Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1360
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Agrael last won the day on May 29

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

1674 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  20656
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

11599 profile views
 1. Tym razem nieco inne widoki. Woodstock. Lubię żyć chwilą więc w zeszłą środę spakowałem najpotrzebniejsze rzeczy i pojechałem z dwójką znajomych trochę zaszaleć. Czy było warto ? Myślę, że tak. Już wyjeżdżając z Warszawy zaczęła się niezła impreza w pociągu z całkowicie mi obcymi ludźmi. O 3 nad ranem wylądowałem skacowany w Kostrzynie gdzie trzeba było znaleźć miejsce na rozbicie namiotu. To akurat nie jest mój namiot. Wybrałem bardziej '' odludne " miejsce nieopodal w lesie. Nic mi nie skradziono, jak i znajomym, ale trzeba się pilnować,bo cwaniaków nie brakuje. Jedyne, co może odstraszyć to wszechobecny bród i walające się dosłownie Wszędzie śmieci. Ludzie jak to ludzie.. niezbyt dbają o porządek. Godzina 8 rano. Podsumowując.. Warto. Tylko trzeba znać umiar w piciu i podchodzić z dystansem do ludzi, którzy jak wszędzie - są różni.
 2. Zacząłem swoją przygodę z tym modem i już mi się bardzo podoba - jest klimat ! Mam tylko jedno " ale ". Główny bohater sądził, że zabił dwóch narkomanów. Sam jednak ma kondycję porównywalną do ciężko uzależnionego amatora tanich używek.
 3. Wygląda na to, że udało mi się ukończyć moda. Ostatni dialog i możemy uciekać z Zony. Sam mod jest trudny i gdyby nie porady innych + poradnik to nie wiem, czy dałbym radę. Trzymałem się głównych zadań nie pchając się przy tym tam, gdzie nie trzeba i jakoś się udało. Przyznam się bez bicia, że nie wykonałem zadania na specjalne artefakty. Znalazłem schowek z pułapkami w Dolinie Mroku, ale co mi po nich skoro nie potrafiłem znaleźć samych artów. Nie miałem cierpliwości. Uzbierałem ich 7 albo 8 sztuk i dałem sobie spokój. Wstrzymam się z odinstalowaniem tego moda i może kiedyś wrócę do tych artów. Nie czytałem wszystkich postów w temacie moda i nie wiem, czy komuś się udało pomyślnie zakończyć zadanie " Sekrety Kopaczy ". Sądziłem, że to jakiś błąd twórców i tak musi być, ale jednak się myliłem. Będąc na Generatorach przeszukiwałem sobie ciała i nagle natknąłem się na martwego gościa o ksywce " Nestor ". Miał on bardzo ciekawą broń przy sobie ( myślę, że znaną wszystkim ) + PDA z informacją o kodzie do drzwi w laboratorium X-10. Zaraz po przeszukaniu ciała i wzięciu PDA zadnie pomyślnie wskoczyło do zaliczonych. Oczywiście zszedłem do labu po ukończeniu fabuły i wklepałem kod do drzwi. Były tam dwa arty. Jeden bardzo wartościowy, zaś ten drugi już mniej. Jeszcze taka jedna ciekawostka. Na Magazynach możemy pogadać z wojskowym stalkerem, który siedzi sobie w bazie, a dokładniej - w magazynie za kratami. Będąc w Prypeci poszedł do Prometeusza i zobaczył Obcego, który zostawił na pianinie coś dziwnego. Sprawdziłem, czy może faktycznie coś tam jest: Odradzam brać to cholerstwo. Nie dość, że ma takie, a nie inne właściwości to w dodatku nie można się go pozbyć z plecaka. Dodatkowo co jakiś czas ekran robi się cały czarny na parę sekund i GG traci życie.
 4. Konkurs uważam za otwarty. Miło by było jakby chociaż parę osób wzięło w nim udział
 5. Już wcześniej znałem tę nutkę, ale jakoś ostatnio mnie '' wciągnęła ". Według mnie.. Ma coś w sobie. Przetłumaczony tekst piosenki:
 6. @FeRu Jak się tak zastanowić to StalkerUniverse posiada ciekawą historię. W końcu wielu naszych userów uczestniczyło w aktywnym życiu Universe, ale kto był jego głównym założycielem oraz jakie były pobudki jego powstania - tego nie wiem. Z pewnością tutaj może powiedzieć więcej @apg2312, @cichy, @kondotier lub @pacjent1972, a nawet @vidkunsen. Wydaje mi się, że jednym z założycieli SU był @Papaczos ( ale ręki sobie uciąć nie dam ) @Anton Gorodecki To oczywista oczywistość, ale z tego, co kojarzę to paru się ich tam ostało i dyskutują między sobą o tym, co jedli na śniadanie obiad i kolację. Wiadome jest, że ze stalkerem nie mają wiele wspólnego.
 7. Wszyscy doskonale wiemy, że do dnia dzisiejszego przetrwały jedynie dwa fora poświęcone stalkerowi w naszym kraju. Jednak po wydaniu SHOC było ich znacznie więcej. Niestety nie przetrwały one próby czasu, a wielu z nas zupełnie o nich zapomniała. Udało mi się stworzyć listę tych forum. Ot.. Ciekawostka dla potomnych. "Jantar" Data powstania... Prawdopodobnie luty 2009. Ostatni post... Prawdopodobnie końcówka 2010. Liczba użytkowników: 185 Postów: 3026 "Laboratorium X-21" Data powstania... Prawdopodobnie początek 2009. Ostatni post... Prawdopodobnie 13 lipca 2010. Liczba użytkowników: 422 Postów: 10330 "StalkerUniverse" Data powstania...Styczeń 2013 Ostatni post... Grudzień 2017 Liczba użytkowników: 79 Postów: 5096 Oczywiście forum poświęconym Stalkerowi było więcej. Niestety przepadły już na zawsze. Były to między innymi... Bar 100 Radów - Założycielem był @danieldino oraz @LordDino. To właśnie z ich forum nastąpiła fuzja z naszym. Data powstania 100 Radów ? Hm.. Ciężko określić.. Prawdopodobnie sam początek 2010. StalkerFunday.Pl - Kompletnie nic nie wiem o tym forum. Nie przypominam go sobie. Jednak na portalu " Laboratorium X-21 " widnieje to tajemnicze forum jako ich partner. Strona się już nie wyświetla i chyba nigdy nie dowiemy się czegoś więcej. Wydaje mi się, że dobrnęliśmy do końca. Jak widać nasze forum prosperuje świetnie pomimo upływu lat. Kto wie.. Być może S2 sprawi, że powstaną nowe fora..
 8. Dziękuję wszystkim za życzenia
 9. Zmodyfikowałem nieco zasady konkursu. Start 31.05, więc jeżeli ktoś chce zaproponować zmiany to śmiało Temat poświęcony jedynie pracom : https://stalkerteam.pl/topic/12051-konkurs-prace/
 10. Zasady i Regulamin Konkursu: Warunkiem udziału w konkursie jest opisanie 10 dowolnych użytkowników naszego forum jako postacie występujące w uniwersum S.T.A.L.K.E.R. - Każdy opis postaci powinien być zwięzły oraz poprawnie gramatyczny. - Należy traktować wszystkich użytkowników forum z szacunkiem. Opisy nie mogą zawierać treści obraźliwych lub nienawistnych. - Konkurs będzie trwał od 31.05.19 do 30.06.19 - Temat jest w całości poświęcony pracom uczestników konkursu. Dyskusja odbywaj się Tutaj - Zwycięzca zostanie wyłowiony poprzez wspólne głosowanie Nagroda: 1000V Rubli ( Być może jeszcze coś się dorzuci )
 11. Ostatnio pogrywałem w Gothic III i Zmierzch Bugów Bogów. W G3 udało mi się zdobyć 80 poziom wykonując każdą możliwą misję + wybijanie potworów. Postanowiłem pójść ścieżką magii, dzięki czemu gra już w połowie jej przechodzenia stała się niezbyt wymagająca. Jeżeli chodzi o Zmierzch Bogów ..
 12. Wróciłem do Ostatniego Stalkera. Jak już się zaczęło grać to trzeba dokończyć, chociaż strasznie mozolnie mi idzie, bo mod jest po prostu trudny i w pewnych momentach nie wiem, co dalej. Aktualnie pomagam powinności w szturmie na kordon. Wieżyczki na posterunku wyłączyłem, ale te na Perymetrze już nie. Nie wiem gdzie znajduje się ten punkt ze sterowaniem wieżyczek. Podpowie ktoś ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.