Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  2,846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

Agrael last won the day on May 29

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

4,441 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  31326
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  VSS Vintorez
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

17,432 profile views
 1. Agrael

  Fallout 76

  Z okazji urodzin dostałem kartę podarunkową empika i kupiłem Fallouta 76. Liczyłem na wielogodzinną zabawę i w sumie siedemdziesiątka szóstka ją w pełni gwarantuje. Problem polega na tym, że klimat Wirginii Zachodniej nie do końca mi się podoba. Tak czy siak, mam rozegranych dopiero 6 godzin i nie pokuszę się o recenzję - jest zbyt wcześnie. Mam jeszcze jeden kłopot, a mianowicie chodzi mój sprzęt. Posiadam GTX 970, ale wypadałoby zmienić procek, bo możliwości karty są w tym momencie mocno ograniczone. Mam spadki FPS, a gra się zawiesza. Muszę uzbierać pieniądze na RAM, procesor i dopier
 2. Trzymaj i raduj się że Popielny Chan ma dziunię  

   

 3. @JesterMad Trzeba pamiętać o takich " drobnostkach " i nie zapisywać gry w bunkrze Sidora lub piwnicy Michałycza. Znam tylko dwie osoby, które ukończyły NLC, a to jedynie świadczy o wręcz masochistycznym poziomie trudności moda. Dobrze, że się nie poddajesz, bo jeżeli lubisz takie wyzwania, to masz szansę na przejście gry.
 4. Myślę że dwa Tobie Panie Sekretarzu odcinki wystarczą. Wypij Kozaka w Barze 100 Radow za moje zdrowie  :)

  1. Agrael

   Agrael

   O, dziękuję :) Dobrej Ci Zony za to :) 

  2. FilmisterPL

   FilmisterPL

   Nie ma sprawy,dziś będzie kolejny lub kolejne

    

 5. @JesterMad Trzeba po prostu lubić takie mody, ale cierpliwość w tym przypadku odgrywa kluczową rolę. Rozumiem, że zabiłeś bandytów na STS ? Warto się zastanowić, czy nie lepiej wybrać opcję pokojową. @tom3kb Zgadza się. Sidor czasami wyjeżdża w interesach. Oto jego harmonogram pracy: Sidorowicz - nieobecny: 6,7,13,14,20,21,27,28, w pozostałe dni handluje; Proponuję skorzystać z Poradnika. Bez niego będzie bardzo ciężko ukończyć NLC.
 6. @kondotier Kiedyś na pewnym forum widziałem pasek u góry strony z muzyką. Nie włączała się automatycznie, ale można było samemu to zrobić. W tej sprawie musiałby się wypowiedzieć @portals.
 7. @Mnieciu Diegtiarow urodził się w 1978, a do Zony został wysłany w 2012 roku, czyli miał 34 lata. Wydaje mi się, że wydarzenia w S2 będą miały miejsce ( mniej więcej ) w 2018-19, a więc nasz Major będzie miał na karku 40 wiosen. Był agentem SBU i braku kondycji raczej nie można mu zarzucić. Druga sprawa jest taka, że " Leon " wspominał o drugim życiu, które Zona mu podarowała. W zamian zamierza ją strzec. Moim zdaniem " Leon " będzie antagonistą, zastanawiam się tylko, kogo miał na myśli zadając pytanie " Czy cierpiał ". Czyżby sam Striełok ? Ot, zagadka.
 8. A jak wam się podoba karabin Gaussa ?
 9. Mod zaliczony. Największą zaletą Second Breath jest oprawa wizualna, a więc produkcja powinna zadowolić miłośników pięknych widoków. Oczywiściej jest to też dobry kandydat do odświeżenia sobie Czystego Nieba. Niestety mod od czasu do czasu serwuje nam wyloty. Nie jest ich jakoś wybitnie dużo, ale mogą się zdarzyć. Taka drobna ciekawostka - autorem moda jest ta sama osoba, która później pracowała nad Zewem Czystego Nieba, ale najlepsze jest to, ZCzN boryka się z większą ilością błędów niż Secound Breath. Autor wykorzystał lokacje z Anomaly, ale dorzucił jeszcze OGSM 1.8 z 2010 roku.
 10. @Lolo Ja kolekcjonuję gry na PC, a więc S2 w wersji Ultimate byłby dla mnie najlepszą z możliwych opcji. Mimo wszystko 339 dolców to duży wydatek dla przeciętnego kowalskiego. Posiadacze wersji ekskluzywnych otrzymają specjalny skiny, a więc dostaniemy tryb kooperacji w otwartym świecie Zony ? Ciekawa sprawa.
 11. Jestem pozytywnie zaskoczony wydaniami S2. Wersja cyfrowa ( 350zł ) będzie zawierać DLC, przepustkę sezonową, dodatki na profil steam w postaci awatara, specjalne zadanie w grze i jakieś różne skórki do gry multiplayer. A teraz spójrzmy na wersję kolekcjonerską ( fizyczną ) Najdroższa opcja będzie nas kosztowała jakieś 1200zł i dostaniemy plecak, figurkę, artefakt, nieśmiertelnik, plakat itd: A mógł człowiek już wcześniej oszczędzać
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity