Skocz do zawartości

Stalker Kamil

Zasłużony
 • Zawartość

  382
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana Stalker Kamil w dniu 26 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Stalker Kamil punkty reputacji!

Reputacja

1 011 Przyjacielski

O Stalker Kamil

 • Tytuł
  Doświadczony
 • Urodziny 30 Kwiecień

Informacje

 • Ruble
  2399
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

4 659 wyświetleń profilu
 1. Stalker Kamil

  S.T.A.L.K.E.R. Dead City Breakthrough

  Zakończono domyślną kolonizację. Biorę czas na myślenie i uporządkowanie scenariusza. Nadal szukam współpracownika/-ów, ponieważ tak jak nie wszyscy mogę zrobić wszystko sam w realizacji fabuły. Pytanie z teksturowaniem jest otwarte; na razie są wykorzystywane standardowe tekstury z trylogii Stalker. Screeny z Sarkofagu: Krótkie wideo z Sarkofagu: Status na 27.06.2018r.: Zaludniono: 01. Kordon02. Wysypisko03. Dolina Mroku----04. Laboratorium х1805. Mroczny Wąwóz06. Bagna07. Agroprom---08. Podziemie Agropromu09. Bar10. Rostok11. Jantar---12. Laboratorium na Jantarze13. Magazyny Wojskowe14. Martwe Miasto15. Kartograf16. Górksa dolina (Oczyszczenie)17. Radar---18. Bunkier pod Radarem19. Rudy Las20. Limańsk21. Prypeć_222. Szpital23. CEA---24. Sarkofag--- Przeróbka geometri w połączeniu z nadejściem ciekawego pomysłu... 25. Stacja 2
 2. Stało się wiadome, że modyfikacja Kamień Obrazy. Prolog wyjdzie 30 czerwca. Twórcy modyfikacji Ray Of Hope opublikowali kilka koncept-artów: W sieci opublikowano nowe wideo z tworzonej modyfikacji The New Unexplored Path. Twórca pokazał wideo z lokacji Jezioro Jantar. Więcej o tym wideo w tym temacie. Modmakerzy projektu Legend Returns 1.0 powiedzieli o przebiegu prac nad nową wersją. W tej chwili wnosi się poprawki w elementy graficzne. W szczególności zmieniono dynamiczne oświetlenie, ponieważ chce się jak najbardziej przybliżyć do starych buildów Stalkera. Oprócz tego, w ustawieniach pojawi się kilka opcji, pozwalających na dostosowywanie grafiki dla gracza. Pojawił się świeży raport na temat przebiegu prac nad projektem Stalker: Legacy of Times. Tworzenie modyfikacji Krawędź Szmaragdowego Świtu («Край Изумрудной Зари») wznowione! Modmaker zwolnił tempo robienia modyfikacji poprzez naukę. Teraz gotów jest wrócić do bardziej intensywnej pracy. Także w sieci pojawiło się nowe zdjęcie. Ogłoszono anons nowego projektu na bazie X-Ray 1.6 pod nazwą Cradle of Death. Jak mówią twórcy, w swoich planach mają zrealizować absolutnie nowy świat gry i kosmos. W tej chwili dostępnych jest kilka testowych materiałów. Autorzy prowadzą zamknięte prace i starają się nie pokazywać kluczowych aspektów moda. Wydanie planowane jest w 2021 roku. Twórcy Przestrzennej Anomalii ogłosili ukraińskie tłumaczenie! Patch będzie zawierał w sobie nie tylko tłumaczenie dialogów, ale i dubbing. Wydanie obiecują w najbliższej przyszłości. Wideo: Po długim informacyjnym zaciszu autor modyfikacji Wiatr Czasu opowiedział graczom o swoim projekcie: Opublikowano nowe zdjęcie z opracowywanej modyfikacji True Stalker. Autorzy oznajmili, że kończą realizację trzeciego rozdziału głównej fabuły, gdzie i było zrobione nowe zdjęcie. Opublikowano nowe screeny z tworzonej modyfikacji Dead World. Twórcy uprzedzili, że pracę jeszcze się kontynuuje i lokacje nie są skompilowane na maksymalne ustawienia. Wszystkie screeny Galeria przygotowywanej modyfikacji Shadow of Chernobyl Remake zapełniła się kadrami z ostatecznej wersji lokacji Wysypisko. W nowym patchu Lost Alpha DC pojawią się kosmetyczne zmiany niektórych lokacji. W szczególności postarają się poprawić niektóre błędy i modele. Jeden z twórców Projekt Odstępca pracuje nad nowym modelem, który zademonstrował w procesie prac.
 3. Stalker Kamil

