Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


bloodrise

Rekomendowane odpowiedzi

Star Wars Jedi: Fallen Order

Przygodowa gra akcji TPP w świecie Gwiezdnych Wojen, której fabuła rozgrywa się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem sagi. Gracze wcielają się w Cala, młodego padawana który ukrywa się przed siłami złowrogiego Imperium.

Za produkcję odpowiada studia Respawn Entertainment znane głownie z Titanfall oraz Apex Legends.

Wymagania sprzętowe:

Rekomendowane: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.0 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750 lub lepsza, 55 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Oczywiście mowa tu o rozdzielczości FULL HD

Recenzja Eurogamera

Mój własny gameplay w 1440p

A co wy sądzicie o nowych Gwiezdnych Wojnach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Właśnie skoczyłem grę Star Wars Jedi: Fallen Order.

maxresdefault.thumb.jpg.939c72afef7002002dcae50ab8c398b3.jpg

Gdyby ktoś z Was miał możliwość to zachęcam do ogrania bo WARTO !

Wciągająca fabuła + mega grafika ( w jednym miejscu przypominała mi pierwszy Avatar)
+ odrobina humoru tworzą niesamowity klimat. 
Oczywiście było parę momentów, że gdybym miał więcej zębów to mógłbym gryźć klawiaturę 
a ku... latały jak motyle ale dograłem grę do końca i nie żałuję tego czasu gdy odkrywałem uniwersum STAR WARS na nowo.

5cb44027e646c_o_full.thumb.jpg.0c1dbd1b4c21b3416f09236ecae864fa.jpg

Na koniec mała ale wielka ozdoba Star Wars Jedi: Fallen Order czyli droid BD-1.
BD-1 w trakcie gry budzi wiele uśmiechu a pewnym momencie ratuje GG więc bez niego jak bez ręki ;)

2084579678_maxresdefault(1).thumb.jpg.a4417bc59613624737eceaa6552545f2.jpg


Polecam Wszystkim Star Wars Jedi: Fallen Order - WARTO ZAGRAĆ  !

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.