Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Posts

  3,302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Agrael last won the day on November 16

Agrael had the most liked content!

2 Followers

About Agrael

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361

Profile Information

 • Ruble
  42647
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Broń Główna
  AS Wał
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

20,513 profile views

Agrael's Achievements

Czarny Stalker

Czarny Stalker (17/21)

5.3k

Reputation

 1. Pojawiła się zapowiedź modyfikacji Catalyst: Gray - jest to nowy projekt od twórców Catalyst: Complementation, który 30 listopada skończył dokładnie rok. Listopad 2008 roku - Strefa Wykluczenia stała się niezliczonym źródłem bogactwa i tajemnic państwowych, a zainteresowanie nią rozgorzało jak nigdy dotąd. Pewien anonimowy klient, widząc ogromny potencjał w Zonie, postanawia skontaktować się z grupą doświadczonych stalkerów, którzy otrzymali nieaktualną mapę oraz przybliżone współrzędne ich celu w głębi Zony. Do ich grupy należy stalker o ksywce Gray - znany ze swej impulsywnej natury i imponującego szczęścia. Odegra on najważniejszą rolę w tej niebezpiecznej podróży.. Produkcja będzie oferowała nową lokację (Чернолесье), fabułę z wykorzystaniem przerywników filmowych, poboczne mini-questy, poprawioną grafikę, dubbing, dźwięki, a także wiele drobnych innowacji. Premiera moda zaplanowana jest na 2022 rok. Źródło:
 2. Agrael

  Holy Stalker

  Dla niektórych na pewno nie jest żadną tajemnicą, że @FilmisterPL ma na Youtube swój kanał i regularnie dodaje materiały z przeróżnych modów do S.T.A.L.K.E.R.-a. Udało mu się zebrać skromne, ale za to wierne grono widzów. Na swoim koncie ma filmy z takich produkcji jak Kroniki Czarnobyla, The Project Medeiros, Trylogia Zaurusa lub cieszące się aktualnie zainteresowaniem Anomaly. Oczywiście pojawiają się również filmy z innych gier, a nawet transmisje na żywo. Zainteresowanych odsyłam na kanał @FilmisterPL - Holy Stalker. Od czasu do czasu w tym temacie będą się pojawiały informacje o rozpoczęciu transmisji na żywo. Ewentualnie sam @FilmisterPL powiadomi nas o nowym materiale.
 3. Raport z prac nad Back to the S.T.A.L.K.E.R. (14.11.2021) Twórcy powrócili do renderowania. a efekt ich prac możemy podziwiać na poniższych screenach: Nastąpiła zmiana modelu rąk podczas zakładania różnych kombinezonów: Ulepszona sztuczna inteligencja stalkerów oraz mutantów, które nabyły nowe umiejętności - Nibypies może zadać obrażenia dzięki telepatycznemu uderzeniu, a Kontroler uciec jeśli wyczuje niebezpieczeństwo. Warto również wspomnieć, że Kontroler może zmienić stalkerów w zombie, którzy automatycznie zaczną nas atakować. Wpływa na to kilka czynników: - Ranga postaci; - Ekwipunek, który posiada; - Spędzony czas podczas zmiany w zombie; Stalkerów, którzy dostali się pod wpływ Kontrolera można uratować, ale pod warunkiem, że mutant zostanie zabity w odpowiednim czasie. Stalkerzy nauczyli się omijać anomalie i różnego rodzaju przeszkody, rzucać śrubami, a nawet wyleczyć rany w bezpiecznym miejscu. Nie zapominamy takze o lokacjach. W tej chwili ponad połowa poziomów gry jest aktywnie rozwijana przez projektantów. Autorzy starają się tworzyć ciekawe miejsca, które wpasowują się w klimat Strefy Wykluczenia. (Kordon) Ponieważ prace nad silnikiem zbliżają się do końca, spora część zespołu zostanie wkrótce skierowana do sfinalizowania lokacji i fabuły. Na koniec 2 nowe rendery broni: AK-74 i RPK-74 Źródło: [KLIK]
 4. Bractwo Spolszczenia zaprasza do pobrania Dirty Swamp ! Trochę o samym modzie: To największy dubbingowy projekt BS. Zresztą.. Sprawdźcie sami:
 5. OP to tak obszerny mod, że moim zdaniem większość tych drobnych zmian pozostanie niezauważona, a już zwłaszcza przez graczy, którzy nie mieli styczności z wcześniejszymi wersjami. Pominę już fakt, że są mody znacznie bardziej przyjemne i nie wydłużają na siłę gry. Mimo wszystko OP i tak ma swoje oddane grono fanów lub jak kto woli - fanatyków
 6. Świeża recenzja moda od ap-pro: Wygląda na to, że WolfStalkerowi bardzo się spodobał, bo ocenił go na... 9.1
 7. @FilmisterPL Skoro wszystkie niezbędne rzeczy można kupić u handlarzy na terenie bazy stalkerów, to w czym problem ? Pamiętam, że broń i detektory dostajemy od Isaja. Musisz mieć AK-104 + paczkę naboi, detektor Niedźwiedź, apteczkę, antyrad, bandaż i konserwę.
 8. @Stanley Outfater to dość specyficzny mod, ale stabilny. Spędziłem przy nim naprawdę wiele godzin, jednak wyloty były rzadkością. Natomiast trzeba pamięć o tym, że przed odwiedzeniem niektórych lokacji należy przejść na oświetlenie statyczne.
 9. Othello to jeden z najpiękniejszych modów do G1.. Kolonia Karna w nowym wydaniu. Autor dodał mnóstwo nowych miejsc, które warto, a nawet trzeba eksplorować. Poziom trudności względem podstawki jest naprawdę wysoki - na początku trzeba uważać nawet na krwiopijca. Gram już jakieś 10h, a mam przy sobie jedynie marne 40 bryłek rudy. Dodam, że okradłem cały zewnętrzny pierścień w SO, a nawet chaty Szkodników. Jeżeli ktoś lubi Gothica, a chciałby zrobić sobie przerwę od modów do stalkera, to naprawdę polecam tego moda.
 10. @tom3kb Moim zdaniem odświeżona wersja pierwszej części Złego Towarzystwa wygląda lepiej niż Remaster, który pojawił się wraz z premierą najnowszej odsłony przygód Masona. W Remasterze nie ma nawet nowej paczki broni, ale za to są zmiany w fabule:
 11. Tak się jakoś złożyło, że brałem udział w testach spolszczenia Farthest Edge. Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie jest to mod idealny - zadania są proste, a przy okazji nie grzeszy długością. Za to dostajemy zupełnie nową lokację i odrobinę mistyki. Nie będę już nawet wspominał o tym, że mod prezentuje się bardzo ładnie. System zapisów może co niektórych wkurzyć, ale taki już urok tego moda. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał problemów z instalacją
 12. Do naszej ankiety dołączyły trzy mody: Równowaga-2 Farthest Edge (Część Pierwsza) Tunel Przestrzenny O ile Tunel Przestrzenny to jedynie niewielki dodatek, który można próbować łączyć z niektórymi modami, to Równowaga-2 oraz Farthest Edge zapewnią dodatkowe godziny zabawy. W szczególności Równowaga Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu
 13. @kondotier Przenosząc Twoje posty z tematu o drugiej części moda, troszkę mi się pomieszało i pojawiły się nad moim wpisem, ale już to naprawiłem. Z tym, że stałeś się jednocześnie autorem wstawki. Trochę wyjaśnień, bo wspólnie z @kondotier postanowiliśmy umieścić wszystkie przygody Masona w jednym dziale. Po prostu stworzyliśmy nowy, a wstawki odświeżono. Wersja Remaster jedynki trafiła osobno na nasz serwer. Wszelkie dyskusje z nią związane będą się toczyć tutaj.
 14. Nie ma takiej potrzeby. Przecież nikomu nie wadzi ten post. Tak tylko przypomniałem o tamtym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity