Skocz do zawartości

Stalker 3


Fiedia Cezar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele postów na Forum, dotyczy oczekiwań ewentualnego Stalkera 3. Wiem, że temat nieco wirtualny, ale nasz kolega Elvis, chyba może pchnąć nasze życzenia, dalej w górę. Może zainteresuje się tym GSC. Może stworzymy grupę beta testerów i nasze uwagi wpłyną na jakość gry. Ja oczekiwałbym rozszerzenia w kierunku RPG, coś jak OBLIVION, GOTHIC ewentualnie MASS EFFECT, oczywiście: także minimalnej liniowości. Co do fabuły-chyba coś pośredniego między CS a SoC, lub kontynuacja SoC z nowymi bohaterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę. Co do życzeń. Hm... nie sądzę, aby GSC się tym przejęło, ale może pomyślą nad tymi uwagami.

Może stworzymy grupę beta testerów i nasze uwagi wpłyną na jakość gry.

Taaa... Wiesz, to może od razu stwórzmy trzecią część stalkera, jak tak wybiegamy w marzeniach :roll:

Ja jestem realistą - co da GSC - ja przyjmę. Cokolwiek spod ich znaku i Czarnobyla, będzie mnie interesowało. Fakt, może nie jest to obiektywne, ale cóż. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobałoby się to, aby można było wybierać jedną z kilku kampanii, które przyporządkowane byłyby danej frakcji. Na przykład siedem, czy osiem frakcji i dla każdej inne zakończenie, inna rozgrywka, inne miejsce początkowe itd... To byłby prawdziwy wypas. I oczywiście poprawne działanie gry, bo teraz Stalker zachowuje się jak pirat, ale wiecie o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobałoby się to, aby można było wybierać jedną z kilku kampanii, które przyporządkowane byłyby danej frakcji. Na przykład siedem, czy osiem frakcji i dla każdej inne zakończenie, inna rozgrywka, inne miejsce początkowe itd... To byłby prawdziwy wypas. I oczywiście poprawne działanie gry, bo teraz Stalker zachowuje się jak pirat, ale wiecie o czym mówię.

To predzej zrobia stalkera 3 i 7 dodatkow do niego. :-P Ale pomysl calkiem niezly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chyba nie w temacie jestem... Stalker 3? A to Stalker 2 już wyszedł?? Pytam, bo Stalker:CS nie można nazwać Stalkerem2. Ten sam silnik, te same w większości lokacje, ta sama mechanika gry... TO tak samo jak z GTA. GTA:San Andreas, ani GTA:Vice City nikt nie nazywał 4/5 częścią GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie pojawiły się pogłoski, jakoby S.T.A.L.K.E.R. 3 miałby mieć podtytuł 'Apokalipsa'. Niestety ktoś źle przetłumaczył tekst i wyszło co wyszło, niby że część trzecia ma być na silniku CryEngine2. Na forum GSC wyraźnie jest zaznaczone - czy podoba Ci się ten pomysł. Również na oficjalnej stronie nie ma niczego nowego, więc są to tylko i wyłącznie bzdury i pogłoski, w które nie należy wierzyć.

A to Stalker 2 już wyszedł??

Teoretycznie S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky jest drugą częścią gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm... Mogliby nie robić stalker 3 tylko troche inaczej. Mogłoby się zaczynać w prypiat w dzień przed wybuchem Reaktora 4. Albo chociaż kilka godzin przed tym wydarzeniem że się budzimy w nocy, w domku koło elektrowni (w lesie). Rząd wysyła wojsko żeby tam posprawdzać czy nikt nie został lecz my się ukryliśmy i zostaliśmy i tak jakby zaczynamy "życie na nowo" Wszędzie jest pusto chodzimy po lesie, mieście, elektrowni. Zabijamy zwierzęta i tak po kilku godzinach gry przyjechała grupa wojskowa z naukowcami. Potem coraz więcej ludzi (lecz bez przesady tak jak w CS). A przed tym jak przyjechali ci naukowcy etc. Chodzimy zbieramy jedzenie na przetrwanie z opuszczonych domów zabijamy jakieś wściekłe psy i po jakimś czasie mutanty atakują ludzi i jest ich więcej, oraz różne gatunki. Gra by była trooche długa no ale fajnie jakby takie coś dało się zrobić. Nie chciałem pisać więcej bo by wyszło coś ala opowiadanie. Jest to tylko mój pomysł :). ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek byłby nudny potem akcja by się rozkręciła dołączasz do jakieś grupy stalkerów jakieś wypady w głąb zony jakieś napady na inne obozy ale nie tak dużo jak w CS. Potem z waszej grupy robi się frakcja z 25-35 osób i wyjścia do labów z 4 innymi stalkerami zdobywanie jakiś tajnych dokumentów pozostawionych przez naukowców którzy w pośpiechu uciekali. Pozatym to tylko moje zdanie jest :) mi by się taka gra podobała a tobie nie musi. Proste. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o naprawdę wypaśną grę "Clive Barker's Jericho". Jest to horror fps, tytuł moim zdaniem naprawdę wart polecenia, choć wydaje mi się, iż trochę niedoceniany. W gierce dowodzimy grupą komandosów (możemy się pomiędzy nimi "przełączać" - grać każdym z osobna, na przykład na jednej planszy). Oczywiście każdy z ekipy ma inną broń i zdolności. Gra jest bardzo dynamiczna, ma fenomenalną fabułę (odwiedzamy m. in. starożytny Rzym, czy państwo Sumerów) i niepowtarzalny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.