Skocz do zawartości

Celownik optyczny i inne attachmenty


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam, jak jest z tłumikami (Clear sky odstawiłem na półkę po dojściu do czerwonego lasu - potem gra zaczęła mi się wieszać po kilku minutach gry), ale odnośnie celowników to obowiązuje podział na broń NATO i broń Układu Warszawskiego - każda z grup ma osobny celownik: taki mały króciutki dla NATO, i długi dla broni UW. A jeśli już mowa o używaniu broni: Moją 'weapon of choise' jest maksymalnie zmodyfikowany TRs 301/ZM LR-300ML, przerobiony na amunicje UW (tę ciemnozieloną), z dodanym celownikiem optycznym i tłumikiem. modyfikowanym w kierunku celności. Czysta rewelacja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do czego służy nakładka taktyczna? Miałem 2 identyczne karabiny, jeden z tą właśnie nakładką, a drugi bez, nie zauważyłem różnic w działaniu.

Przypomniałem sobie, że w Czystym Niebie można pójść do mechanika w celu ulepszenia karabinu (tutaj możesz np. dodać do karabinu szynę). Tak czy inaczej wykluczam to, ponieważ chodziło Ci o Cień Czarnobyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>No nie wiem sam. Jestem pewny, że było takie coś, nawet się zastanawiałem do czego to. >Wyglądało to jak granatnik w M16 (od spodu lufy). Sorka, jeśli wprowadziłem w błąd i >tego rzeczywiście nie ma. Chyba muszę sprawdzić ponownie :(

Jesli wygladalo jak granatnik to moze to byl granatnik... Nie umiesz powiedziec co to bylo? Moze chodzilo ci o szyne RIS na front gripa?

Cytuj poprawnie, nie od tak sobie, bo jest nie czytelnie, i pisz poprawnie ortograficznie - F23

A ty może przestałbyś się czepiać innych i używałbyś opcji EDYCJI ?-prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.