Jump to content

Odszukaj schowek grupy stalkerów


B1AD3
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie mam problem z questem "Odszukaj schowek grupy stalkerów" który się aktywuje przy zalewaniu podziemi. I chyba powinienem go wykonać zanim z nich wyszedłem. A ja oczywiście wyszedłem, do podziemi nie da rady wejść tym samym wejściem bo wywala komunikat że podziemia zalane. Moje pytanie da się wejść do podziemi w inny sposób czy czeka mnie gra od początku. proszę o pomoc. Drugie moje pytanie to czy jest możliwość założenia na Thundera celownika optycznego bo w bazie wolności widziałem gościa co z takim chodził, a w ulepszeniach nie ma takiej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Schowek znajduje się w podziemiach. Musiałbyś wczytać poprzedniego sejwa, jeśli takowy w ogóle istnieje. Potem należy odnaleźć schowek przed zalaniem.

Drugie moje pytanie to czy jest możliwość założenia na Thundera celownika optycznego bo w bazie wolności widziałem gościa co z takim chodził, a w ulepszeniach nie ma takiej opcji.

Poszukaj tutaj tutoriali, w przeciwnym wypadku podam wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

No to lipa, seva nie mam bo zawsze robi się szybkiego a już kawałek przeszedłem dalej. chyba czeka mnie granie od początku :evil: A co do Thundera to nie znalazłem nic, nie wiem może źle szukam ale po wpisaniu w szukaj Thunder nic nie znajduje.

Link to comment
Share on other sites

Mi nie chodzi o grzebanie w plikach, tylko jak widziałem że członek wolności ma Thundera z celownikiem to chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość ulepszenia jej aby ten celownik założyć, bo ich mechanik tego nie oferuje. Ale skoro w grze ktoś ma taką broń to powinna być taka możliwość raczej.

Link to comment
Share on other sites

a u mnie ktoś oferował to jakiś mechanik tylko nie pamiętam gdzieś to było ale wiem na pewno ze ktoś oferuje to

Chodzisz do gimnazjum, a piszesz, jak... To moje drugie zastrzeżenie - pisownia. Nie po to są słowniki, aby się je trzymało zakurzone w szafie. I to nie jest chat, stosuj duże litery, i znaki interpunkcyjne! - F23

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity