Jump to content

Silmaril

Turysta
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Silmaril

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. Żeby móc modyfikować broń musisz zmienić kilka rubryk w plikach gry. Junx wyjaśniał to mi kilka stron temu i zadziałało. Tylko każdą broń z osobna trzeba zmieniać. A teraz moje pytanie. @Junx Jak się dostać do Zatonu? Poza oczywiście szybką podróżą na Skadowsk u handlarza, bo tam monolit od razu mnie rozwala. Z tego co widzę na mapce to nie da się przejść z Janowa. :/ BTW wyłączyłem już Mózgozwęglacz i będę się wybierał do Prypeci quest doktora zrobić. Jakieś sugestie?
 2. @Vladmir Co do komando uwięzionego to miałem to samo już 3 razy. Tylko raz gościu grzecznie klęczał cały czas a tak to zawsze walka z czasem by zdążyć dobiec nim go ubiją.
 3. @Vladmir Z tego co wiem to Powinność strzela do Ciebie jeśli dostałeś się do Rostoku po raz pierwszy bez płacenia 5 tys. RU na bramie na Złomowisku np. poprzez szybką podróż u Sidorowicza. Taki błąd dość często się pojawiał. Najpierw trzeba zapłacić myto a potem można już bez przeszkód korzystać z szybkiej podróży. Jeśli ktoś będzie miał problem z zamkniętą bramą do Rostoku na Złomowisku to sugeruje w opcjach gry wyłączyć debug mode animacji. Wtedy się otwiera (u mnie musiałem tak kombinować). Mam też problem z granatnikiem podlufowym w spersonalizowanym karabinie M4A1 taktyczny. Btw wygląd i animacje giwery genialne. Gdy wykopie ulepszenie pozwalające zamontować granatnik i wyciągnę broń to gra crashuje od razu. Postaram się loga wysłać popołudniu.
 4. @Junx dzięki za szybką odpowiedź na cześć pytań. Pobawię się z notatnikiem zatem w plikach broni i zobaczę efekt bo jeszcze tego nigdy nie robiłem. Co do kolorystyki to ściągnę mod o którym pisałeś i sprawdzę efekt. Rozumiem że jest kompatybilny z Hybridem. Niestety nie mogę znaleźć tych ";" w plikach. Możesz wskazać w którym konkretnie pliku/plikach mam to zmienić? Czy w folderze Config czy innym? Bo w E:\Dead Air - Hybrid 1.1\Hybrid\Hybrid\configs\weapons są wszystkie bronie i w żadnej z nich nie mam ";".
 5. Wielkie dzięki za info. Trochę mi brakuje tego ulepszania broni bo to czyniło ją bardziej spersonalizowaną i taką bardziej dopieszczoną, "moją" ale i tak mod genialny. Czy samemu jestem w stanie przywrócić te modyfikacje? i czy jest jakiś prosty sposób na włączenie kolorystyki z Misery czyli tej jesiennej? Czy tylko balans kolorami . Jeśli balans to jakieś sugestie co do niego? @Vladmir miałem ten sam quest z mosinem i u mnie bez problemu po znalezieniu giwery mogłem go dostarczyć. Może chodzi o to że odłączyłeś od niego celownik i jest "niepełny". Mój mosin miał 43 procent zużycia więc może też chodzić o to że masz zbyt uszkodzony egzelplarz. Byłem wczoraj w Sevie w dziczy ale takmogolnie to bardziej mi się Nomad podoba pod względem klimatu. @Junx Te artefakty mające po 1000-2000 mSv są nowe. Wieczorem sprawdzę nazwę jednego który leży w skrytce (nie wziąłem bo radiacja mnie zabijała). A i jeszcze dwa pytania: 1. Co do zakładania tłumików. Mam tłumik do pistoletu od Nimbla za zadanie z dostarczeniem pda ten USP Compact March i nie mogę tego tłumika doczepić. Potrzeba narzędzi do tego? 2. Czy unikatowe giwery jak ww. March, Tide, Alpine itp. są gdzieś do zdobycia? Czy można je kupić po dostarczeniu dokumentów z labów do handlarzy/dowódców frakcji?
 6. Też nie mogę modyfikować broni. Tylko pancerze i hełmy da się modyfikować ale może to z powodu faktu że nie dostarczyłem jeszcze narzędzi mechanikowi. Vladmir czy u Ciebie da się modyfikować giwery od razu? U mnie po naciśnięciu broni w panelu mechanika można ją tylko naprawić. Nie wyświetlają się nawet opcje ulepszeń a w pancerzach są.
 7. Akurat tez zrobiłem tak jak Ty i wylosowałem 8 z 9. nie mam właśnie plecaka ołowianego a tak to wszystkie pozostałe. Wynalazca to jeden z ważniejszych perków. Najmniej ważny jest ołowiany plecak i żołądek odporny. W poprzednim Hybridzie miałem wszystkie perki bez żołądka i grało się super. A i chyba artefakty te nowe się zużywają bo jak się go długo kosi na pasie np. lobster eyes to coraz słabszą ochronę daje i potem sprzedać się go nie da u Bibliotekarza. Bardzo mnie to zaskoczyło ale przez to gra jest ciekawsza. Póki co latam że SPAS 12 naprawionym bo kosztowała naprawa tylko 7tys a strzelba świetna, moja ulubiona. No i do tego sfera 8 a obecnie zbieram na naprawienie pancerza Bułat po powinnościowcu zabitym przez bandytów.
 8. Ale ta gra wciąga Ogólnie raczej wszystko działa. Mam jeszcze problem z nowymi artefaktami. Nie wiem czy też go ktoś.miał że nowe arty niektóre mają ekstremalnie wysoki próg promieniowania rzędu 1500-2000 mSv na sekundę i co najgorsze nie da się ich włożyć do żadnego pojemnika ;/ Już dwa takie znalazłem i nawet i zabrać nie mogę bo zanim dojdę do handlarza już mam 2 tys. mSv skazenia.
 9. Panowie i Panie udało mi się już dojść gdzie popełniłem błąd. Źle wypakowałem patch i przez to grałem na czystym hybridzie bez patcha. Obecnie wszystko dziala, Sidorowicz ma stuff git podobnie jak handlarze czystego nieba. Dużo lepiej działają misje i są mniejsze koszty napraw co uważam za plus. Podoba mi się też lepszy efekt trafienia w przeciwnika. Krwawe strzępy przy trafieniu z mojej strzelby robią wrażenie. Jedyny błąd jaki mam póki co to nie wyświetlające się nazwy nowych artefaktów tych na sprzedaż bez efektów. Już dwa takie znalazłem. Dziękuję wszystkim za próbę pomocy z problemem a Junx'owi ,a genialnego moda. Dobrej Zony Stalkerzy.
 10. Hey Junx. Niestety mimo nowej gry Sidorowicz nie ma towarów a ja mam 900 k kasy i ten nieszczęsny hełm psioniczny. Nie wiem z czego to wynika. Możesz coś poradzić? Dodatkowo na mapce są jakieś dziwne kółka/strefy z opisami w miejscach gdzie powinny być anomalie.
 11. Vladmir@ Niestety to nie losowość. Trzy razy zaczynałem i miałem ten hełm oraz kasę. Tak jakby to była postać do testowania gry. Może Junx coś wyjaśni jak będzie online. Najbardziej brak mi szarości Misery.
 12. Hey Junx, chyba coś jest nie tak. Tzn. wszystko działa, ale grę samotnikiem stalkerem zaczynam w innym miejscu niż poprzednim (żaden problem), tylko mam kupę forsy, tj. około 900 tys. RU na dzień dobry i do tego hełm psioniczny. Dodatkowo wszystko jest takie kolorowe, zielone itp. a poprzednia wersja była bardziej szara, mroczna, taka jak Misery. Nawet HUD jest kolorowy. Czy tak ma być?
 13. Witam Kolegów Super Junx że dodałeś wersje 1.1 ;-) Czekałem na nią bo natrafiłem na błąd w Janowie który non stop wywalał mnie do pulpitu chyba przez jakąś animację Monoliciarza. Tak czy inaczej możesz doprecyzować jak zainstalować Hybrid 1.1? Czy wypakować go do folderu z DEAD AIR czy osobnego? Przy osobnym w folderze Hybrid nie ma ikony lunchera. ;-/ Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity