Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Agrael last won the day on May 5

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

2071 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  22864
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

12754 profile views
 1. Niezły odkop z mojej strony. Nigdy nie grałem w Mad Max'a, ale w końcu zainstalowałem na steam i muszę powiedzieć, że gra zrobiła na mnie wrażenie. Jest dużo nawiązań do II części filmu. Pod względem grafiki też nie wypada najgorzej ( w końcu jest z 2015 ). Max miał w II części filmu psa. W grze także się pojawia. W grze towarzyszy nam przyjacielski mieszkaniec pustkowi o imieniu Chumbucket. W filmie był po prostu pilot wiatrakowca. Obie postacie są jakby lekko niespełna rozumu, ale pomocne. Baza bandytów w grze i osada pokojowo nastawionych mieszkańców z filmu. Obie są do siebie podobne i obie wydobywały resztki ropy. Samochód Max'a. W filmie " Interceptor ", a w grze nazywał się chyba " Czarny-Czarny ". Z pewnością więcej jest takich nawiązań, ale w chwili obecnej ukończyłem dopiero I akt.
 2. Zostały wprowadzone nowe zasady. Jeżeli ktoś nie będzie się do nich stosować, to mogą pojawić się ostrzeżenia. Informacja pojawiła się także na #1 stronie tematu. Dla przypomnienia: Temat nie służy do dyskusji a jedynie publikacji własnych screenów z gier serii S.T.A.L.K.E.R. - Jeżeli wstawiający gra w modyfikację to ma obowiązek podać jej tytuł - Wstawiamy tylko dwa zrzuty widoczne. Reszta musi trafić do spoilera - Nie dodajemy postu pod swoim poprzednim. Inaczej zostaną one usunięte - Wszelkie posty prowadzące do dyskusji także zostaną usunięte
 3. Trochę pograłem, dołączając do różnych frakcji. Zadania są, ale na zasadzie " idź i zabij, przynieś dokumenty, uratuj jeńców " itp.. Generalnie to szału nie ma, bo nie zauważyłem, żeby była jakaś główna linia fabularna ( Jak, chociażby w przypadku CoC ). Po prostu biegamy, po zonie wykonując proste zadania.
 4. Agrael

  Yoctosfera

  Cała wojna frakcji w Czyste Niebo nie została dobrze przemyślana przez GSC. Nie widziałem jeszcze moda który by w pełni usprawnił rywalizację frakcji, a w przypadku Yoctosfera jest tak samo. Szrama może przyłączyć się do Monolitu, ale przecież według fabuły gry musi przedrzeć się przez Szpital. Czyli de facto musi walczyć z frakcją, do której przystąpił. Moda polubią ci, którzy lubią zbierać / kolekcjonować broń. W znalezionych PDA lub fleszkach często mamy informacje o położeniu unikatowej broni. Jednak tak jak wspomniał @Szczepan9205 - są to zwykłe bronie z CS, ale z nowym wyglądem i zazwyczaj zmodyfikowane. Ponadto, jeżeli ktoś chce się dobrać do specjalnych artefaktów ( ich właściwości są bardzo użyteczne ) to radzę zbierać dokumenty. @cez137 Fakt - dziwna nazwa dla moda. Tak sobie autor wymyślił. Tak swoją drogą to jest to włoski mod
 5. Agrael

  Yoctosfera

  @smox Zgadza się - awans będzie Parę screenów z mojej gry jak testowałem polonizację. Widoczki ładne, a przy okazji pół ekwipunku zawalone PDA: Podziękowania jeszcze dla @MaklerR za grafikę z pierwszego postu.
 6. Agrael

  Yoctosfera

  Spolszczenie zostało udostępnione Zostały także dodane najistotniejsze informacje odnośnie do błędów i ich rozwiązań. Jeżeli pojawią się nowe problemy lub porady, to zostaną dopisane. Od siebie mogę dodać, że nie jest to mod idealny, ale z pewnością wart zagrania. Tłumaczenie z włoskiego na angielski nie było zbyt dobrze zrobione. Z tego powodu @Szczepan9205 miał więcej pracy, bo musiał poprawić wiele dialogów, by miały one sens. Ja jedynie testowałem moda i wyłapywałem potencjalne błędy. Dziękujemy także @Anton Gorodecki za wyłapanie błędów gramatycznych i ortograficznych. Ja chyba od nowa zagram w tego moda, bo nie znalazłem wszystkich PDA, fleszek ( jest ich dużo ) i specjalnych artefaktów
 7. Dziwna sprawa, ale nic nie pomogło. @Mnieciu Właśnie nie. Zawsze wszystko starannie usuwam Trudno.. Przerzucę się na tylko wersje pudełkowe.
 8. Problem dotyczy tylko wersji Steam Czyste Niebo oraz Zew Prypeci. W Cień Czarnobyla jest wszystko w porządku. Gdy chcę w opcjach zmienić render, ustawienia jakości oraz rozdzielczość ( w tym przypadku zawsze można ręcznie ) to gra automatycznie się zacina na stałe. Oczekiwanie nic nie pomoże - trzeba użyć kombinacji Alt Ctrl Delete. Spotkaliście się z czymś takim ? Tak właściwie to nie mam pomysłu, w jaki sposób można to naprawić.
 9. Udało się przetłumaczyć wywiad z autorem komiksu. @vidkunsen także pomógł. Mam tylko nadzieję, że nie zrobiłem zbyt dużo błędów, bo język naszych wschodnich kolegów znam.. Mniej niż trochę, ale mam nadzieję, że nie wyszło źle
 10. @cez137 Z wojną frakcji jest taki problem, że ten mod jest na silniku Zew Prypeci. @Szczepan9205 już to tłumaczył - autor moda jedynie dodał Faction Commander. Żeby oddział się pojawił, musisz mieć odpowiednią ilość pieniędzy. Generalnie to mod jest grywalny i do przejścia, ale swoje błędy ma.
 11. @tom3kb Myślę, że warto będzie zagrać w Yoctosfere. Mod pod względem wizualnym prezentuje się bardzo ładnie. Jeżeli ktoś lubi zbierać PDA, fleszki, dokumenty to również znajdzie coś dla siebie. Tyle tego nazbierało mi się podczas testowania polonizacji: Duża część PDA zawiera informacje o lokalizacji unikalnej broni czy kombinezonu. Warto szukać
 12. W trakcie tłumaczenia jest mod Yoctosfera do Czyste Niebo. Nad polonizacją pracuje @Szczepan9205. Aktualnie jesteśmy w fazie testowania.
 13. Odinstaluj całkowicie całego moda i postaw na nowo. Krok po kroku jak autor filmiku. Musiałeś coś źle zrobić lub znów wrzuciłeś tego niby moda do folderu z Zew Prypeci.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity