.K.E.R. 2, będzie S.T.R.I.E.Ł.O.K.: Selfie z kolegą: Zwykłe dni w barze: Inne:
 5. Na oficjalnej stronie GSC Game World pojawiła się strona ze wszystkimi dostępnymi wakatami. Jak można zauważyć, studio planuje uzupełnić zespół specjalistami na wszystkich głównych obszarach tworzenia gier. Nie trudno się domyślić, że nowi pracownicy są potrzebni dla pracy nad S.T.A.L.K.E.R. 2. PS. Zniknął Keanu Reeves z tego zdjęcia przypiętego do monitora. Został zamieniony na Zachara Boczarowa.
 6. Twórca kontynuuje dzielić się raportem o broniach w modyfikacji «Graphic Renewal Mod» i świeżymi demonstracyjnymi screenami. Ostatnio zostały poprawione animacje pod WPO-101 (ВПО-101), dodano karabin L85, dodano SWD, ponownie zrobiono АК-74N i małe poprawki już zrobionej roboty. Dopasowywanie do rozmiarów, poprawki tekstur, bumpów, itd. Wszystko znajduje się w fazie WiP - tak powiedział modmaker.
 7. W oficjalnej społeczności projektu «Shadow Of Chernobyl Redux», którego głównym zadaniem jest ulepszenie grafiki i dodanie nowych funkcji do rozgrywki, pojawiło się nowe wideo i nowe screeny. W nim autorzy krótko opowiedzieli o projekcie dla subskrybentów oficjalnego kanału na Youtube, którzy nie wiedzieli o projekcie, a także pokazali jak wygląda gra na dany moment. Według twórców, na filmach nie zademonstrowano końcowej jakości.
 8. kamil190

  OGSR Mod

  @kondotier Ta nagroda za przyciągnięcie wojskowego na Kordon powinna zadziałać, jak ten identyfikator będzie na pasie. Raczej nie da się w inny sposób zdobyć tych walizek. Pozostaje tylko kupno od tego handlarza, który pojawia się po przyprowadzeniu wojskowego z M32 na Kordon.
 9. Twórca przeszedł na ostatnią wersję silnika OGSR_x64_2.1.153. Zmieniono także pracę SSAO, oświetlenie, bloom, mgłę. Poprawiono namokanie powierzchni i ściekanie wody. Na 100% jest gotowy jeden cykl pogody - sekcja weather_clear. Pozostałe są gotowe na 75%. Screeny:
 10. 30 listopada mogła wyjść modyfikacja Na Rozdrożu 2, która na dany moment jest już gotowa. Jednakże premierze przeszkodził ostatni nienaprawiony wylot w grze. Wylot w tym poście: [KLIK]. Stało się dostępnych 3 screeny:
 11. Praca nad Kordonem jest kontynuowana. Autor dał następną paczkę świeżych screenów:
 12. Trochę nowości: 1. Dopracowano PDA do jego ostatecznej formy. 2. Poprawiono problem z deszczową pogodą. Teraz deszcz nie przechodzi przez obiekty i budynki. 3. Wejście w większość budynków nie będzie potrzebować przeładowywania. (W oryginalnym Fallout 4 prawie wszystkie pomieszczenia są pod-lokacjami i to nie jest zbyt fajne.) 4. Trwają prace nad zapełnienie lokacji. 5. Możliwości wyboru głównego gracza nie będą podobać się fabule.
 13. Nowy raport #49: https://store.steampowered.com/newshub/app/1016800/view/2905347823303760276
 14. Pijawki ze Stalkera: Pijawka podziemna Zwykła pijawka Bagienna pijawka Pijawki z modów do Stalkera: Retekstur Psi-pijawka Pijawka demon Pijawka prototyp Venom Pijawka wilkołak Pijawka bestia Strongław (król) Psi-strongław Pijawka drapieżnik Młoda pijawka Ponura pijawka Mroczna pijawka Mała pijawka Piekielna pijawka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity