Jump to content

Teleportacja do okna


LordDino

Recommended Posts

Gram w SoC ale na modzie OL więc tu piszę. W Pripeci na samym początku praktycznie przy rozwalaniu mutantów za autobusem się schowałem save zrobiłem i tłukę nadal, a tu niespodzianka pojawia się 2 kontrolerów i jak łatwo się można domyślić dead. No ale nie o tym choć wstęp musiał być. Ładuje sobie grę wszystko ładnie wczytuje mi się a tu patrze jestem na 2 pietrze w budynku w oknie :lol:, no zdziwku zupełne ale myślę co mi tam łatwiej ich kilne co jak pomyślałem tak zrobiłem. No i wszystko by było fajnie tylko jak wyjść??Przez okno nie da rady są pionowe resztki okien, na korytarz próbuje wyjść a tam jego ze 3 metry i lita ściana(ja rozumiem oszczędna zabudowę małe mieszkanie itp. ale to już przegięcie :-) ). no i lipa wyjść się nie da trzeba grą od początki tej lokacji na szczęście nie daleko zaszedłem. Ale patent niezły miał ktoś coś takiego?? Na wszelki wypadek sobie save zrobię w tym miejscu jakby kto nie wierzył ;-)

Link to comment
Share on other sites

Źaden ukryty level po prostu po savie mnie tam wrzuciło, z resztą czytaj dokładnie wsio jest opisane i nawet zdjęcia masz. Tak jak kolega mówił OL i żaden pirat ty masz już na tym punkcie chyzia lekkiego chyba. I wystarczy poczytać wszystko jest znaczy już wcześniej napisane... OL instalowany na patchu 04

Link to comment
Share on other sites

żaden pirat ty masz już na tym punkcie chyzia lekkiego chyba

Wiesz, to jest akurat najważniesza sprawa, bo 3/4 problemów, występujących w grze, posiada właściciel pirata. Więc, uspokuj się, chyba że masz do mnie pretensje, że chcemy Ci pomóc.

I wystarczy poczytać wszystko jest znaczy już wcześniej napisane...

Pozostałe tematy? Jeśli tak, to dzięki, sam bym na to nie wpadł, ale przeszukiwać tylu tematów, to jakoś mi się nie chce, a może to się przydać pozostałym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.