Skocz do zawartości

Graj w CS z efektami DX10 pod XP


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić ale mam nadzieje, że tu będzie OK.

W 100% działający DX10 pod Win XP.

Od dawna śledzę projekt naszych sąsiadów z za Buga KM-Software.

Ludzie z KM-Software wpadli na to w jaki sposób zaimplementować pod XP biblioteki directx z Vist. Sam korzystam z ich wynalazku i gram w Clear Sky pod XP z pięknymi efektami DX10.

To jest mój upload...

http://rapidshare.com/files/143985114/dx10.rar.html

8faad1ca829cee7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zainstalowałem pograłem i odinstalowałem...jak dla mnie za mocno "nasłoneczniony",polecam przed instalką zrobić kopie directa(ja nie zrobiłem i po odinstalowaniu i zainstalowaniu directa9c i tak mi pokazuje 10,całe szczęście że żadnych innych objawów jak na razie nie zaobserwowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cos więcej na temat tego "uploda". Z pewnościa można zagrać w Crysisa na XP z efektami dx10 ale to jest modyfikacja plików gry. Jak jest z Czystym Niebem? Czy po tej modyfikacji są problemy z zapisami stanów gry? P.S. dx10 to tylko przymuszenie do kupna Visty. Problem w tym że nikt a w szczególności Mikro...costam (po za użytkownikami XPka oczywiście) nie jest zainteresowany dx10 pod XP chociaż podobno nie jest to niemożliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem, ściągłem tego DX10 i narazie nie zobaczyłem żadnych poważnych zmian, no fakt faktem choć nie wiem czy to zasługa DX10 Stalker mniej się zacina (Prawie wcale raz na jakiś czas).

No nie gadaj, że nie widziałeś efektu "God rays", "Soft water" te dwa widać na pierwszy rzut oka. Poza tym od razu widać jak przemieszczają się cienie wraz ze zmianą położenia słońca.

Takich bajerów nie ma pod DX9c, DX9d, e, f, g, h, i ile sobie jeszcze nie dopiszą tych literek.

Jedyna gra z w której nie działa ten DX10 to Assassins Creed.

To nie jest żadna przeróbka gry.

A z resztą poczytajcie sobie stronę projektu (sporo popup'ów, najlepiej otwierać w operze przez translate.google.com):

lwgame.net Poprawiłem...

Kolor, jest tylko dla Moderatorów i Administratorów. Chyba że jest jakiś szczególny przypadek... - F23

Śledzę ich poczynania od bardzo dawna, przejeli pałeczkę po tym jak alky project się wycofało.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.