Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1846
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Agrael last won the day on July 26

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

2465 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  22864
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

13418 profile views
 1. Siemasz Byku :D Kiedy nowe screeny z OPka ? ; )

  1. Show previous comments  1 more
  2. Agrael

   Agrael

   Tak szczerze mówiąc, to sam zbytnio nie wiem, bo nigdy z tego okna nie korzystałem. Wygląda na to, że to takie jakby " publiczne PW " na profilu użytkownika. I chyba każdy może się przyłączyć do rozmowy.  

   @tom3kb A twoja teoria ? ;)


   I skoro rozmowa się odbywa na profilu użytkownika, to on może chyba skasować jego treści. A przynajmniej ja u siebie miałem takową możliwość. To chyba taki nasz forumowy bajer, który jest zbędny, bo nikt z niego nie korzysta :) 

  3. wariat

   wariat

   Do tom3kb też o tym pisałem, ale nie odpowiadał, to uderzyłem do Ciebie. Obaj jednocześnie odpowiedzieliście. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe że zawracałem Wam gitarę....:biggrin:

   Ale dalej nie do końca to obczajam. Znaczy się, że każdy, kto wejdzie na mój profil, będzie to widział? Czy jak?:) Czy to widoczne w moich postach? Dodam, że sygnatury mam wyłączone, nie widzę ich. A czy ktoś widzi moje?

  4. Agrael

   Agrael

   Twojej sygnatury nie widzę, ale już to o czym piszemy wyświetla się także i u mnie na profilu. 

   Nie zawracasz :) 

 2. Myślę, że teraz już nie będzie problemów z pobraniem moda. Wrzuciłem go do naszej pobieralni Oczywiście link znajduje się w #1 poście.
 3. Bardzo ciekawy artykuł. Jest też o ISU-152. Zawsze mnie ciekawiło, co on właściwie tam robił. https://licznikgeigera.pl/krotka-historia-isu-152-w-czarnobylu/
 4. Postanowiłem wziąć udział w testach spolszczenia. Może wyłapie jakiś błąd, a przy okazji sprawdzi się jak jest ze stabilnością w tej wersji SGM-a Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten mod. Gunslinger w znacznym stopniu odświeżył ten tytuł. Na razie jestem na Kordonie, ale wylotów nie miałem. Wpakowałem trochę dodatków. - Lokacje Absolute Nature - Misery edition dla - Nowa pogoda CGIM - Standardowy alife NPC - Optymalizacja - Nowy HUD - Nowy Ambient Oczywiście w NLC będę grał dalej, ale już wolniej. SGM trochę podleczy moje skołatane nerwy
 5. Mod został dodany do naszej pobieralni. Zawiera również spolszczenie. Teraz z pewnością nie zginie
 6. Ja w NLC gram od momentu, kiedy pojawiło się spolszczenie. Czyli jakieś 2 miesiące i jestem dopiero na etapie zejścia do X-18, bo w końcu udało mi się zebrać żarcie dla Dzika. Żeby zdobyć taką wódkę albo konserwy to trzeba biegać z kanistrem po stacjach benzynowych. Nie wyobrażam sobie gry, robiąc zapisy jedynie przy ogniskach albo innych źródłach światła. Całe szczęście, że jest możliwość korzystania z menu. Inaczej darowałbym sobie grę.
 7. Wstawka poprawiona. Prosiłbym kogoś, kto lepiej za rosyjski czy dobrze przetłumaczyłem opis moda oraz czy sposób instalacji się zgadza, bo ja w niego nie grałem. Dodatkowo tutaj znalazłem pewien fix: http://stalkeruz.com/mody-k-ten-chernobylya/golos-epizod-1-31082018.html I jest wskazówka, żeby grać na dynamicznym oświetleniu.
 8. Agrael

