Skocz do zawartości

Real-Life Project


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu myślę nad stworzeniem modyfikacji do Czystego Nieba, która poprawi i ulepszy większość niedociągłości w grze. Co Was czeka: - Zupełnie nowe dźwięki broni - Kilka nowych dźwięków otoczenia - Większość nowych tekstur broni + bump mapy - Parę innych tekstur - Autentyczne parametry broni - Tylko u mnie naprawdę prawdziwe nazwy broni - Ulepszony efekt ognia (broń) - Poprawione ikony broni ew. przedmiotów - Poprawki i wiele więcej Piszcie co byście ulepszyli i w czym moglibyście mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem nowy naforum wienc witam wszystkich a dodajonc do tej rozmowy [shadow=red][/shadow]to powiem tyle przydalo by sie by byl resp no dosc duzy ale taki nie za slaby bo 2.3 respy na teren no bez przesady ale czasami resp sie przydaje d otestowania broni i zarabiania aksy w sub quetach wienc wedlug mnie przydalo by sie popraqwic błąd z tym zeczlonkowie organizacji naprzyklad z placu maszynowego gdy zdobendziemy ognisko przy cienzarowce to oni potem wracajom na plac maszynowy a nie lepiej jak by tam zostali a renegaci prubowali je odbic az wkoncu im sie uda? i przydalo by sie poprawic błąd z graniem na gitrarach bo to troszke irytujonce ze on schowa gitare A MUZYKA GRA dalej . a jak b y dalo rade to moze dodac wiencej atakow renegatuw a troszke zmniejszyc ataki czystego nieba i innych frakcji bo poprostu za szybko sie gra bagno robi sie w 30minut jak ktos szuka pierdol to i 2 godzinki no ja naprzyklad szukam ale moim zdaniem tzreba zmienic troszke balans sil bo czyste niebo i bez nas sobie poradzi a ktorys tam z nich muwil ZE ONI NIE SĄ ZA DOBRYMI WOJAKAMI wienc czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli prace dalej są na warsztacie, to hm... co ja bym widział w modzie? Na pewno dobrze dodane dodatki w postaci śpiwora, różnych nowych itemów - bronie, kombinezony i dodatki; zwiększeniu dostępności pewnych rodzajów broni wśród stalkerów - bo ile można obrzynów, strzelb, AK-74 itd. widzieć, polepszyłbym sprawę wojen między frakcjami - bardziej agresywnych ponieważ póki co to są nudy jakich mało w tej wojnie, tak jak wspomnieliście to wyeliminowałbym sprawę wiecznego odradzania się przeciwników no i może zwiększyłbym prawdopodobieństwo znalezienia różnych innych itemów przy ciałach zabitych - wiem, że takie mody są, ale czy nie lepiej dać tego w jeden mod? Nie mówię to o takich gadżetach jak papierosy itp, tylko o bardziej przydatnych rzeczach. Widziałbym też więcej gatunków broni - więcej strzelb i podtypów broni (np. różne wersje AK-47 i następców, ale z ograniczoną ilością modyfikacji, ale za to popularniejszych). Brakuje mi w stalkerze jednej rzeczy - otóż jak idę sobie przez jakiś teren, to wszędzie są stalkerzy, często wrogo do siebie nastawieni ale nic nie robią, tylko stoją. Może lepiej by było aby chociaż więcej się tłukli miedzy sobą (przykład Wysypisko gdzie Wolność i Powinność powinny więcej walczyć ze sobą i bandytami). A jeszcze lepiej by było, gdyby stalkerów było mniej i jakby bardziej myśleli w walce - kombinowali. To chyba wszystko - czy da się to zrobić? Wątpię aby w 100% się dało, ale pomarzyć zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie ma to związku z realnością. Koniec gry to koniec gry, a nie granie na siłę. Obecnie pracuję nad modem do Cienia Czarnobyla, tak więc niektóre cechy mogę przenieść do Random Moda. Przy jego tworzeniu udzielałem pomocy technicznej, więc nic nie zostało przeze mnie jak na razie stworzone, jednak w niektórych przypadkach po prostu umożliwiłem dalszy proces tworzenia RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To mój pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich forumowiczów i przepraszam że odkopuje temat (mówi się ze górnicy są wśród nas) btw. wracając do tematu to widzę ze całkiem fajny modzik się szykuje tyko jakoś ucichło o nim ostatni post 4 miesiące temu był (2008-11-18)

Kolega administrator wypisał wiele ciekawych rzeczy które chce wnieść do moda i ja to popieram:

- Zupełnie nowe dźwięki broni

- Kilka nowych dźwięków otoczenia

- Większość nowych tekstur broni + bump mapy

- Parę innych tekstur

- Autentyczne parametry broni

- Tylko u mnie naprawdę prawdziwe nazwy broni

- Ulepszony efekt ognia (broń)

- Poprawione ikony broni ew. przedmiotów

- Poprawki i wiele więcej

Kolega Moderator (Filippo23) tez ma bardzo dobry pomysł z tymi frakcjami żeby nie było tego wiecznego respawn potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi. Co oni tam maja jakiś burdel i pie***** się jak króliki ? (przepraszam jeśli kogoś uraziłem)

Co do moich próśb to bym chciał więcej broni tych rzeczywistych i tych SF np. uwielbiam chaingun`a, jakieś pojazdy np. czołg, ulepszone artefakty dajce o wiele więcej niż dają, mocniejsze kombinezony, exo z możliwością biegania, z kilkoma spluwami tez nie można biegać wiec to tez bym chciał poprawić np. RP74, SVD (nie pamiętam dokładnie która), i RPG7u, działający śpiwór nie powodujący żadnych bugów (kolega wyżej pisał ze ekwipunek robił się mu przeźroczysty), z tych najprostszych to raczej możliwość noszenia większej ilości przedmiotów, sam umiem to zmienić ale takiego moda jak ten nie potrafię zrobić, więcej itemów u handlarzy i możliwość handlowania ze wszystkimi i wszystkim, można tez wrzucić te shadery z >>TEGO MODA<<. To chyba tyle. Na pewno wiele rzeczy pominąłem bo nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać.

Na koniec dodam ze nie potrafię zrobić zlepka z kilku modów, to co mi najlepiej działa i jakoś da się grać (czasami się przycina zwiecha na 2 - 3 sekundy) to jakiś trade mod + weight mod + te shadery z Float32 for Clear Sky + coś tam jeszcze nie pamietam próbowałem wiele kombinacji ale wszystko konczyło sie jednym - crashem

Chciałem już kliknąć Wyślij i przypomniało mi się coś co przytrafiło mi się podczas gry. Wiele razy np. jestem teraz w frakcji Wolność i atakuje Powinność jestem, na terenie agropromu i są tam dwie ścieżki na wysypisko jedna ścieżkę zdobyłem utrzymałem i zadanie się powiodło ale na drugiej jest dalej zadanie dotyczące utrzymania tej pozycji i nie mogę go wykonać powinność nie chce mnie tam atakować. Czy da się to poprawić tak żeby powinność zaatakowała i zaliczyło by mi to zadanie ?? Bez tego chyba żołnierze wolności nie zaatakują bazy powinności.

Drugi podobny problem miałem jak grałem Powinnością. Musiałem zaatakować jakiś punkt który był kontrolowany przez wolnych stalkerów a ci byli moimi przyjaciółmi. To tez jest dziwne.

Pozdro For ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie tworzę mody pod SHOC, bo Clear Sky ledwo mi chodzi i nie mam jak go przetestować.

Na koniec dodam ze nie potrafię zrobić zlepka z kilku modów, to co mi najlepiej działa i jakoś da się grać (czasami się przycina zwiecha na 2 - 3 sekundy) to jakiś trade mod + weight mod + te shadery z Float32 for Clear Sky + coś tam jeszcze nie pamietam próbowałem wiele kombinacji ale wszystko konczyło sie jednym - crashem

Skorzystaj z programu WinMerge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.