Skocz do zawartości

Jak można najwięcej zarobić


tymcio29

Rekomendowane odpowiedzi

W Czerwonym Lesie obroń most . Dostajesz od Czystego Nieba super karabin z celownikiem i granatnikiem oraz 50.000 rubli. W Agropromie co jakiś czas Bandyci tłuką się z e Stalkerami . Czekaj na koniec potyczki zbieraj snajperki i sprzedawaj handlarzowi. W Wolności jest fajnie , ale ja wolę grać jako wolny najemnik . Tyko wykonując zadania poboczne na czterech lokacjach : Kordon,Wysypisko,Dolina Mroku, Agroprom, zarobiłem przeszło 40.000 rubli. Zadania daje każda frakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Opłacalne zadania ma Wolność. Powinność... nie spodobała mi się w Czystym Niebie.

Zgadzam się. Brak klimatu, a to co miała Powinność w SoC'u ustanowiło wysoko poprzeczkę.

OnTop

Jak masz Radom'a to możesz sobie polowanie na "krasnoludka" urządzić za jego rączkę jest 2k rubli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy lubisz broń ulepszoną czy wolisz jej nie ulepszać

A Znasz kogoś kto się lubi bawić gorszym sprzętem?? To tak jakby ktoś po wynalezieniu łuku nadal strzelał z procy choć z łuku ma 3 razy lepszy zasięg i celność. Każdy chyba woli broń ulepszoną. Szczególnie, że na prawdę dużo one wnoszą do gry (nieźle poprawiają parametry).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.