Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1329
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Agrael last won the day on March 31

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

1629 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  20656
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

11355 profile views
 1. Zawsze można lekko zmodyfikować listę. W sumie to nawet lepiej by wyglądało - większy wybór. Dodać do listy pozostałych userów z forum ( z większym lub mniejszym wkładem w społeczność ) i dzięki temu będzie większe pole do manewru. Osoba, która będzie chciała wziąć udział w konkursie uzyska możliwość wyboru. Wymaganym pozostanie opisanie 10 użytkowników. Nie nazwałbym tego listą skazańców Każda osoba, która pełni jakąś ważną funkcję na forum jest dostrzegana przez większość. Ciekawiej się opisuje ludzi, którzy w pewien sposób zasłynęli lub budzą pewne kontrowersje. Oczywiście to tylko konkurs i trzeba do tego podejść z dystansem Wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych. Uważam, że dwa tygodnie to wystarczający czas, by znaleźć w sobie odrobinę weny. Maksimum to miesiąc.
 2. @TwojaStara Musisz użytkowników naszego forum z podanej listy opisać jako stalkerów którzy trafili do Zony. Ich los jest w twoich rękach, a raczej twojej wyobraźni. Przykład: " @Yossarian - Były członek frakcji Czyste Niebo. Nikt nie wiem kiedy ani w jakich okolicznościach przybył do Zony. Przez ponad rok wiódł spokojnie życie na Bagnach poświęcając się przeróżnym badaniom na temat Emisji oraz jej wpływowi na ludzki organizm. Jak większość członków swojej frakcji on także postanowił wziąć udział w szturmie na CEA, co niestety zakończyło się dla niego fatalnie - został ciężko ranny, ale przeżył.. Monolitowcy dostrzegli w nim wielki potencjał ze względu na posiadaną wiedzę. Niestety ich próby nawrócenia @Yossarian'a spełzły na niczym. Był zbyt cenny, by go zabić, ale i zbyt słaby by ich zdaniem mógł poznać " prawdę " o świętym Monolicie. Tak oto były członek nieistniejącej już frakcji stał się renegatem przemierzającym okolice centralnych ziem Zony. " @kondotier Zawsze można @tom3kb dodać do listy. Nie widzę problemu
 3. Pomyślałem o jakimś małym konkursie, ponieważ od dłuższego czasu nic z tych rzeczy nie pojawiało się na forum. Będzie to konkurs na najlepsze opisy naszych użytkowników z forum, ale w świecie Stalkera. Same opisy nie powinny być zbyt długie, ale raczej wciągające i jak najbardziej klimatyczne, pasujące do uniwersum. Jeżeli ktoś chce podejść do tego z poczuciem humoru to nie widzę przeszkód, ale prosiłbym, żeby nie starać się nikogo obrazić lub w jakiś sposób ośmieszyć. Najlepiej, jeżeli podejdzie się do tego konkursu z dystansem Na naszym forum jest wielu zasłużonych użytkowników i ciężko byłoby wszystkich opisać dlatego wybrałem 10 najciekawszych bądź jak kto woli - kontrowersyjnych. Myślę, że dzięki temu łatwiej będzie niektórym poruszyć wyobraźnię Oto lista: Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie na temat tego konkursu, a przede wszystkim czy pasuje wam lista kandydatów do opisów Zwycięzcę wyłonimy poprzez głosowanie, a jako nagrodę proponowałbym 1000V Rubli.
 4. Agrael

  Obcy - mrowisko

  Tak sobie teraz przypomniałem, że przecież już w pewnym modzie można było się natknąć na Ksenomorfy: Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie @vidkunsen Narobiłeś mi smaka Muszę znów zagrać w Priboi, ale na chwilę obecną jeszcze nie ukończyłem nawet Ostatniego Stalkera. Chyba czas najwyższy nadrobić zaległości. Autorem screena jest @smox:
 5. Agrael

  Obcy - mrowisko

  Ciekawe jakby takiego w Zonie spotkać...
 6. Agrael

  Yoctosfera

  @vidkunsen Ten patch nie zmienia tak naprawdę nic istotnego. Dzięki niemu możesz sobie wybrać nowy wygląd menu i są też opcje podmiany wyglądu wody oraz nowe tekstury otoczenia. Mnie mod przypadł do gustu - jest naprawdę dobry. Sporo jest nowości, ale trzeba wziąć pod uwagę także to, że mod nie oferuje nowych, rozbudowanych wątków pobocznych. Oczywiście są zadania ( i to nawet nie tak mało ), ale głównie typu znajdź dokumenty, PDA, fleszki. Są one porozrzucane po całej Zonie i trzeba uważnie grać, żeby się na nie natknąć. Dwa przykłady. W Dolinie Mroku na jednej z wież możemy znaleźć fleszkę weterana Wolności. Dowiadujemy się, że ów weteran zostawił w bazie nowo zakupione SWD z amunicją. Wystarczy chwilę poszukać: Jeden z Najemników biorący udział w ataku na Wolność zostawił swoje PDA w fabryce. Porzucił on swój zmodyfikowany karabin LR-300 w tunelu. Oczywiście takich PDA lub fleszek z informacjami jest znacznie więcej, ale wielu z nich nie znalazłem. Z pewnością gdzieś tam czekają na nowego właściciela.. Jeżeli chodzi o wątek Renegatów to jak najbardziej znalazł się on w tym modzie. Po raz pierwszy dołączyłem do tej frakcji. W północnym gospodarstwie spotykamy ich lidera, o ksywce " Vladek Skorpion ". Możemy sobie z kolegą sympatycznym pogadać i jeżeli chcemy to dołączyć do jego frakcji. Ma nawet dla nas parę zadań. W zamian za nich wykonanie dostajemy drobne nagrody + rośnie nam reputacja w tej frakcji. Co ciekawe będąc już Renegatem wszystkie inne ugrupowania ( prócz Monolitu ) są neutralnie do nas nastawione. W modzie pojawiają się także nowe znane postacie ... Po wykonaniu dla nich zadania dostajemy informacje odnośnie do nowych, mało znanych artefaktów o świetnych właściwościach. Dowiedziałem się także, że jest możliwość dołączenia do Monolitu - ale w jaki sposób to na chwilę obecną nie wiem. Czas pokaże. Teraz wyruszam nad Jantar, a tam pewnie kolejne nowości.
 7. Agrael

  Yoctosfera

  @tom3kb Właśnie dlatego, że do Czystego Nieba nie ma praktycznie nic sensownego to warto zagrać w tego moda Też się zdziwiłem jak to przeczytałem. Wygląda na to, że makaroniarze pogrywają w stalkera Właśnie mam wrażenie, że ten tłumaczony Angielski jest taki.. dość pokręcony. Nie mniej jednak gra się przyjemnie.
 8. Agrael

  Yoctosfera

  Mod prezentuje się bardzo ładnie, a dopiero będę opuszczał Bagna. Przetłumaczyłem dwa znalezione na tej lokacji pendrivy: ( Szału nie ma, bo mój Angielski jest na słabym/średnim poziomie ) Mod dodaje także nowe bronie, kombinezony itp. Pamiętam, że w Mystery w Czerwonym Lesie można było spotkać Doktora. Być może w Yoctosferze będzie miał jakieś ciekawe zadanie. Ciekaw jestem także tego wątku z Renegatami.
 9. @Raquel J Że ci się chciało @Akinaro. @Sierioża Jesteś kreatywną osobą - jeżeli wymyślisz temat konkursu, to można byłoby to wykorzystać i go zorganizować
 10. Odświeżam temat, ponieważ poszukuję grafika, który zechciałby popracować nad logiem oraz jeszcze jedną drobną sprawą. Chętnych zapraszam na PW.
 11. Najlepszego ! Samych sukcesów
 12. Ostatnio naszła mnie ochota na jakiegoś porządnego moda do G1 i znalazłem Reloaded Mod. Wprowadza on jedynie ulepszoną grafikę, ale mi w zupełności to wystarczyło, bo wygląda rewelacyjnie. Fabuła nie uległa żadnym zmianom, a ponadto kończy się ona wraz z I rozdziałem Oto jak się mod prezentuje: Przy okazji dodałem do pierwszego postu parę modyfikacji do GIII i jego upośledzonego dodatku. Modów do tej części gry jest niewiele, ale dobre i to.
 13. Left 4 Dead jak najbardziej zalicza się do gier postapokaliptycznych, a tak się składa, że od czasu do czasu lubię sobie postrzelać do umarlaków - odprężające. Od czasu premiery minęło 9 lat i spokojnie można powiedzieć, że lata świetności tej gry minęły, a jednak nadal znajdą się ludzie chętni do wspólnego gnębienia zombie. Przeszedłem już wiele kampanii, ale ta, w którą dzisiaj zagrałem zrobiła na mnie wrażenie. " Dniepr " ... Zgadza się - to właśnie Zoey możemy czasami spotkać w niektórych modach do stalkera
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord