Skocz do zawartości

Problem z wysypiskiem kordonem i przejściami


Sławik Baron

Rekomendowane odpowiedzi

mógłby ktoś zrobić dla mnie moda ktory naprawiał by najlepiej wszystkie wejścia i wyjścia do lokacji albo do samego wysypiska i wyjścia z niego do kordonu

i by działał razem z tym modem (albo był połączony z nim )

znajduje sie on na stronie xXCenzuraXx

ClearSky MOD Pack (1.0)

Zbiór różnych udoskonaleń:

- 500 kg udźwigu plecaka

- Dłuższy snop światła z matarki (50 metrów)

- Abakan, AK-74, AKS-74U mogą być ulepszone do bardziej realistycznego magazaynka mieszczącego 40 naboi

- MP5 odtąd mieści się w slocie na pistolet

- MP5 standardowo ma magazynek 30 pocisków; po mechanicznej przeróbce 50

- Beretta może strzelać w trybie full-auto jak i podedynczymi strzałami

- Większa precyzja i zadawane obrażenia przez Abakana, AK-74, AKS-74U, Berette MP5, SVD

- Realistyczny drewniany wygląd SVD

- Prawdziwe nazwy broni łącznie z ich poprawnymi nazwami w zadaniach czy questach

- Broń można nosić wszędzie nie trzeba jej chować np. w bazie Czystego nieba, bazach czy też obszarach handlu

- Ulepszone dźwięki broni dla każdego modelu

- Poprawiony błąd związany z zadaniem 'Twardych dysków'

- Możliwość całkowitego handlu z NPC

- Poprawiony interfejst gracza, zawsze opcje 'Tak' i 'Nie' przy próbie wejścia do innego poziomu

- Poprawiony błąd przejścia z Kordonu na Wysypisko

- Realistyczne, wysokiej jakości tekstury krwi

- Pojedynczy artefakt waży tylko 0.01 kg - Ulepszono mechaników przez co od początku gry można więcej modyfikować

- Usunięto ikonę wejścia/wyjścia

- Realistyczne i precyzyjne lunety

- Poprawiono nocną wizję dla pancerzy

bo mod niby troszke pomógł ale nie dokońca więc prosze o odpowiedz

:-( :-( :-/

(ten link jest do nie edytowanego moda ale jak co to proszę jeszcze o zmniejszenie wagi do 85 kilo a max udzwig do 100) i (mp5 zrobić by w tym modziku został karabinkiem a nie pistoletem) dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu było już omawiane na forum. Poszukaj, zainstaluj fixa i moda. Nie będą się gryzły. W tym przypadku, oczywiście. EDIT: Nie widzę potrzeby zmiany udźwigu. Co do karabinu, zrobiłem łatkę: http://files.filefront.com/gamedatarar/;11943598;/fileinfo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUZ SZUKAŁEM NA RÓżnych forach i wogule a tu nigdzie nie widze a poco łatka wystarczy samemu zmienic w pliku a udzwig tez moza zmienc w pliku system tyle że każdy mod ma plik system(prawie każdy ) i poprsotu sie gryzą a poprsotu mi sie wyłącza gdy podchodze do przejściaz wysypicha do kordonu (to przejście przez rure) a musze tam być a inne przejścia też sie sypią troszke wienc dlatego pisze czy ktoś mógłby zrobić cos takiego jak co to prosze by ktoś coś takiego zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.