  Yoctosfera

  @smoxPrzede wszystkim trzeba zebrać wszystkie dokumenty z informacjami o nieznanych artefaktach. Nie pamiętam już, ile ich dokładnie jest. Mogę podpowiedzieć, o tych które zostały mi w pamięci. 1. Dokumenty od Wydry, który przesiaduje w wagoniku w DM. 2. Trzeba wykonać zadanie Sidora z odnalezieniem Zwinnego, który znajduje się w bazie bandytów na wysypisku. Niedaleko Jogi. Zwinny da nam chyba dokumenty. 3. Pchli Targ, a dokładnie to na wyższej kondygnacji budynku ( nie jestem pewien czy są wymagane ). 4. Kordon. Obok wioski nowicjuszy jest obozowisko ( w podstawce Cienia były tam dwa dziki ) i przy nim PDA stalkera. Zawiera ono informacje o dokumentach z placówki wojskowych na Kordonie. 5, Dokumenty od Ducha. Następny z tymi dokumentami trzeba udać się do Sacharowa. Pojawi się u niego dialog i zadania związane z eksperymentalnym detektorem. To właśnie dzięki temu detektorowi możemy odszukać 5 unikatowych artefaktów. Trzeba go wyrzucić na ziemię i odczekać pewną ilość czasu. Dopiero wtedy pojawi się art. To mod dla tych, którzy chcą po raz kolejny odświeżyć sobie fabułę Czystego Nieba albo ewentualnie odsapnąć po ciężkich modach. Mnie Yoctosfera się spodobała, dlatego postanowiłem napisać do @Szczepan9205 i namówić go do pracy nad spolszczeniem. Dzięki temu mamy do kolekcji kolejnego przetłumaczonego moda
 9. Agrael

  Yoctosfera

  @smoxDokument znajduje się w centralnym budynku bazy samotników. W pomieszczeniu gdzie jest ich lider - Orest. Szukaj obok wersalki.
 10. Przed rozmową z Wergasem zapisz grę i jeżeli nagroda nie będzie ci odpowiadać, to po prostu ją wczytaj. Myślę, że warto, bo można zagarnąć jak na ten etap gry naprawdę niezłe fanty. Jeżeli chodzi o hakowanie, to wpadłem na pewien pomysł, który być może ułatwi ci życie: https://scrabblemania.pl/GENERATOR I tak jak pisze @tom3kb - czasami literki składają się z ksywek stalkerów. Warto zwrócić na to uwagę.
 11. Agrael

  Yoctosfera

  Tak. To na 100% musi być ta broń. Akurat tej fleszki nie znalazłem ani tym bardziej Winchestera. Przy okazji wyłapałeś mały błąd - na fleszce mamy info o ciężarówce, a broń leżała w wózku. Widzę, że dołączyłeś do samotników. Polecam renegatów, bo to zawsze jakieś urozmaicenie. Co prawda ich przywódca frakcji zleca nam zadania typu przynieś, pozamiataj, ale zawsze coś.
 12. Spolszczenie znajduje się już na naszym serwerze. Do pobrania w #1 poście tematu. Świetna robota @Voldi. Podziękowania dla reszty tłumaczy
 13. Agrael

  Nowa Wojna

  Wilk ? Niee. Po zabraniu dokumentów z X-18 w wiosce kotów pojawia się Fanat, a Wilk udaje się na MW i tam już zostaje. Jeżeli wierzyć opisowi moda, to być może się odrodzi.
 14. Agrael

  Yoctosfera

  Pamiętam to PDA. Nawet bardzo dobrze, bo skakałem po wszystkich drzewach w okolicy przejścia nad Jantar. Rzeczy tego stalkera były chyba nie na drzewie, a obok niego - na ziemi. Nie mam już screena, ale na mapie znalezionej w necie zaznaczę Ci okolice, w której musisz uważnie szukać: Ja ten schowek znalazłem dopiero za drugim razem, gdy grałem. I tak jak pisze @Szczepan9205 - często trzeba było tworzyć od podstaw informacje na PDA czy fleszkach, bo te w języku angielskim często były bardzo niezrozumiałe i mało precyzyjne. W sumie nie tylko zapiski na PDA, ale dialogi NPC także
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity