Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1458
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Agrael last won the day on November 25 2019

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

1811 Przyjacielski

About Agrael

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  20656
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

12065 profile views
 1. Podbicie tematu. Mamy tu fanów serii Fallout ? Taki oto pistolecik możemy znaleźć podczas gry: Nie jest być może jakiś bardzo dobry, ale krzywdę zrobić może. Warto zagrać w moda chociażby dla takich ciekawostek. A tutaj pistolet z Fallout 3 : Szkoda, że tak mało osób gra u nas w Outfater. Dla przykładu przejście moda Syrrius zajęło 102 odcinki. To pokazuje, że jest co robić w modzie.
 2. @kondotierA kojarzysz może to zadanie ? Artefakt znalazłem, ale te dokumenty.. Szukam, ale niczego nie znalazłem. --- W końcu znalazłem. Dokumenty są pod barakiem:
 3. @Phoebus 1.3 Ewentualnie dodatek " Wepoen Pack ". @Sierioża Według ciebie zbędne, a wielu z nich skorzystało. Podał ogólne porady oraz najczęściej zadawane pytania. Spokojnie można zamieścić je w spoilerze w pierwszym poście. Każdy będzie mógł skorzystać i przygotować się odpowiednio do gry. Zwłaszcza że są to jedynie ogólne wskazówki odnośnie moda, a nie cały poradnik omawiający najdrobniejsze zadania. Cieszę się, że jesteś dorosły i cię nie pouczam. Jednak jeżeli chcesz napisać mi coś więcej to tylko PW. Dalsze odbieganie od tematu moda będzie traktowane jako spam.
 4. To prawda. Instalacja tego moda wcale nie była taka prosta jak się wydaje. A pierwszy post przed poprawą pozostawiał wiele do życzenia. Ponad połowa linków przepadła na dobre i musiałem wstawić nowe. Jeżeli @Phoebus odpali moda i wszystko będzie działało jak należy to warto było się pomęczyć z edycją wstawki Alternatywy. @Sierioża Tak. Rozpisał na kilometr, ale jego porady odnośnie do rozgrywki są bardzo pomocne. Zwłaszcza dla nowych graczy, a pomijam już fakt, że to on stworzył spolszczenie do tej modyfikacji. Tak więc czepianie się go, że zapomniał o najprostszych rzeczach jest nie na miejscu.
 5. @cez137 Rozumiem, że rozmawiałeś z Żulowskim na temat koniaku ? ( Stoi obok Brodacza ) Żeby wejść do środka i pogadać z tamtejszym hersztem bandytów musisz wziąć zadanie z podstawki. Czyli rozwiązać problem Wano i jego długów. Jednak ono nie ma nic wspólnego z koniakiem.
 6. @tom3kb Sprawdziłem i bez względu na to, gdzie nas przewodnik poprowadzi to czas oczekiwania, aż GG '' oprzytomnieje " jest taki sam. @kondotier Hmm.. Możliwe. W sumie to nie robię dużo zapisów. Częściej zdarza mi się nadpisywać. W czystym Deja Vu miałem prawie 90 zapisów gry. Ciekawe ile jeszcze przyjdzie mi znaleźć schowków, przy których nerwy puszczają. Na chwilę obecną trafiłem na trzy schowki, które prawie mnie pokonały. 1. Teczka dla Sidora z Wysypiska. Po ponad 20 wczytań gry w końcu tam wskoczyłem. Szukałem później teleportu, ale nie znalazłem. 2. Schowek Gracza. A dokładniej to ten ostatni - na Dziczy. Filmik, Od 1:15. Nie sposób tam wskoczyć. Trzeba '' złapać " plecak w locie. Męczarnia. 3. Schowek Maryny, który znajduje się na wieży przy drodze do MW. Jego zawartość nie powala, ale żeby dostać się do niego to trzeba się BARDZO naskakać.
 7. @tom3kb @kondotier W końcu coś zaskoczyło. Czekałem prawie minutę i nagle mogłem się poruszać. Dziwne, że tak długo muszę czekać, ale najważniejsze, że działa. Tymczasem wybieram się do X-10. Do Lasu i na Bagna jeszcze nie poszedłem. Mam zamiar, ale dopiero jak wrócę z CEA. Tak zrobiłem w czystym Deja Vu.
 8. Wszystkiego najlepszego @kondotier Zdrowia, pieniędzy i szczęścia w przechodzeniu kolejnych modów. Niech ci Zona sprzyja
 9. @tom3kb Nie miałem wylotu. U mnie problem polega na tym, że gdy przewodnik doprowadzi GG tam, gdzie sobie zażądam to nie mam władzy nad postacią - u ciebie jest to chwilowe a u mnie na stałe już. Pozostaje tylko wczytać grę W Deja Vu bez dodatku czegoś takiego nie miałem.
 10. @kondotier Udało się. Dzięki. Dzisiaj to myślałem, że cholera mnie weźmie z tymi schowkami. Woronin każe nam znaleźć 3 schowki, a jedyna wskazówka to szukanie obok drzwi. Tylko że na lokacji Baru jest dużo drzwi. Koniec końców znalazłem wszystkie schowki + dla Knuta, bo prowadzi nas tam teleport. ( Pierwsza strona tematu - post 12 i 13 ). Bez wskazówek innych graczy i poradników z Youtube to samemu niewykonalnym byłoby odnalezienie wszystkich schowków w tym dodatku. Jeżeli chodzi o przewodników to nadal nie mogę skorzystać z ich usług. Poprowadzić to nas poprowadzą do danej lokacji, ale nagle gra się zawiesza. Sądziłem, że ten błąd minie w dalszym etapie gry, ale jednak nie. Trudno - trzeba chodzić z buta.
 11. Grając w Deja Vu bez Outfater pytałem, czy Czacha musi przeżyć. Koniec końców zostawiłem go w spokoju. Jednak tak się złożyło ( lokalizacja schowka Pana Marcepana nie została zmieniona ), że w Outfater nie udało mu się wyżyć. Jeżeli oddany jego PDA Woroninowi to dostaniemy 1000 rubli i trochę amunicji. Łukasz natomiast daje 500 rubli i też trochę naboi. -------- @kondotier Czy orientujesz się może gdzie na Magazynach Wojskowych znajduje się zdjęcie fotografa ? Namiar daje nam wartownik w bazie wolności: Zgodnie z tym opisem szukałem w wiosce, ale niczego nie znalazłem.
 12. @3OM6AKAH Trochę przesadzasz. @kondotier zawsze starał się pomóc innym i nadal to robi. Nigdy nikogo nie uszczęśliwiał na siłę - dawał własne porady, a kto co zrobi to jego sprawa. Ma doświadczenie i jego zdaniem ReShade jest zbędne, To już moja lub twoja wola czy go użyjesz. Tak więc po co ta afera ? Autor moda postąpi jak zechce, a my możemy jedynie dawać mu własne uwagi. Tak właśnie zrobił @kondotier. Myślę, że ta mała sprzeczka jest naprawdę zbędna.
 13. Legend Returns jest w formie Repacka. Do jego instalacji nie potrzebujesz żadnej części Stalkera ani nawet CoC. Instrukcja instalacji jest w linku, który podałem więc nie powinno być żadnych problemów Jeżeli chodzi o plusy lub też i negatywne " łapki w dół " to masz je w prawym dolnym rogu każdego posta.
 14. Szczerze wątpię, czy istnieje takowa możliwość. Ja na twoim miejscu spróbowałbym zacząć od nowa ze zmniejszonym czynnikiem populacji wśród stalkerów. Ewentualnie rozejrzyj się za innymi modami do CoC. Na przykład: Legend Returns Mod jest o tyle ciekawszą propozycją, że masz fabułę w większości frakcji. Nie biega się już bez celu.
 15. @smierc21 Witaj na forum W Hybrid do CoC grałem już dawno temu i nie pamiętam wszystkiego. Jednak twój problem sobie przypominam. Wrogo nastawione frakcje bardzo szybko zdobywały nowe tereny i robiło się to uciążliwe. Nie mam innych pomysłów jak zmniejszenie czynnika populacji u stalkerów w opcjach. Powinno to nieco spowolnić ich ekspansje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.