Jump to content

paolo_15

Stalker
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About paolo_15

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Anton Gorodecki jesteś wielki, zadziałało ! gram dalej dziękuję Ci bardzo
 2. @Anton Gorodecki niestety nie pomogło..chyba nie jest to jakiś ważny schowek ? Swoją drogą, to po zebraniu 7 dekoderów w linii fabularnej latających wysp nie mam opcji dialogowej u Prime'a.. Jednak to chyba jest ważny schowek..próbowałem dostać się do schowka od razu po uwolnieniu grupy Gila, a nie jak wcześniej po wizycie na Kordonie i Prime'a i lipa..
 3. witam. Koledzy tak jak w temacie, podczas realizowania zadania na schowek (dane z dekoderów - zapis w dekoderze z Generatorów) i podczas próby podniesienia z plecaka teleportu do Lab-x16 następuje wylot do pulpitu..log poniżej: Expression : fatal error Function : CScriptEngine::lua_error File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp Line : 73 Description : <no expression> Arguments : LUA error: ...op-2\stalker op-2\gamedata\scripts\fly_island.script:1016: attempt to concatenate global 'user_name' (a function value) Proszę o pomoc
 4. @Anton Gorodecki, dziękuję Ci za zainteresowanie tematem, pomogło !!! Wrzuciłem do gamedaty podmieniony plik snp.script, odpaliłem, podniosłem PDA i pomogło, zero zawiechy ! gram dalej @wariat, Ci także dziękuję, jak zawsze starasz się pomóc
 5. No i lipa..nie pomógł Twoj pomysł @wariat...próbowałem jeszcze zespawnowac te PDA z innego terytorium i niestety jest to samo..jeszcze jakiś inny pomysł? Nie mam pojęcia co się dzieje z tym PDA..
 6. Pierwszy raz na Kordon "przyszedlem" za pomocą ręcznego teleportu nie pamiętam już skąd.. kiedy nastąpił wylot do pulpitu, to próbowałem już normalnie przechodzić piechotą przez lokacje aż do Kordonu. Jutro spróbuję zrobić tak jak piszesz, czyli oszukać system:) oby to zadzialalo...
 7. @wariatmasz rację, mam problem przy jego zrespieniu. Ten przedmiot nazywa się fli_pda_1. FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...repack op-2\stalker op-2\gamedata\scripts\snp.script:210: attempt to concatenate global 'user_name' (a function value)
 8. Witam. Kobietka Maria w Kordonie zleciła mi poszukiwanie swojego narzeczonego Sławika Gila. Udałem się do Akima, on skierował mnie do Atp na Kordonie, gdzie w obozie bandytów na strychu znajduje się ciało stalkera Palucha, a razem z nim PDA Sławika Gila. Po podniesieniu tego właśnie PDA gra wywala mnie do pulpitu. Pojawia się biala myszka. Nie pomogło powtórne wejście na lokacje.. proszę Was koledzy o pomoc. Czy ktoś wie jak w spawnerze nazywa się owe PDA ? Lub jakis inny pomysł?
 9. Zaliczyłem zadanie o tych poltergeistach, ale po rozmowie z Dzikiem ani wzmianki o Fenrirze. Patrzyłem w wykonanych zadaniach i mam tam wykonane zadanie PDA Krysiuka, znaleźć i następnie odnieść do Dzika. Nie wiem już co robić..pomożesz @wariat HEHE :):):) nie ma to jak kombinacja zespawnowałem sobie PDA Krysiuka, oddałem go Dzikowi....i poszło dał namiar na Fenrira i Kotebehemota mimo wszystko dzięki wielkie @wariat za wsparcie gram dalej !
 10. Ok, cofnę sie do zapisu, tym bardziej, że po wypełnieniu zadań Dzika i przejściu na Zaton nie było na nim Fenrira. Jedyna szansa w tym, że Dzik da mi zadanie na znalezienie Kotebehemota. A później jakoś będzie.. Po przejściu do Dzika mam opcję dialogową na likwidację poltergeistów. Jutro zobaczę czy po zaliczeniu tego zadania pokażę się kolejne zadanie na Kotebehomota, a dalej na Fenrira. Oby..
 11. Mam opcję dialogowa u Dzika na zlikwidowanie poltergeistow, ale mam tylko jedną opcję do wyboru "sam rozwiązuj swoje problemy "😔😔😔 Temat rozwiązany. Poltergeisty zlikwidowane. Dalej mam zadanie na dostarczenie ileś tam żmij dzika itd..
 12. @wariat, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Jeśli chodzi o fabułę snajpera to mam tylko początkowe zadanie w PDA "znaleźć snajpera o imieniu Fenrir". I od momentu przygody z grą nic się nie ruszyło. O zadaniach, które wspomniałeś (Gwiazda Proroka, Cienie, Kryształowe Czaszki, Tajemnicze Wyspy ) nie było do tej pory jakiejkolwiek wzmianki w grze. Przygotowanie do fali mutantow mam już praktycznie dokończone, została wizyta u Siaka i odwiedziny Noego na Zatonie. Co mi radzisz ? Chyba dokończę fale mutantow z nadzieją, że w międzyczasie coś się wydarzy z w/w zadaniami..
 13. Czyli nie zrobiłem błędu spawnujac go akurat teraz ? A do kogo mam się udać, by zacząć zadanie na bioradar ? Kotobehemot wspominał też o jakiejś Ludmile..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity