Skocz do zawartości

Żarty w stalkerze


B-Side

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jestem w tunelu (Agroprom) gdzie mały posterunek mają Bandyci (gram jako neutralny najemnik , czyli wszyscy mnie kochają ), później jest zadanie poboczne zniszcz Bandytów. Idę powoli z przygotowanym do strzału Chaserem a tu jak nie ryknie mi bandyta zza wózka "przestań celować mi w jaja" a ja z napięcia oczywiście wywaliłem z pół magazynka. No i powrót do zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mnie najbardziej rozśmiesza AI przeciwników, szczególnie tych słabszych. Przykład : tuż przed wejściem do Limańska postanowiłem się wrócić do wcześniejszych lokacji i trochę pozwiedzać okolice. I gdy pojawiłem się na Wysypisku przechodziłem obok małego posterunku bandytów, którzy, gdy tylko mnie zobaczyli (mam stiunigowane : SEVĘ i Obokana) otworzyli ogień. Ja z ich sprzętem raczej myślałbym prędzej o wycofaniu niż o ataku. A oni (w sile 6 ludzi) z pełną powagą próbowali mnie otoczyć i nie minęło chyba z 10 sek. a już wszyscy byli martwi. Takich sytuacji miałem w grze wiele i za każdym razem mnie rozśmieszały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Gandzia ogółem jest spoko... ale do tematu: mam niedokładne tłumaczenie kawału ze stalkera, opowiadanego przy ognisku Pewnego razu Misza jechał ciężarówką, zapiszczało mu w uszach i zatrzymał się w wiosce pijawek. Wysiada z ciężarówki, przygotowuje broń i idzie. Po pewnym czasie powraca do ciężarówki, a tam widzi kontrolera przy ciężarówce i mówi: -Odejdź od ciężarówki ,bo obejrzysz swój mózg. Na co kontroler mu odpowiada: -Co ty myślisz, że chce ukraść 40-letnią ciężarówkę. A Misza mu na to -Ukraść nie, ale zarysować. A potem ten śmiech stalkerów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.