Skocz do zawartości

Izraelska Fabryka Broni Atomowej.


Provokator

Rekomendowane odpowiedzi

Oto Izraelska Fabryka Broni Atomowej. Znalazłem to na internecie, dla mnie ciekawy a zarazem niepokojący materiał. A wy co o tym sądzicie? http://www.youtube.com/watch?v=rNRYnA3GG5M&eurl=http://www.x-12.pl/artykul/kompleks-nuklearny-w-izraelu-tajny-o-rodek-produkcji-broni-j-drowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to że Żydzi idą w zaparte i za cholerę nie przyznają się do posiadania broni atomowej,oraz oczywiście do prowadzenia badań w tym kierunku...głośna swego czasu była sprawa z izraelskim naukowcem który odszedł z tego instytutu i za opowiedzenie mediom jakie badania są tam prowadzone dostał kilkanaście(coś około 18 bodajże) lat więzienia za zdradę tajemnicy państwowej-po czym rząd izraelski wszystkiemu zaprzeczył,że oni nie mają broni,nie wytwarzają jej-tylko prowadzą tam badania związane z medycyną. http://viva-palestyna.pl/forum/viewtopic.php?p=1664&sid=11762be48fd3e16c2ce1e9d52555cf13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Izraelska Fabryka Broni Atomowej.

Pomyślcie - czy ma sens wydawanie ciężkiej kasy na badania i produkcję broni, której nie można użyć? Izrael leży tak blisko krajów arabskich, że byłoby to bez sensu. Prędzej badania nad bronią chemiczną, lub jakąś wunderwaffe, a atomówki kupią sobie od amerykańców, lub dostaną w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie - czy ma sens wydawanie ciężkiej kasy na badania i produkcję broni, której nie można użyć?

O to chodzi,że można...Żydzi w chwili zagrożenia np. ze strony Iranu bez najmniejszych oporów użyli by tej broni-w momencie zagrożenia ich bytu nie mieliby żadnych oporów przed atakiem na państwa arabskie,tak jak nie mają oporów z okupacją Wzgórz Golan i terenów palestyńskich mimo rezolucji ONZ z lat 60-70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojąc przed obliczem np. ataku atomowego z terytorium Iranu-ostatnie newsy podają,że już tą broń ajatollahowie mają,to jak myślisz czy Żydzi mieli by jakieś opory?-mi się wydaje,że najmniejszych;puścili by rakiety z głowicami na Teheran bez względu na konsekwencje.Broń atomowa to co by nie powiedzieć potężna karta przetargowa w ręku,oraz doskonały straszak na sąsiadów,którym coś głupiego do łba może strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na świecie jest nieuczciwe ty wyzwiesz izraelczyka od żyda to on cie poda o antysemityzm a jak on ci napluje w twarz to nic mu nie możesz zrobić a co do tych bomb wszyscy ich nie mogą mieć bo amerykanie się plują a jak maję je Żydki to od razu cisza....jeszcze jest najbardziej denerwujący motyw jak to izraelczycy ubolewają nad swoim losem że Niemcy ich tępili że były obozy ale gdyby nie Polacy to by oni nie przeżyli...dobra z ty, ostatnim się zgodzę że gdyby nie my to by ich tu nie było ale oni się nam jakoś za to odwdzięczyli? bo sam już nie wiem ale bardzo w to wątpię teraz oni są bogaci a my co (nie jestem antysemitą tylko pokazuje swój punkt widzenia:d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajatollahowie mają

Broń mogą sobie mieć, ale nie mają środków do jej przenoszenia.

Poza tym moim zdaniem kultura muzułmańska, czy też bliskowschodnia, jak kto woli to najbardziej zdeprawowana, brutalna i fanatyczna społeczność naszych czasów a może nawet nie tylko naszych. Pewnie ktoś poda przykład krucjat czy inkwizycji i ok, ale nie zapominajmy, że to odbywało się w czasach absolutnej ciemnoty, a dziś dzięki netowi, TV, i innym środkom masowego przekazu możemy zdobyć każdą informację. Nie łudźmy się, że fundamentaliści nie mają do nich dostępu (zresztą większość z ich przywódców pokończyła zachodnie uniwerki). Zwykli Arabowie są ponadto tak zacietrzewieni Koranem, że nawet nie potrafią przekalkulować swoich szans w ewentualnym starciu cywilizacji, w którym moim zdaniem nie mieli by szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kim ostatnio pejsacze toczyli wojnę? z pakistanem? jak tak to powinni dostać takie baty że szok ponoć Rosja pomagała dozbroić pakistan czy jakoś tak chociaz rosja by jedno dobre dla świata zrobiła:D

zaloze sie, ze gdyby przyszli pod twoja chalupe i kazali ci sie wynosic, bo to niby ich dom, to napewno bys tego nie zrobil.

Jak by do mnie tak przyszedł taki mosiek i mi tak powiedział najpierw bym się śmiał a jak by do mnie doszły jego intencje to nie wiem co bym mu zrobił ale na pewno by dostał takie baty że by już miał dość.

Albo jak wyskakują pejsy że polacy zganiali ich do synagog i podpalali je http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lightbulb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń mogą sobie mieć, ale nie mają środków do jej przenoszenia.

Poczytaj trochę...

http://www.izrael.badacz.org/fakty/fakty_iran.html

I jeszcze dorzucę cytat...W Izraelu wszyscy są świadomi, że Iran jest w stanie odpowiedzieć na atak używając rakiet balistycznych typu Shihab-3 i Shihab-4.... a zasięg tych rakiet w zależności od ilości przenoszonego ładunku wynosi ponad 2000km, w przypadku rakiety Shihab 4-no to sobie sam odpowiedz czy mają czym przenosić czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.