  Dyskusja ogólna

  No i zakończyłem swoją przygodę z Lost Alpha 1.4005 DC + DLC. Ogólnie podobał mi się mod. Grafika bardzo mnie zachwycała - szczególnie te wschody i zachody słońca. Deszcz był klimatyczny. Nigdy nie wiedziałem, że w podziemiach może padać deszcz, ale jak przechodziłem X-2, to właśnie coś takiego wystąpiło : Lokacje są jak dla mnie świetnie zrobione. Satysfakcjonuje mnie lokacja Mroczny Wąwóz. Najbardziej mnie zaskoczyła jaskinia w tej lokacji, gdzie siedzibę ma frakcja Grzech. Na zadania też nie zamierzam narzekać. Jedyny problem jaki mnie spotkał to była pomoc albo dla Wojskowych, albo dla Powinności, albo jakoś samemu dostać się do Sarkofagu. I otóż gdy wykonywałem zadanie dla Wojskowych, nie wiem dlaczego, ale nie chciało się zaliczyć zadanie z wybiciem mutantów . Cofnąłem się kilka zapisów, jeszcze przed wejściem do Czarnobyla (byłem wtedy w Prypeci). Wybrałem pomoc dla Powinności i wszystko ruszyło . Końcowe fotki:
 4. Stalker Kamil

  Ulepszone spolszczone LA 1.4005 DLC

  Jeszcze znalazłem "trochę" błędów:
 5. Stalker Kamil

  Urodziny Yellow

  Wszystkiego najlepszego! Dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności.
 6. Stalker Kamil

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  @smox Tak można monitorować wydajność na kartach Radeon. W opcjach da się ustawić ile ma być dla jakiej gry FPS'ów, co jest bardzo przydatne: A tutaj można ustawić sobie co ma wyświetlać ta nakładka:
 7. Odcinek Stalker News; w nim informacje o: TERRA INCOGNITA, Ostatni Stalker, OP-2.1 i innych.
 8. Stalker Kamil

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Wersja przeznaczona dla otwartych beta testów Graczy: Uruchomienie gry poprzez xrEngine.exe lub skrót gry Dead Air. Źródła: ap-pro.ru lub vk.com O wylotach można informować tutaj: https://vk.com/topic-131799462_38619252 ------------- Uaktualnienie: Wersja 0.98b(05.07.2018): {Jeśli są wyloty, ustawić na pełen ekran - uruchamiajcie grę jako administrator lub przestawcie mod z folderu Program Files] Lista zmian tutaj: https://vk.com/pages?oid=-131799462&p=СКАЧАТЬ Torrent Cloud.Mail.Ru Wcześniejszy build usunąć. Zapisy i konfigi z poprzedniej wersji nie są kompatybilne. Letnia roślinność moda w wersji 0.98b jest w folderze Ëĺňí˙˙ đŕńňčňĺëüíîńňü (îďöčîíŕëüíî). Wystarczy z tego folderu skopiować database do folderu, gdzie macie zainstalowanego moda Dead Air. Do powrotu do oryginalnej flory trzeba tylko usunąć xtra_green.xdb0 z database w głównym folderze moda.
 9. Stalker Kamil

  S.T.A.L.K.E.R. - Another Story

  Albo poszukać kodu w plikach gry i wpisać go tak jak to było w przypadku Złotego Kufra 2...
 10. Stalker Kamil

  Nowości ze świata modów 15.06.2018

  Autor podpowiada, że na pewno wyjście z Jupitera nie będzie na szosie. Odnośnie tej mapy, to znalazłem 7-mkę koło 5-tki, tak po lewo. Jest w tym obszarze na pomarańczowo.
 11. Twórcy modyfikacji Projektu Odstępca przedstawili prace nad nową lokacją Laboratorium. To będzie działający НИИЧАЗ (Научно Исследовательский Институт Чернобыльской Аномальной Зоны) {Naukowo-Badawczy Instytut Czarnobylskiej Strefy Anomalnej] na terytorium CEA pod przywództwem Striełoka. Główny kierunek - badanie anomalnych właściwości artefaktów. Screeny w tym temacie. Na kanale jednego z wykonawców modyfikacji Call of Chernobyl opublikowano wideo z demonstracją bitwy na BTR-ach. Więcej o tym filmie w tym temacie. W zamkniętej becie Dead Air pojawi się letni wariant roślinności! Jego instalacja będzie opcjonalna. Start otwartego testowania oczekuje się w najbliższych dniach. Na kanale opracowywanej modyfikacji Dead City Breakthrough pojawiła się demonstracja następnej lokacji. Więcej informacji w tym temacie. Twórcy OP-2.1 popracowali nad symulacją życia w Zonie. Jeden z nich pokazał kilka screenów pokazujących swobodne przemieszczanie się stalkerów i mutantów pomiędzy lokacjami. Więcej info w tym temacie. Autor modyfikacji Ostatni Dzień (Last Day) ogłosił o obecnym postępie rozwoju: Opublikowano nowe screeny i gameplayowy filmik z tworzonej modyfikacji Another Story. Więcej o tym w tym temacie. Twórcy modyfikacji Kamień Obrazy. Prolog której wydanie spodziewa się w końcu czerwca, powiedzieli o bieżącym postępie rozwoju. Stało się wiadomo, że na lokacji Okolic Jupitera pojawią się nowe miejsca. Także jest prawie w pełni ukończona fabuła. Dodaje się jej warianty działań i ich skutki oraz wycięte niektóre dodatkowe kwestowe momenty. Rozwija się około siedmiu nowych kwestów. Pokazano kilka nowych screenów z tworzonego Shadow of Chernobyl Remake. Screeny były uchwycone na dynamicznym oświetleniu. Twórcy projektu Replace Models pokazali screeny frakcji Monolit. Przedstawiono koncepcje i pierwsze kadry lokacji w projektowanej modyfikacji New Spaces. Designer lokacji w grze ALF MP Mod zaprezentował lokację Gaj (Роща). Wideo: W sieci pojawiło się dwa nowe kadry z tworzonego moda TERRA INCOGNITA. Sądząc po pasku na górze w programie, autor opracowuje lokacje Laboratorium X8.
 12. Stalker Kamil

  Urodziny obchodzi @cichy.

  Wszystkiego najlepszego @cichy! 100 lat i więcej! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. I żeby ci ołowiu nie zabrakło
 13. Stalker Kamil

  Potrzebne screenshoty mutantów ze Stalkera

  3 mutanty z LA: Burer: Bagienny stwór: Chimera:
 14. Poznaliśmy, kto będzie jeszcze pracownikiem w «GSC Game World», który będzie w zespole twórców «S.T.A.L.K.E.R. 2»! Został nim dyrektor redakcyjny «Игромании» (<-tutaj jest podany link do tego kanału na YT) Aleks Szunkow [Алексей Шуньков]. Przed styczniem 2018 r. zajmował on stanowisko redaktora, wcześniej przez kilka lat pracował jako szef studia wideo oraz jako naczelny redaktor czasopisma «Лучшие компьютерные игры» (Najlepsze gry komputerowe). Jaką pozycję w GSC Game World zajmie Aleks Szunkow, tego jeszcze nie wiadomo. W zespole jeszcze nie potwierdzono mianowania. Autor modyfikacji «Dead City Breakthrough» opublikował gameplay'owe wideo i kilka screenów z demonstracją nowej lokacji Dolina Górska. Nowy poziom był robiony od zera. W tej chwili twórca zajmuje się spawnem. Wideo: Został opublikowany pierwszy trailer «Fear The Wolves»! Wczesny dostęp do platformy Steam jest obiecany tego lata! Wideo: Autorzy «Another Story» ogłosili o pracy nad nową lokacją, która przypomina build'owskie Martwe Miasto. Autorzy obiecali, że we wszystkie budynki będzie można wejść i je badać. W ostatnim tygodniu opublikowano kilka nowych zrzutów ekranu. W internecie pojawiło się kilka obrazków następnej lokacji, która pojawiła się w projekcie «Dead World». Autor moda «Kontrakt na Dobre Życie» opublikował screenshot ze swojego, niezapowiedzianego moda. Został wydany screenshot z modyfikacji, pod tytułem «The Last Hope». Twórca wcześniej anonsowanej paczki UHD dla NS 2016 kontynuuje prace. Niedawno obwieszczono kilka nowych screenów. Wydanie paczki spodziewane jest tego lata. Galeria opracowywanej modyfikacji «TERRA INCOGNITA» została uzupełniona trzema nowymi screenshotami. Autorzy «Lost Alpha DC» ogłosili listę zmian patcha 1.4007, nad którą pracują. Poprawiono okołu 50 dialogów i kwestów. Naprawiono brakujące lub nieprawidłowo działające dialogi, dodatkowe przedmioty kwestowe, które pozostają do końca gry, itd. Wszystkie końcówki gry (oprócz końcówki z Duchem) zostały w pełni zmienione. Duża część cut-scenek została usunięta. Tajemnicza postać w kapturze została także w pełni usunięta. Przeprowadzono globalny reteksturę. Około 250 tekstur niskiej jakości wyrzucono, a 400 zamieniono na tekstury wysokiej jakości. Bardzo dobrze wpłynęło to na czas ładowania zapisów i FPS. Dodane zostały nowe modele Stalkerów, realizowane na podstawie NPC z Zewu Prypeci. Wszystkie modele zostały bezwzględnie zastąpione. Dodano wiele nowych punktów respawnu mutantów, co ulepsza A-Life w modyfikacji. Pojawiła się w grze nowa lokacja w oparciu o Poziom-12 z buildów 2001-2002 roku. Ze spawnem, ale bez kwestów. Z silnikowych poprawek autorzy odnotowali dodanie pełnego wsparcia tesselacji i niektórych poprawek. Niektóre zmiany wpłynęły na instalatora modyfikacji. Podczas instalacji pojawi się cały rząd dodatkowych opcji. Wyjście patcha spodziewa się w czerwcu. Na kanale modyfikacji Projekt Odstępca opublikowano gameplay'owe wideo z pierwszymi próbkami nowego mutanta, któremu dano imię Bazyliszek. Wideo jest już w tym temacie: Premierę modyfikacji Kamień obrazy. Prolog. twórcy planują na koniec czerwca tego roku. Przypomnijmy, że w modyfikacji oczekuje się małej fabuły trwającej od 2 do 4 godzin. Wszystkie działania w grze będą przebiegać na jednej, ale bezwzględnie przerobionej lokacji - w Okolicach Jupitera. W modyfikacji będzie 15 zadań pobocznych. Autorzy «Tajemnica Zony: Historia Striełoka. Prolog» powiedzieli graczom o aktualnym postępie w rozwoju modyfikacji: Na kanale jednego z testerów modyfikacji OP-2.1 pojawiło się nowe wideo, demonstrujące w akcji PTRD {Противотанковое однозарядное ружьё образца 1941 года системы Дегтярёва (ПТРД)] (Przeciwczołgowa broń systemu Diegtiarowa). Przypomnijmy, że kilka dni temu autorzy wypuścili nowy, godzinny dziennik o postępie prac. Wideo: Na oficjalnym kanale rozwijanej modyfikacji «Shadow Of Chernobyl Redux» pojawiło się nowe wideo. Twórca zademonstrował rezultat pracy nad teksturami. Wideo można zobaczyć w tym temacie:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord