Jump to content

paolo_15

Stalker
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About paolo_15

 • Rank
  Kot

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, tak jak w temacie, czy ktoś wie, gdzie w podziemiach Prypeci znajduję się WSSK Wihlop antyterrorysta ? Wyczytałem gdzieś tu na forum, że ktoś tą broń znalazł w jednym ze schowków
 2. @Ignachinio, tak gram na oświetleniu statycznym. Chyba nie pozostaje nic innego jak biegać i wyłapywać te beczki... @OldMan, widziałem wcześniej ten film, tak wszystko poszło pięknie i gładko, u mnie chyba tak niestety nie będzie.. No i się udało :):):) poganiałem po placu i w końcu wszystkie powysadzałem Dzięki za pomoc @Ignachinio i @OldMan !!!
 3. Witajcie, napotkałem problem z misją Skład Paliwa na Jupiterze od handlarza Aaza. Po wybiciu konwoju i zniszczeniu beczek z paliwem misja nie chce się zaliczyć, biegam po tym składzie i co raz pod nogami pojawiają się nowe beczki z paliwem. Po ich zniszczeniu odchodzę na chwilę i pojawiają się kolejne i tak w kółko..proszę o pomoc. Dodam, że nie pomogło kolejne wejście na lokację i próba zaliczenia misji od nowa..
 4. Ok, dzięki wielkie @wariat, zaraz spróbuję
 5. Witajcie, wziąłem się za nitkę fabularną Sejf i Szkatułka. Gdzieś wyczytałem, że aby Cień Monolitu zechciał ze mną gadać, to muszę mieć aktywne przejście na CEA2. (mam Grzechotkę i Plazmową Gąsienicę ) Więc poszedłem na CEA1, przy okazji miałem też zadanie na złote kotlety i na torbę Sacharowa. Wspomniane wcześniej przejście powinien dostać podnosząc notatkę Strieloka przy Spełniaczu Zyczeń, niestety żadnej notatki tam nie ma, nie pomogło ponowne wchodzenie na lokację... dodam, że w PDA mam aktywne zadanie : Tajemnica Monolitu, znalazłem tajemnicze drzwi do Laboratorium. Proszę o pomoc.
 6. Nie robiłem jeszcze tego zadania, bo nie miałem takiego dialogu z Kutwą.. może wkrótce nadejdzie..:)
 7. Witam, sejf dla handlarza Siaka z Radaru waży 195 kg...mam kombinezo Tireksa, ale i tak nie miałbym jak przenieść tego sejfu na Radar. Czy zna ktoś może inny sposób na przeniesienie tego żelastwa ? albo proszę o podanie nazwy sejwu w spawnerze
 8. Dokładnie @boberm, dzięki wielkie !
 9. Witam, mam podpowiedz odnosnie schowka Kuzniecowa na Radarze - "przyjrzyj sie zmutowanym drzewom przy laboratorium x 10, na terenie Mozgozweglacza". Czy ktoś wie, gdzie dokładnie to jest ?
 10. - a co to myślicie ? trzeba wykonać jakiś super skok..
 11. Witam, tak jak w temacie, jak mogę otworzyć kratę do magazynu bandytów w DM ?
 12. Witam. Mam problem w związku z questem "Lekarstwo dla Akim" i "Dług Sidorowicza". Podczas ataku na bazę pojawiają się na niej żołnierze, którzy są nieśmiertelni, nie pomagają granaty czy oczywiście wielokrotnie trafienie z Knights MR25. Ominąłem BTR-y i śmigłowce.. Wyczytałem gdzieś, że może to być grupa Buustego, która w późniejszej rozgrywce może być mi pomocna, ale po przybliżeniu z lornetki wszyscy "świecą się" na czerwono.
 13. Witam. Jestem obecnie w Warlabie, wszedłem do pomieszczenia po schodach, wyświetlil mi się komunikat " nowy p.r.i.o.r.y.t.e.t - znaleźć bezpieczniki". Wtedy też pojawił się jakiś doktorek w Warlabie. W pomieszczeniu pod schodami byłem o wiele wcześniej i te bezpieczniki są już włączone... I chyba przez to nie mogę przejść z generatorów do MZ2 ( komunikat "null-port do MZ 2. Prosto pod anteny na pewną śmierć. Nieaktywny. Aktywujące zdarzenie w tej pętli jest nieaktywne." Dodam, że nie mogę też przejść z Przedmieścia do Przedzonia - "przejście nie wrosło".. Proszę o poradę.
 14. @kondotier, mam tylko części znalezione w RL, części do naprawy i modernizacji wyposażenia - coś tam z cyrkulacją powietrza, ale tych akurat części rusznikarz nie chce... PS. dostałem zlecenia na Beryla od gościa na Agropromie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity