Skocz do zawartości

Ghentuong tasks pack v2


Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

GhenTuong Tasks Pack v2

Nazwa: GhenTuong tasks pack v2
Twórca: GhenTuong
Podziękowania: tdef, DesmanMetzger, Kiki "???????" i inny ludzie w S.T.A.L.K.E.R.: Anomaly
Data dodania: 07.03.2020 | Data aktualizacji: 09.03.2020

 

Opis:

Spoiler

Dodatek dodaje więcej zadań do gry, dzięki czemu będziesz zajęty.

Na razie twórca pracuje nad stworzeniem nowych linii zadań do następnej aktualizacji Anomaly. Nie może popracować nad zbalansowaniem tego dodatku, ale zrobi to później.

Instalacja:
Jeśli używasz GhenTuong Tasks Pack v1, MUSISZ wykonać następujące kroki. Jeśli nie używasz v1, po prostu zainstaluj v2 normalnie.
1. Zrób kopię zapasową swojego "STALKER Anomaly-150\appdata\savedgame"
2. Upewnij się, że wykonałeś krok 1. Proszę.
3. Wykonaj wszystkie zadania v1, jeśli którekolwiek z nich jest w toku. Nie zostawiaj ich w toku i zainstaluj v2.
Możesz sprawdzić, jakie to zadania: Moddb.com
4. Spraw, aby twoja postać spała przez 6 godzin lub dłużej. Zapisz grę.
5. Odinstaluj v1. Załaduj zapis, aby upewnić się, że nic się nie zepsuło.
6. Całkowicie usuń v1. Zainstaluj v2. Nie kopiuj-wklej! Nadpisz folder v2 na folderze v1.
7. Udanego polowania, STALKER.

 

Znane problemy:
- Nierozwinięty angielski.
- Konflikt z innymi addonami, które edytują następujące pliki:
\configs\misc\squad_descr\squad_descr_pole.ltx
\configs\misc\task\tm_garbage.ltx

FAQ's:
P: Czy wymaga nowej gry?
O: Nowa gra nie jest wymagana. Ale jeśli używasz GT_T v1, wykonaj kroki związane z instalacją.
P: Czy można używać go z Autocomplete v3?
O: Jeszcze nie próbowałem. Ale dzięki skryptom tak. Powinieneś zainstalować Autocomplete v3 najpierw i to później. Konflikt: Zadania z Wysypiska nie będą automatycznie zakańczać się.
P: Rosyjski nie jest w pełni przetłumaczony.
O: Tak. Translacja rosyjska jest z v1, dostarczona przez Mich_Cartman. Nie zrobiłem jej.
P: Helikopterowi przywrócono pełne HP po tym spadł mu poziom i wrócił ponownie.
O: To jest helikopter z podstawowej gry. Nie stworzyłem tego, więc nie mogłem nic z tym zrobić. Chcesz, aby dodatek był jak najmniej konfliktowy. Na pewno nie masz nic przeciwko, jeśli wróci do bazy, aby coś naprawić?
P: Niektóre frakcje nie powinny mieć helikopterów.
O: Rozważałem i niestety nie mogłem znaleźć rozwiązania. Z drugiej strony, jak powiedziano, mam te helikoptery z pliku podstawowej gry, więc myślę, że są dozwolone.
P: Czy zadanie śmigłowca wymaga włączenia opcji helikoptera??
O: Działa niezależnie. Nie ma potrzeby włączania tej opcji.

Poprawia:
- Otwiera więcej możliwości tłumaczenia..
- Paczki nie zawierają już łupów losowych. Teraz problem został rozwiązany podczas tworzenia pakietów. Jego zawartość to już nie tylko amunicja. Dodano artefakty, broń, leki.
- Oznaczenia paczek w PDA to fioletowa ikona skrytki, na wypadek gdybyś nie mógł ich znaleźć po upuszczeniu ich lub po fantazyjnej strzelaninie. Upuszczasz je po wszystkich próbach ich zdobycia? Naprawdę?
- Stalkerski dowódca na wysokim poziome wyposażony teraz w ciężką broń. Rzeczywiście ciężka.
- Dwa rodzaje śmigłowców. Mi-24, który był zawarty w wersji 1 i Mi-2, nowy. Mi-2 jest słabszy i gorzej wynagradzany niż Mi-24.
- Kilka zadań związanych z polowaniem na mutanty.

Kontakt z autorem:
Facebook: Facebook.com
Discord: GhenTuong#1278

 

Screeny:

Spoiler

Technician:

transaction.pngsupply.pngheavy.pnggunship.pngmutant.png

Medic:

weaponartifact stalkerartifact world

 

Link do pobrania:

Spoiler

Moddb: [KLIK]

 

Źródła:

moddb.com

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.