Jump to content

Problem z leśnikiem


tymcio29

Recommended Posts

Na PDA masz oznaczenie czerwonym kolorem gdzie podążać.Musisz mieć oczy szeroko otwarte bo biegają mutanty .Jeśli jest noc to pomaga noktowizja. Na początek idę do małego obozu stalkerów .Później przez tunel na wielką polanę .,Dalej do wraku czołgu i wskocz do połyskującej kuli , to ta poszukiwana anomalia. A na anomalie nie ma rady :lol:

bierz detektor , śruby i w drogę.

Link to comment
Share on other sites

Obóz stalkerów jest w lesie, na prawo od wejścia. Właśnie tam możesz dostać zadanie poboczne . Noktowizora nie można kupić.Ulepszasz kamizelkę/kombinezon u mechanika o noktowizję. Uwaga : jeśli dokonasz ulepszenia poprawiającego ochronę termiczno elektryczną to nie zakupisz noktowizji.Niektóre kombinezony mają wbudowaną noktowizję I generacji , np SEVA,Bułat.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytaj uważnie , jesteś w dobrym miejscu. Omiń tę anomalię i idź dalej na wprost od wyjścia z tunelu. Miń teren z wyładowaniami elektrycznymi i kieruj się w stronę małej dolinki. Tam kieruj się do czołgu, na którego przedzie połyskuje przeźroczysta kula.Wejdź na czołg i lekko podskocz w kierunku kuli.To jest ta anomalia , która przeniesie Ciebie do leśnika .

Wracając do opisywanej przez Ciebie anomalii, to polecam ją spenetrować (2 fajne artefakty). Jeśli nie możesz teraz bo masz za słabe zabezpieczenia to wróć później.

I jeszcze jedno , jeśli doprowadziłeś stalkerów do obozu na tej dużej polanie , to otrzymasz zadanie -przynieś czołgowy karabin maszynowy-właśnie z tego czołgu(wart jest 70.000 rubli).

Możesz go zatrzymać lub oddać .Zrób sobie zapis i zobacz co Ci wygodniej.

Jak masz pytania pisz. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.