Jump to content

kamil190

Redaktor
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

kamil190 last won the day on June 19

kamil190 had the most liked content!

Community Reputation

1800 Przyjacielski

1 Follower

About kamil190

 • Rank
  Stary Wyga
 • Birthday April 30

Profile Information

 • Ruble
  2607
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7039 profile views
 1. O tym, że nieduża fabularna modyfikacja «Pierwsze dni Zony. Stworzenie we mgle» otrzyma pełną kontynuację, stało się wiadomo już dawno. I jeśli działania poprzedniego moda rozgrywały się na jednej lokacji, to w nowym projekcie, fabuła dotknie ponad dziesiątkę lokacji. Autor moda postanowił zapisać i pomnożyć w grze buildowski styl, dlatego też wszystkie terytoria moda są prototypami lokacji ze starych paczek Stalkera. W przeddzień wyszło duże demostracyjne wideo z pokazaniem procesu w grze na lokacji Kordon. Pomimo standardowego podróżowania po okolicach, została pokazana zasada działania Licznika Geigera, który teraz będzie ściśle konieczny dla wykrycia ognisk promieniowania. Ponieważ anomalie w modzie są niewidoczne i niebezpieczne, gracz będzie również potrzebował detektora anomalii. Jednak samą główną cechą moda stanie się ulepszony system symulacji życia. Stalkerzy teraz swobodnie badają terytoria, wieczorem wracają do obozu, lub zatrzymują się w innym, odpowiednim miejscu. Innym razem, gra może stalkera z Kordonu do Baru, co zapewnia dynamikę wydarzeń i generuje wiele ciekawych sytuacji. Zwłaszcza, gdy w rezultacie pracy symulacji spotka się wrogie frakcje. To samo tyczy się i mutantów, które teraz także żyją swoim własnym życiem i nie są przywiązane do pewnych punktów siedliskowych. Warto zwrócić uwagę na to, że symulacja działa nie tylko na tym poziomie, gdzie znajduje się gracz. Fabuła modyfikacji będzie zbudowana na poszukiwaniu informacji. Główny bohater ma nienarzucający się cel, dostać się na północ Zony. Przemieszczając się z lokacji do lokacji, on spotka różne przeszkody na drodze, takie jak Mózgozwęglacz, Monolitowcy i inne niebezpieczeństwa. Z pomocą znalezionych dokumentów i sprzętu, gracz będzie mógł przejść dalej. Przy tym wszystkim, system symulacji życia w trakcie fabuły będzie działał całkowicie, niezależnie od gracza. Zdarzają się przypadki, kiedy konkretne zadania GG może wypełnić jakiś NPC. I tutaj od razu przypomina się wstępna koncepcja S.T.A.L.K.E.R. z poszukiwaniem siedmiu części informacji, w której jakiś losowy Stalker mógł zrobić konkurencję graczowi w graniu. Jak to wszystko będzie działać w modzie «Pierwsze dni Zony» – dowiemy się po wydaniu moda.
 2. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia!
 3. Stronę z modem da się otworzyć, tylko po prostu trzeba mieć tam konto i być zalogowanym.
 4. Trochę nowości ze ŹRÓDŁA: Data: Środa, 08.05.2019r., 23:05: Data: Czwartek, 23.05.2019r., 08:31: Data: Czwartek, 30.05.2019r., 09:34:
 5. Nazwa: DMA Warfare Źródło: Strona Platforma moda: Garry's mod Grupa VK: Strona Steam: Strona «DMA Warfare» - serwer «S.T.A.L.K.E.R.» w grze «Garry's mod». Projekt ma w sobie paczkę broni «STCoP Weapon Pack» i modele postaci «HD Models Addon». Cechy projektu: Screeny: Wideo:
 6. Czyżby to ul? Nie, jednak nie. To tylko głowa, jednego z członków frakcji Wschód. Monolitowcy składają ofiary ze swoich żołnierzy w ognisko. Po cichu wyrósł na lidera.
 7. Anons przyszłej lokacji "Wysypisko", która wejdzie w nadchodzącą aktualizację na projekcie «S.T.A.L.K.E.R.: Area of Decay», tworzonej na platformie gry DayZ Standalone.
 8. Autorzy silnika «X-Ray Oxygen» (który rozszerza funkcjonalność i możliwości oryginalnego Zewu Prypeci), powiadomili że od następnej wersji będzie możliwość zrobić bezszwowe lokacje (będzie mniej wczytywania i granic między lokacjami). Limit AI-Map (mapa ruchu sztucznej inteligencji) został rozszerzony 4 razy, a także poprawiono błędy z fizyką na dużych lokacjach. Kompilatory są już dostępne dla każdego na stronie moda.
 9. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i amunicji na mutanty !
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord