Jump to content

paolo_15

Turysta
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About paolo_15

 • Rank
  Turysta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem w związku z questem "Lekarstwo dla Akim" i "Dług Sidorowicza". Podczas ataku na bazę pojawiają się na niej żołnierze, którzy są nieśmiertelni, nie pomagają granaty czy oczywiście wielokrotnie trafienie z Knights MR25. Ominąłem BTR-y i śmigłowce.. Wyczytałem gdzieś, że może to być grupa Buustego, która w późniejszej rozgrywce może być mi pomocna, ale po przybliżeniu z lornetki wszyscy "świecą się" na czerwono.
 2. Witam. Jestem obecnie w Warlabie, wszedłem do pomieszczenia po schodach, wyświetlil mi się komunikat " nowy p.r.i.o.r.y.t.e.t - znaleźć bezpieczniki". Wtedy też pojawił się jakiś doktorek w Warlabie. W pomieszczeniu pod schodami byłem o wiele wcześniej i te bezpieczniki są już włączone... I chyba przez to nie mogę przejść z generatorów do MZ2 ( komunikat "null-port do MZ 2. Prosto pod anteny na pewną śmierć. Nieaktywny. Aktywujące zdarzenie w tej pętli jest nieaktywne." Dodam, że nie mogę też przejść z Przedmieścia do Przedzonia - "przejście nie wrosło".. Proszę o poradę.
 3. @kondotier, mam tylko części znalezione w RL, części do naprawy i modernizacji wyposażenia - coś tam z cyrkulacją powietrza, ale tych akurat części rusznikarz nie chce... PS. dostałem zlecenia na Beryla od gościa na Agropromie
 4. @kondotier a gdzie mogę znaleźć części zapasowe potrzebne rusznikarzowi na Agropromie ?
 5. Niestety nie mam żadnego zadania na kombinezon Beryl.. Pamiętam, że miałem takie zlecenie podczas wcześniejszej gry, ale wtedy też nie pogadałem ze Strielokiem w pierdlu dlatego cofnąłem grę. Chyba trzeba będzie szukać gościa, który po prostu da zlecenia na Beryla.
 6. Podczas próby "wywołania" naukowców z bagien pojawia się taki komunikat... "po całkowitej likwidacji ugrupowania Czyste Niebo opustoszałe terytorium przeniosło się do nie objawionej rzeczywistości. Twoje postępowanie ODRODZONY może ją przywrócić". Obok nory snorków nie ma ciała naukowca..
 7. dzięki @kondotier jak coś to będę prosił Cię o rady
 8. Cofnąłem grę do momentu aż spotkałem Strieloka w więźniu. Teraz tylko zostaje znaleźć dwa artefakty śmierci Luki i można grać dalej..
 9. @kondotiertak tylko zapytam... nie spotkałem wcześniej Strieloka w więźniu, mam zamiar iść teraz na magazyny wojskowe, wiem, że po wykonaniu jakiegoś zadania dostanę namiar na Strieloka.. czy muszę cofać się się do momentu, aż w barze go spotkam ? To jest praktycznie początek gry. I chyba domyślam się Twojej odpowiedzi..
 10. @kondotier, co masz na myśli, pisząc o czasówce ? skorzystam z tego gameplaya, może coś pomoże:)
 11. Jeśli chodzi o tą anomalię spowalniająco-odrzucającą to już to miałem, mam ten artefakt, wszystkie "parametry" (promieniowanie ) +0, chodzi mi o ten drugi art, współczynniki +602.
 12. ok, dzięki @kondotier, a proszę powiedz mi jeszcze w tych tunelach z ogniem, jest napisane, że jest drugi artefakt śmierci luki, jedyne, co tam znajduję, to artefakt płomień... czy tak powinno być ?
 13. W poradniku było napisane Gdzie są teleporty do Agropromu z Czystego Nieba ? i Gdzie mogę spotykać Siemioniowa ?
 14. Nie no chylę głowę @kondotier.. pomogłeś po całości a swoją drogą trochę się namęczyłem, żeby przejść przez te okienko do pomieszczenia tego mechaniora.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.