Jump to content

Agrael

Sekretarz
 • Posts

  3,149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  88

Agrael last won the day on September 17

Agrael had the most liked content!

About Agrael

 • Birthday 05/28/1993

Contact Methods

 • Steam id
  STEAM_0:0:5348361
 • GG
  48125272

Profile Information

 • Ruble
  41270
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysypisko
 • Broń Główna
  VSS Vintorez
 • System operacyjny
  Windows 10

Recent Profile Visitors

18,918 profile views

Agrael's Achievements

Cień Monolitu

Cień Monolitu (16/21)

4.9k

Reputation

 1. @Ignachinio Raczej nikt nie planuje. Zobaczymy co przyniesie przyszłość
 2. @DiaZ Dzięki za czujność. Poprawimy najszybciej jak to tylko możliwe
 3. Użytkowników z tak imponującym stażem mamy od groma. Z czystej ciekawości skorzystałem z panelu administratora - 34 strony, a na każdej jest 25 użytkowników, którzy zarejestrowali się między 2013 a 2014. Oczywiście większość stanowią Turyści. Tak jak wspomniał @tom3kb - spora część z nich odwiedza nas regularnie, ale na awans i wyróżnienie trzeba sobie zapracować. Przypominam: Stalker - Ranga przyznawana automatycznie po uzyskaniu 10 punktów pozytywnej reputacji. Jej zdobycie odblokowuje dostęp do ShoutBoxa. Wystarczy napisać parę wartościowych postów i człowiek ląduje w kolejnej grupie. Z takim stażem do Weterana jest przysłowiowy rzut beretem.
 4. @vojtas040 Sprawdź te tematy: https://stalkerteam.pl/topic/13850-wylot-przy-próbie-włączenia-gry/ https://stalkerteam.pl/topic/11082-problem-z-rozpoczęciem-gry/ https://stalkerteam.pl/topic/10996-problem-z-setupexe/ Być może dzięki nim znajdziemy rozwiązanie problemu.
 5. Świetny mod ! W Pajęczynie Kłamstw zadebiutował w 2015 roku i zmiótł z powierzchni Zony poprzednie odsłony serii. Pełna intryg fabuła, dobrze stworzona lokacja, wysokiej jakości rosyjski dubbing i świetne dźwięki otoczenia. Znalazło się nawet miejsce na nowego mutanta. Czego chcieć więcej ? Jak najbardziej polecam. Będę musiał pamiętać o tym, żeby wrzucić wersję " Full " ( Jesienna wersja moda + Patch z 19.12.15 + Spolszczenie + Zoptymalizowane tekstury roślinności + Sound Addon + Spolszczenie ) na nasz serwer.
 6. @DaarMoo Moim zdaniem nie powinieneś się poddawać i skorzystać z mojego zapisu. Zwłaszcza że praktycznie ukończyłeś moda i została Ci sama końcówka gry. Zakładam, że ulepszona wersja R-2 nigdy się nie pojawi, ale fabuła jest całkiem niezła.
 7. Witamy na pokładzie naszego bagnołamacza! Autor: RUGEL
 8. @DaarMoo Nie rozumiem, dlaczego nie masz odpowiedniej opcji dialogowej z Wąsem Wykonałeś zadanie Menta w Barze ? Jeżeli chcesz, to skorzystaj z mojego zapisu gry - chwilę po zabiciu pijawki. Artefakt jest w plecaku.
 9. @boberm Po przygodach z książkami Gołkowskiego miałem lekkie problemy z wczuciem się w klimat Zony, którą przedstawił nam W. Noczkin, ale chyba najbardziej przypadł mi do gustu Łańcuch Pokarmowy i Oczy Diabła. @Darrien Przestałem zbierać CD-Action jakiś rok temu, ale w najnowszym numerze chyba coś było o Chernobylite A tymczasem czas na K. Haladyna
 10. @smox Podobny problem zgłaszał @jurek48 i bodajże @bober322. Z tym że u nich Duch atakował najemników i ginął. Wrzucałem do tematu dwa zapisy - przed i po uwolnieniu Ducha. Znajdziesz je na 6 stronie tematu. Jeżeli Duch wciąż będzie do Ciebie strzelał, to spróbuj skorzystać z zapisów
 11. Taki urok tej adaptacji. Początek gry jest mocno uciążliwy, a Fantomy stanowią nie lada wyzwanie. W późniejszym etapie gry nie powinno być żadnych problemów. Dobry kombinezon i odpowiednia ilość artefaktów zagwarantują bezstresowe przejście moda. Że tak powiem.. Od zera do bohatera.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity