Skocz do zawartości

problem z patchem 1.5.08


siw44

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc mam taki problem,po instalacji patcha 1.5.08(orginał czyste niebo) wyskakuje mi taki komunikat-Your video card doesn k meet geme requirements pixel shaders v1.1 or higerrequired-error-nie rozumiem tego bo wczesniej przy patchu 1.5.07 wszystko było ok a teraz czarny ekran! :cry: :cry: Mój komputer to-AMD athlon 3500+2.21GHz,3.00 GB RAM a karta to RADEON 1900 GT 256 ramu(wszystko bez tego nowego patcha się uruchamia i jest ok)bardzo prosze o pomoc!(potrzebne do multiplayera) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, a następnie DirectX. Miałem już problem z jednym patchem - ten prawdopodobnie ustawił wszystkie ustawienia na najwyższe, czego Twój sprzęt obsłużyć nie może i pojawiają się dziwne / nierzeczywiste błędy.

Ja obecnie nie posiadam zainstalowanego Czystego Nieba. I tutaj prośba do Filippo - jak możesz, zmniejsz ustawienia do minimum i wstaw tutaj plik user.ltx, znajdujący się w katalogu C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\ (Windows XP) lub C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\savedgames\ (Windows Vista).

Spokojnie, wiem, gdzie ten plik się znajduje :-) Podrzucę jutro - F23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moge zainstalować nowe stery ale tu też mam mały problem, zawsze jak instaluje nowsze wersje sterowników wywalają sie i nie chcą się zainstalować(musze zawsze ostro się nagimnastykować żeby się udało)więc możę da się jakoś ominąć ten problem inaczej?Oczywiśćie wszystko instalowałem od począdku łacznie z usówaniem plików na dysku c :roll: Pomocy!CZekaM!DZięki!

[ Dodano: 2009-01-17, 12:41 ]

To da rade odpalić gre po zamianie pliku user.ltx z zmiejszonymi ustawieniami?bo koleś ma pirata to możę od niego bym skopjował ten plik :-D

[ Dodano: 2009-01-17, 12:49 ]

SORRY za zawracanie dupy głupi jestem na maxa!ale już po problemie! ;-) DZIEKI!!!A na ogólnych serwerach mam nick MASTERBLASTER!TO do boju!

[ Dodano: 2009-01-17, 13:55 ]

jeszcze raz ja ;-) a może ktoś mnie przygarnąć do jakiegoś klanu jak jest :-> ;-) bo na tych ogólno dostępnych serwerach to troche kicha(sami bracia rosjanie :-) )i czesto też mam opóżnienia(wysokie pinki?)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.