Jump to content

paolo_15

Stalker
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About paolo_15

 • Rank
  Kot

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @wariat, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Jeśli chodzi o fabułę snajpera to mam tylko początkowe zadanie w PDA "znaleźć snajpera o imieniu Fenrir". I od momentu przygody z grą nic się nie ruszyło. O zadaniach, które wspomniałeś (Gwiazda Proroka, Cienie, Kryształowe Czaszki, Tajemnicze Wyspy ) nie było do tej pory jakiejkolwiek wzmianki w grze. Przygotowanie do fali mutantow mam już praktycznie dokończone, została wizyta u Siaka i odwiedziny Noego na Zatonie. Co mi radzisz ? Chyba dokończę fale mutantow z nadzieją, że w międzyczasie coś się wydarzy z w/w zadaniami..
 2. Czyli nie zrobiłem błędu spawnujac go akurat teraz ? A do kogo mam się udać, by zacząć zadanie na bioradar ? Kotobehemot wspominał też o jakiejś Ludmile..
 3. Sprawdzałem na Zatonie, wśród znajdujacych się tam Stalkerow nie ma Kotebehemota. Będąc w Barze zespawnowalem go, jest wśród Docenta i Chudego. Przy próbie rozmowy z nim pojawia się opcja dialogowa na poszukiwanie uniwersalnego bioradaru. Zaryzykowalem, wziąłem te zadanie. Mam wszystkie części mutantow, nastepne to znaleźć dwa prototypy bioradaru. Czy ktoś wie jak zabrać się do tego podzadania ? Do kogo sie udać? Z przygotowania do mutantow zostala mi tylko wizyta w Czerwonym Lesie, by namówić Łowców i na samym końcu do Siaka.
 4. Zadanie Kryształowe Czaszki zaczyna się dopiero po zaliczenia Fali Mutantów ? Ja niestety na początku gry nie wziąłem zadania na bioradar..Ale mam nadzieję, że Kotobehemota jeszcze spotkam..
 5. PS. Stalker Kotbegemot musi pojawić się na Bagnach po jakimś czasie ? Z tego co kojarzę po rozmowie z nim rozpocznie się jakaś nowa nitka scenariusza?
 6. Witajcie. Podczas ukończenia kwestow związanych z Martwym Miastem - m.in. znalezieniem notatki obok pomnika Lenina - spotkania tuż po tym z Perfumiarzem - teleportem do kanałów- smsem od Perfumiarza i Normana, nie dostałem smsa od bodajże Sacharowa lub jego żony, co chyba powinno zacząć nitkę scenariusza na poszukiwanie Sacharowej ( widziałem to na jakims ruskim filmiku, że powinien dostać smsa ) dodam, że tuż po zejściu do kanałów dostaje osiągnięcie Soliankowiec. Nie pomoglo wyjście na Zaton, spacer po nim i po kolei powrót do MM poprzez lokacjacje Bar- Atp- Martwe Miasto - wejście do kanałów. Proszę o podpowiedź:)
 7. Być może.. została tylko zajigalka do zespawnowania..
 8. Wziąłem się trochę za zaległe małe zadania z PDA..jeśli chodzi o tą zapalniczke to mam ja wyciągnąć z jakiegoś miesacza. Znalazłem filmik, na którym jest pokazane jak to zrobic, u mnie niestety nie ma tej zapalniczki, może gdzieś wpadła w tekstury czy coś.. jak nazywa się ten przedmiot kwestowy w spawnerze? Z góry dziękuję za pomoc:)
 9. Nie przypominam sobie zadania na akurat ten schowek w Czerwonym Lesie...Wisi mi jeszcze zadanie na likiery Baileys, może jako nagrodę za ich odnalezienie dostanę właśnie zadanie na ten schowek?
 10. A gdzie mogę znaleźć w Czerwonym Lesie owa notatkę? Możesz podpowiedzieć?
 11. Witam po raz kolejny. Wisi mi w PDA zadanie na talię Kuzniecowa. Wydaje mi się, że byłem już u wszystkich osób, które powinny mi dać te karty, ale zadanie nie chce się z jakiegoś powodu zaliczyć. Ze schowkow wszystkie karty pozbieralem. Wiem, że dodanie kart za pomocą spawnera nic nie da. Więc moze uda mi się zakończyć te zadanie za pomocą spawnera. Czy ktoś wie jak te zadanie nazywa się w owym spawnerze? Trochę już mnie irytuje 30 ileś kart w plecaku..
 12. @wariat dziękuję Ci z całego serca, to jest właśnie ta walizka jeszcze raz dziękuję
 13. Po ponownym wejściu na lokację dalej nie ma skrzynki w drugim miejscu z filmu..może akurat ona spawnuje się gdzie indziej ? W spawnerze nie znalazłem skrzynki dla Łukasza.
 14. Wychodzi na to, że muszę dokładnie przeszukać okolicę, tj. pole bitwy z wymienionymi przez Ciebie @wariat mutantami. O rezultatach poszukiwań poinformuję..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity