Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Content Count

  1605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Agrael last won the day on March 26

Agrael had the most liked content!

Community Reputation

1977 Przyjacielski

About Agrael

 • Rank
  Herszt
 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  20656
 • Frakcja
  Bandyci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  RP-74
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

12431 profile views
 1. Filmik z roku 2017, ale trafili dobrze. Brakuje mi tylko jednego moda na liście, który mniej więcej zajmuje tyle samo czasu w ukończeniu go co Tajne Ścieżki 2 albo Fotograf. Mianowicie Człowieczy Los: Krok w Nieznane. Z dodatkiem Outfater jest jeszcze dłużej, bo schowki są ukryte po mistrzowsku.
 2. Agrael

  OP-2.1

  Coś źle zrobiłem podczas swojej pierwszej wizyty na Agropromie. Nie rozmawiałem wtedy z handlarzem wojskowych ( Szerszczuk ? ) w sprawie PDA Kreta. Teraz gdy wróciłem na Agroprom i przy okazji wykonując zadanie na książkę lotów to okazuje się, że wojskowy handlarz jest w bazie wojaków i mało tego - atakuje mnie. I co z tym fantem zrobić ? Nie wiem sam.
 3. Agrael

  OP-2.1

  Ja to jestem na takim etapie gry, że kolekcjonuję wszystko, co może się przydać. A mam pytanie odnośnie do " godziny strachu ". Czy za to jest jakieś ukryte osiągnięcie ?
 4. Agrael

  OP-2.1

  @wariat A faktycznie. Było też tak i w OP.2 z tym posterunkiem. Jednak mam już sklerozę. Za zdobycie osiągnięcia szacun. W podstawce da się bez większych problemów obronić naukowców, ale w OP2.1 to wyzwanie. Ciekaw jestem ile jest takich '' ukrytych " osiągnięć. A osiągnięcie " Siniec " jak zdobyłeś ?
 5. Agrael

  OP-2.1

  Hm.. W OP2.1 można wystrzelać wojaków na posterunku na Kordonie? Pytam, bo Sidor standardowo chce skrzynkę.
 6. W Lost Alpha DC grałem na steamie, więc sporo screenów zostało zapisanych. Jedne udane, a inne mniej.
 7. Potrafiłeś skopiować, ale wrzucić w spoiler już za ciężko ? Pierwszy i ostatni raz poprawiam.
 8. @kanon1022 Poprawiałem ten poradnik 2 lata temu jednocześnie grając i korzystając z niego. Pamiętam, że nie miałem problemu ze znalezieniem schowków. Opcjonalnie tutaj masz wideoporadnik zaczynając od Kordonu.
 9. Anatolij Diatłow - Tą postać chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Krótki wywiad, który został przetłumaczony przez kanał Napromieniowani.pl Z pewnością przyczynił się do katastrofy w 86r, ale czy jednak nie był tylko '' narzędziem " w rękach systemu ? Takie tam moje przemyślenia.
 10. Agrael

  OP-2.1

  @wariat Jednak zwłoki Chemika nie znikają. Czyli będzie możliwość przywrócenia mu życia. Tymczasem poszedłem do Zapomnianego Lasu. Zadania z tej lokacji pamiętałem z OP2 więc łatwo poszło. Tylko z mutantami miałem pod górkę i bandytami z wysypiska, którzy zabrali art Inferno. Prawie cały posterunek powinności załatwili, bo ich próbowałem odciągnąć. Na szczęście Prapor przeżył. Mam pytanie do was. Czy jest możliwość naprawy broni białej ? Młot nieźle popsuty, a handlarze nie mają opcji żeby go naprawić. Przeciągam w slot młota zestaw naprawczy, ale to też nic nie daje.
 11. Agrael

  OP-2.1

  @wariat A ciało Chemika nie zniknie w lesie ? Bo jeżeli można to też chciałbym go ożywić w przyszłości. Spotkałem się z jego kompanem, ale prócz dania mu apteczki i rozmowy na temat artu " Inferno " nic więcej z nim związanego nie było.
 12. Agrael

  MISERY 2.2

  To widzę, że mocno się wczułeś w Misery, ale to akurat dobrze - większa frajda z gry Źle tego moda nie wspominam, ale jak już doszedłem do Prypeci to czekałem na napisy końcowe. W pewny momencie zaczął mnie nie tyle, co nudzić, a irytować.
 13. Agrael

  OP-2.1

  @boberm, @wariat To dopiero początek. Jeżeli chociażby przejdę połowę, tego moda to zakładam, że zgonów będzie z 1000. A jak u was było na początku z Zapomnianym Lasem ? W którym momencie tam poszliście ? Kasę zebrałem dla Dzika, ale może najpierw odwiedzę las i porobię tam zadania.
 14. Ot.. Ciekawostka. Nadal można kupić edycję limitowaną na sklepmakarts za ... 1900zł. A w zestawie.. - nóż wraz z certyfikatem - DVD ze wszystkimi dodatkami - ceramiczny świecznik z napisem OS - artefakt - ceramiczny kubek - koszulka - 3 plakaty - breloczek - drewniana skrzynia - wyjątkowa grafika Aż ciekaw jestem ilu ludzi kupiło.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity