Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Agrael last won the day on May 29

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

1700 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  20656
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

11759 profile views
 1. @smox Uważam, że zdecydowanie warto przetłumaczyć ten mod. Zawsze to pewien powiew świeżości na naszym forum + poszerzy kolekcję spolonizowanych modyfikacji. A schowki ? Cóż.. Nieważne jak bardzo dobrze byłyby ukryte - niektórzy mają dużą satysfakcję z ich odnalezienia i na tyle w sobie determinacji, że i tak dopną swego i znajdą wszystkie. Wracając do spolszczenia NLC7 - prace trwają. A przynajmniej tyle mi wiadomo. @Sierioża Też świetna wiadomość. Być może powinieneś rozejrzeć się za testerami ?
 2. Misery 2.2 ? Tak.. Mod naprawdę dobry, ale tylko jeżeli się go ogląda na filmikach albo przegląda screeny z czyjeś gry. Oczywiście ma swoje plusy, ale wystarczy zagrać, żeby przekonać się na własnej skórze, że jest ich naprawdę niewiele. Mimo wszystko to dobra motywacja, żebym w końcu ukończył tego moda, a jestem na szczęście już w Prypeci. A co do reszty modów z listy ? Z pewnością najlepszy jest Fotograf. Do LA nic nie mam - jest to jeden z tych modów, w które warto zagrać, ale nie warto do niego wracać. A CoC to żart. Aczkolwiek świetna baza do tworzenia nowych modyfikacji. Ah.. No i czekam na NLC. Być może kiedyś pojawi się do niego spolszczenie.
 3. Nie wiem. Nie interesuję się '' zaprzyjaźnią " stroną. Jeżeli jednak ciebie tam '' ciągnie " to droga otwarta. Ciekawe czy tak ochoczo by współpracowali
 4. " Na łąkach kaczeńce, a na niebie wiatr, a my na wojence oglądamy świat. Na łąki wrócimy, tylko załatwimy parę ważnych spraw " Wiem, że u nas na forum nikt za bardzo nie gra w World of Tanks, ale muszę się pochwalić nowym nabytkiem. Udało mi się kupić ( było ku temu wiele okazji, ale zawsze żałowałem pieniędzy .. ) jakiś czas temu legendarny już czołg " Rudy ". Prezentuje się on naprawdę zacnie + mamy Szarika jako członka załogi Co tu dużo pisać.. Nostalgia
 5. Rozumiem, że to dodatek " Rdzawa Zona " powoduje to '' rozmycie się " ekranu ? Jak oglądam te screeny ( a są ciekawe ) to wydaje mi się, że dość mocno męczy oczy.
 6. Agrael

  Technik

  Z tego, co pamiętam to zestawy pojawiały się w schowkach. W dużej mierze kwestia szczęścia.
 7. Agrael

  MISERY 2.2

  Podbicie tematu. Zacząłem nową grę jako snajper. Poprzednio dotarłem na Jupiter, ale nie byłem zadowolony ze swoich postępów. Tym razem gram znaczniej uważniej, dzięki czemu natknąłem się na dodatkowe " zadanie " na Zatonie. W grze możemy natrafić na dziennik Aluna, który opisał w formie zagadek lokalizację swoich schowków. Jest ich 7: Nasze poszukiwania zaczynamy od Stacji Benzynowej. Pierwszy schowek wraz z fragmentem dziennika znajduje się na jej dachu. Wszystkie dzienniki trzeba zbierać chronologicznie, inaczej nie pojawi się plecak w danym miejscu. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
 8. Agrael

  MISERY 2.2

  " Moja ulica murem podzielona Świeci neonami prawa strona Lewa strona cała wygaszona Zza zasłony obserwuję obie strony " Fragment ciekawej piosenki jaką możemy posłuchać u Brodacza. Całkiem klimatycznie - szczególnie podczas emisji. Tak sobie pogrywam w Misery i muszę przyznać, że nie jest to zły mod. Zmian i ciekawych rozwiązań jest sporo.. Ot.. ciekawa pozycja dla kogoś, kto chce wrócić do stalkera po przerwie i poćwiczyć przed rozpoczęciem przygody z innymi modami. Pokręcę się jeszcze trochę po Zatonie w poszukiwaniu schowków i czas wyruszać do Jupitera. Według moda spędziłem już miesiąc w zonie. Czyli jak dobrze pójdzie to za dwa lata dojdę do Prypeci Trochę tych schowków już znalazłem. W tym modzie to nawet zużyta bielizna może się przydać.
 9. Misery 2.2 Mod przez wielu niedoceniany, przez innych wręcz znienawidzony. Jak zawsze - prawda leży pośrodku.
 10. Tym razem nieco inne widoki. Woodstock. Lubię żyć chwilą więc w zeszłą środę spakowałem najpotrzebniejsze rzeczy i pojechałem z dwójką znajomych trochę zaszaleć. Czy było warto ? Myślę, że tak. Już wyjeżdżając z Warszawy zaczęła się niezła impreza w pociągu z całkowicie mi obcymi ludźmi. O 3 nad ranem wylądowałem skacowany w Kostrzynie gdzie trzeba było znaleźć miejsce na rozbicie namiotu. To akurat nie jest mój namiot. Wybrałem bardziej '' odludne " miejsce nieopodal w lesie. Nic mi nie skradziono, jak i znajomym, ale trzeba się pilnować,bo cwaniaków nie brakuje. Jedyne, co może odstraszyć to wszechobecny bród i walające się dosłownie Wszędzie śmieci. Ludzie jak to ludzie.. niezbyt dbają o porządek. Godzina 8 rano. Podsumowując.. Warto. Tylko trzeba znać umiar w piciu i podchodzić z dystansem do ludzi, którzy jak wszędzie - są różni.
 11. Zacząłem swoją przygodę z tym modem i już mi się bardzo podoba - jest klimat ! Mam tylko jedno " ale ". Główny bohater sądził, że zabił dwóch narkomanów. Sam jednak ma kondycję porównywalną do ciężko uzależnionego amatora tanich używek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.