Jump to content

Call of Duty: World at War


Recommended Posts

Jak oceniacie najnowszą część CoD-a (gniota nie grę :mrgreen: )? Osobiście nie podoba mi się ta część, gra sprowadziła się do biegania i strzelania i nic więcej... Zapraszam do dyskusji, a osoby, które maja grę i chciałyby sobie pograć w sieci trochę ambitniej to zapraszam na www.clan.militis.pl (link chyba nie łamie regulaminu?). Jest to stronka klanu 4fun serii CoD - nie ma większych zobowiązań, grunt to grać i umieć trochę grać. W razie pytań "walcie" do mnie na PW lub w inny sposób. Chwilowo mamy jedynie TS-a i stronkę. W planach sami nie wiemy co będzie dalej - może serwer? Kto wie? Zapewne dziwi Was, że oceniając grę negatywnie mówię o klanie grającym w tę grę, klan pierwotnie powstał dla CoD 4 i CoD 2 jednakże z przyczyn technicznych rozpadł się - brak czasu na regularna grę dał o sobie we znaki. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Hm... szczerze to tak, ja wydałem na grę pełną sumę i trochę żałuję. W CoD WaW trzeba więcej strzelać niż myśleć, a fabuła jest tak oklepana, że nie wiem. Gra jest według mnie nie przemyślana do końca, a sama grafika jakaś taka cukierkowa jest - nie ma klimatu. Owszem jest bardzo dobra, ale Stalker ma dla mnie fajniejszą grafikę na przykład.

Link to comment
Share on other sites

W CoD WaW trzeba więcej strzelać niż myśleć,

Cóż, dopiero od nie dawna pojawiła się wojna strategiczna i wojna, w której chodzi o przejęcie informacji, jednak za czasów II Wojny, walka opierała się głównie na strzelaniu, przykładowo, kto miał więcej i lepiej uzbrojonego wojska, wygrywał. W sumie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Zagrałem u kolegi i powiem krótko... Gra jest niedopracowana, szczególnie AI przeciwników jak i sojuszników, grafika jest zbyt elastyczna w porównaniu do poprzednich części, a fabuła nie jest przednia. Po prostu nie trzyma już klimatu wojny, wręcz przeciwnie - tutaj biegniemy przed siebie, nie trzeba nawet naparzać do wrogów. Było tylko kilka momentów, kiedy sytuacja wymagała ostrego szturmu z użyciem broni ciężkiej :mrgreen: Grał ktoś z Was w tę grę poza mną? Co o niej sądzicie? Ogólnie stoję za opinią Windmakera.

Link to comment
Share on other sites

ja wolę już taką grę czyli dużo skryptów i dużo dobrych scen*. Singiel to jest tak na od a multi to inna sprawa naprawdę doba zabawa.

*niektóre nawet z 2 opcjami

[hide]tak jak ta w ostatniej misji marines: może zginąć Polonyski lub nasz sierżant[/hide]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nowy patch do gry: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Nowy_patch_do_CoD_World_at_War_-_4...-18427.html Niektóre zmiany, jakie wprowadza patch 1.4: * 4 nowe mapy w tym nowa mapa do trybu Zombie Nazi z kilkoma nowymi rodzajami broni * poprawiony system respawnu graczy * usunięcie błędów po strzałach czołgami * naprawiono błędy pojawiające się podczas sprintu i wstrzymywania oddechu * wyłączone skakanie z bagnetem * poprawiony auto-balans drużyn * poprawienie kilku bugów występujących w rozgrywce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.